Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025
1
MOQ
Negotiable
Cena £
Metatron NLS System , 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-4025
High Light:

body health analyzer

,

body health machine

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / pudełko ałunu, a następnie do pudełka kartonowego, rozmiar opakowania: 47 * 36 * 14 cm
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych na dostawę
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000pcs na miesiąc
specyfikacje
produkt: oberon metatronowy
Materiał: Metal
Testowanie przedmiotów: 1432 organy
Precyzja: Ponad 95%
Język: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, polski, turcja ect
Certyfikat: CE
Gwarancja: 12 miesięcy
Serwis techniczny: Obsługa trybu Teamview
Usługa produktu: Wsparcie OEM
Funkcjonować: Diagnostyka metatron nls
opis produktu

Łowca metatronów 4025 NLS

 

Zaawansowane nieinwazyjne urządzenie diagnostyczne do badania fizykalnego i systemu analizy, wykorzystujące rezonans fali świetlnej do skanowania i wykrywania stanu funkcjonalnego organizmu ludzkiego lub śledzenia stopniowo powstających nieprawidłowych warunków w tkance, komórce, chromosomie, helisie DNA, cząsteczce lub cały narząd, a następnie zapewnia leczenie.

 

Łowca Metatron GR 4025

Co to jest Metatron? myśliwy 4025 NLS?

 

Metatron hunter 4025 NLS to pierwsze tego typu urządzenie na świecie!Informacyjny, przenośny, przyjazny w użyciu komputerowy system diagnostyki medycznej.
Opracowane przez Instytut Psychofizyki Praktycznej urządzenie diagnostyczne Metatron może pochwalić się światowej klasy oprogramowaniem, które jest w stanie przeskanować pacjenta bez szkodliwych skutków, dostarczając cennych informacji w ciągu kilku minut.Trafność Metatron hunter 4025 NLS w wykrywaniu ostrych i przewlekłych procesów oraz predyspozycji do niektórych chorób wynosi aż 85,5%.Jest to najmniejsze na świecie przenośne skomputeryzowane urządzenie do diagnostyki medycznej, z ogromnymi aplikacjami i obszerną bazą danych, dzięki czemu Metatron hunter 4025 NLS może być używany w dowolnym miejscu!


Naukowcy Instytutu stworzyli bezanalogowy system badawczy, który umożliwia śledzenie dowolnych warunków w organizmie poprzez zmiany charakterystyki falowej tkanek organizmu.Systemy analizy nieliniowej (NLS) są najbardziej zaawansowanymi technologiami informatycznymi dostępnymi w tym stuleciu i można je uznać za najbardziej niezwykłe i korzystne osiągnięcie współczesnych nauk przyrodniczych.Metatron hunter 4025 NLS opiera się na analizie spektralnej wirowego pola magnetycznego dowolnego obiektu biologicznego.Jest to dość wyjątkowe i niespotykane w dzisiejszym świecie.


System sprzętowo-programowy Metatron hunter 4025 NLS „METATRON” opracowany w Instytucie Psychofizyki Praktycznej umożliwia wytworzenie wstępnie ustawionej aktywności bioelektrycznej neuronów mózgowych, z tą aktywnością jako tłem możliwe jest selektywne wzmacnianie sygnałów trudno wykrywalnych w stosunku do fluktuacji statystycznych, a następnie izolować i dekodować zawarte w nich informacje.


W pewnym sensie system „METATRON” przenosi to promieniowanie dokładnie tam, gdzie ono powstaje, aby następnie je zdekodować i wyświetlić na ekranie komputera, gdzie wirtualny model narządu jest wytwarzany w określonych kolorach.


Modele komputerowe dają również lekarzom trójwymiarową projekcję narządów wewnętrznych.Kolorowe znaki umieszczone na zdjęciu ułatwiają lekarzowi określenie miejsca procesu patologicznego.System Metatron hunter 4025 NLS umożliwia ocenę procesu dezintegracji tych struktur biologicznych i prognozowanie, porównując zakres kolorów znaków i ich rozmieszczenie na komputerowym modelu narządu, wykorzystując dynamikę ich przemiany. okres czasu.


Aby zdefiniować patologię w danym obszarze, należy zbadać głębsze poziomy narządu wytwarzanego na ekranie przez komputer, aż do zlokalizowania ogniska patologicznego.

 

Jak działa system Metatron hunter 4025 NLS?

Diagnostyka Metatron hunter 4025 NLS polega na odczytywaniu, przetwarzaniu i analizowaniu informacji wyodrębnionych z wyjścia fal elektromagnetycznych emitowanych przez organizm człowieka, co umożliwia określenie charakteru, pochodzenia i stopnia potencjalnie szkodliwych procesów.Metatron hunter 4025 NLS dekoduje te informacje podczas sesji diagnostycznej, a także może z grubsza prognozować przyszłą dynamikę zdrowia.
Skanowanie odbywa się za pomocą induktorów magnetycznych, które są specjalnymi czujnikami wyzwalającymi, zdolnymi do pomiaru stanu komórek w ludzkim ciele, a także aktywności zamieszkujących go bakterii, pasożytów i innych czynników zakaźnych.Łowca metatronów 4025 NLS atakuje mózg podkorowy – największe repozytorium informacji o procesie zachodzącym w organizmie.
Informacje otrzymane podczas krótkiej sesji diagnostycznej są przekształcane w sygnał cyfrowy, który jest następnie dekodowany i analizowany przez unikalne oprogramowanie medyczne Metatron hunter 4025 NLS.Baza danych oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS zawiera łącznie ponad 10 000 etalonów widmowych różnych preparatów, chorób i specyfikacji.
Wszystkie informacje o stanie twojego ciała (kod spektralno-entropiczny)
Jest dostarczany do mózgu i analizowany.
System Metatron hunter 4025 NLS wykorzystuje specjalne czujniki wyzwalające do dostrojenia się do częstotliwości rezonansowej sygnału sterującego badanego narządu, następnie odczytuje informacje, dekoduje je i wyświetla na ekranie w postaci trójwymiarowych modeli narządów, tkanek, komórek i ich organelle.


Parametr:

NAZWA HANDLOWA SSCH/SUYZEKO
Nazwa produktu Łowca metatronów 4025 NLS
Funkcjonować Diagnoza i terapia zdrowia
System operacyjny Okna 7/8/10
Tematy Ponad 90 pozycji
Wersja językowa angielski/niemiecki/hiszpański itp
Gwarancja Rok
Kolor Srebro
Certyfikat CE
Waga 4,5 kg
wielkość paczki 48*65*13
Zapłata Paypal, T/T, Western Union, karta kredytowa
Sposób transportu DHL/UPS/FEDEX/EMS
Czas wysyłki 3-7 dni

 

Główna maszyna 1 szt.
Czujnik słuchawek 1 szt.
Niebieski kabel USB 1 szt.
Czarny kabel połączeniowy 2 szt.
Kubek testowy 1 szt.
Doogle USB do oprogramowania 1 szt.
Oprogramowanie DVD 1 szt.
Pudełko aluminiowe 1 szt.

Jaka jest zasada Metatron hunter 4025 NLS?
Metatron hunter 4025 NLS Diagnostics ma na celu uzyskanie informacji o stanie zdrowia pacjenta za pomocą unikalnego pakietu medycznego oprogramowania komputerowego.Dane o obiektywnym stanie tkanek, komórek i hormonów organizmu są przekazywane w czasie rzeczywistym i natychmiast dekodowane w postaci konkretnej diagnozy i zaleceń.

Łowca metatronów 4025 NLS Główne funkcje:

Badania bakteryjne
Ultrastruktura
Identyfikacja granic nidus
Wegeto-test
Inteligentny filtr
Analiza entropii
Analiza NLS
Analiza porównawcza

Łowca Metatron 4025 NLS był używany przez:

Lekarze i lekarze
Fizjoterapeuta
Specjalista od żywienia
Uzdrowiska sanatoryjne
Centra fitness i spa
Kliniki medyczne
Centra Medycyny Orientalnej
Specjaliści Medycyny Sportowej
Pomieszczenia diagnostyczne
Ośrodki naukowo-badawcze
Dystrybutorzy fitopreparatów i suplementów diety

Informacje o oprogramowaniu Metapathia GR Hunter:

Wraz z ulepszaniem sprzętu „METATRON” doskonalone jest również oprogramowanie.„Metapathia GR Hunter” to nowy, rewolucyjny krok w tworzeniu oprogramowania.Setki wirtualnych modeli, począwszy od chromosomów, DNA i komórek, a skończywszy na modelach narządów i stawów, zostały dodane do „Metapathia GR Hunter”.
Odnowiono również algorytm oprogramowania, dzięki czemu zwiększono skuteczność i dokładność badań.Najistotniejszym dodatkiem do „Metapathia GR Hunter” jest moduł HUNTER, który umożliwia wykrycie onkologii na wczesnych etapach.Nowy interfejs użytkownika oprogramowania jest intuicyjnie oczywisty;wszystkie symbole są wizualne i łatwe do zapamiętania.
„Metapathia GR Hunter” wraz z nowymi modelami „METATRON” uważana jest za lidera w sferze diagnostyki nieliniowej, a orzeczenie lekarskie pozwala na korzystanie z systemu wszędzie.
Główną cechą oprogramowania Metapathia GR Hunter jest funkcja o nazwie „Skanowanie trójwymiarowe”, która pozwala automatycznie zlokalizować nidus, w którym pojawił się guz, choroby dziedziczne itp. oraz znaleźć przyczynę pojawienia się na poziomie genomu, przekazując jeden po drugim histologiczny nacięcia, nacięcia cytologiczne, zestawy chromosomów, oddzielne chromosomy i zagłębienie się w fragmenty helisy DNA.W trakcie badań ujawniają się duże zmiany w tkankach widoczne na makroskrajach, a następnie przeprowadza się badanie histologicznych nacięć wybranych tkanek w miejscu większych zmian patologicznych.


Następnie, po wykonaniu badań histologicznych, przeprowadza się poszukiwanie istotnie zmienionych komórek w celu znalezienia zmian w strukturach komórkowych.Algorytm ten przechodzi następnie do poziomu zestawu chromosomów, szuka zmian w poszczególnych chromosomach, po czym rozpoczyna badanie helisy DNA.Użytkownik może również przeprowadzić badania wielowymiarowego obrazu topologicznego i choroby przerzutowej.Umożliwia dodatkowe poszukiwanie przerzutów w innych narządach.Badania odbywają się w trybie automatycznym i użytkownik może je w każdej chwili przerwać.

Zalety oprogramowania Metatron hunter 4025 są następujące:

  • Adaptacja zupełnie nowego systemu ciągłego skanowania opracowanego wspólnie z naszym amerykańskim partnerem Clinic Tech Inc. do wysokowydajnych wielowymiarowych nieliniowych skanerów (metatronów) serii Z, co znacznie zwiększa wiarygodność prowadzonych badań.
  • Szybkość badań zwiększa się ponad 5 razy.
  • Główną osobliwością HSS „Metatron”-4025 z oprogramowaniem „Metapathia GR Hunter” jest „wielowymiarowe wirtualne skanowanie”, które pozwala automatycznie zlokalizować ognisko guza, choroby dziedziczne i ujawnić przyczynę jego pojawienia się na poziomie genomu, poprzez sekwencyjne przechodzenie przez histologiczne oraz skrawki cytologiczne, chromosomy i wchodzenie w głąb fragmentów cząsteczki DNA.
  • Wprowadzony po raz pierwszy w oprogramowaniu „Metapathia GR Hunter”: wszystkie charakterystyczne dla gatunku Homo Sapiens struktury anatomiczne, histologiczne, cytologiczne, w tym ultramikroskopowe.
  • Wprowadzony po raz pierwszy w programie „Metapathia GR Hunter” widma minerałów i kamieni szlachetnych, pozwala na dobór według indywidualnej biozgodności klejnotu do trwałego noszenia lub zastosowanie litoterapii – leczenia organizmu za pomocą widma napromieniowanego minerałami.
  • Wprowadzone po raz pierwszy w programie „Metapathia GR Hunter”: możliwość oceny nie tylko tkanek organizmu ludzkiego, ale także ultrastruktury czynników mikrobiologicznych, wirusów, robaków pasożytniczych, riketsji, toksoplazm oraz śledzenia na których częściach komórki bakteryjnej różne środki przeciwdrobnoustrojowe wpływ leków.
  • Wprowadzony po raz pierwszy w oprogramowaniu „Metapathia GR Hunter”: tryby „iridodiagnostics” i „auricolodiagnostics”.
  • Wprowadzony po raz pierwszy w programie „Metapathia GR Hunter”: wybór leków homeopatycznych z uwzględnieniem siły działania.
  • Wprowadzony po raz pierwszy w oprogramowaniu „Metapathia GR Hunter”: wprowadzono funkcję „Smart-filter” do wygodnego i szybkiego automatycznego wyboru procesów spektralnych i leków z uwzględnieniem topologii procesu.
  • Znacznie rozszerzono bazę produktów medycznych, suplementów diety i leków homeopatycznych.

Opis i zakres zastosowania:

Aparat do przetwarzania danych telemetrycznej analizy nieliniowej „Metatron” (zwany dalej „urządzeniem”) może być używany do nieliniowej analizy struktur biologicznych i testowania biologicznie aktywnych suplementów.Aparatura może być również wykorzystywana w ośrodkach badawczych i placówkach naukowo-badawczych.

Łowca metatronów 4025 NLS cel, powód:

Oprogramowanie Metapathia-GR Hunter może działać tylko z aparatem do telemetrycznej analizy nieliniowej „Metatron” i jego późniejszymi modyfikacjami.Urządzenie do przetwarzania danych telemetrycznej analizy nieliniowej jest kompatybilne z komputerami PC typu IBM i przeznaczone jest do badania reakcji obiektu biologicznego na różne rodzaje oddziaływania informacyjnego.„Metatron” umożliwia skorelowanie procesu pomiarowego z procesem na niego wpływającym i wykonuje następujące operacje:
1) Mierzy J (0), co odzwierciedla zmianę parametru opisującego i potencjał entropowy w stosunku do jego wartości początkowej;
2)Zamienia ciągły sygnał J (0) z zadanymi interwałami częstotliwości na histogram (rząd wartości liczbowych skanowanych częstotliwości o numerach seryjnych od 1,8 do 8,2 Hz.);
3) Wysyła aktualne wartości W do komputera i wyświetla wykres na monitorze jednocześnie z jego wpływem na badanego.
4) Gromadzi wartość W w swojej jednostce pamięci, jeśli obserwowanie histogramu jest wygodniejsze po zakończeniu pomiarów;
5) wydaje polecenia skorelowane ze skalą wymagane do regulowania wpływu na badanego podczas badania;
6) Przesyła wartości W z urządzenia do pamięci komputera po zakończeniu pomiarów i zapisuje je w pamięci urządzenia przed pomiarem.
początek rejestracji danych kolejnych pomiarów.

Aparat przeznaczony jest do rejestracji zmian psychofizycznych w systemie i umożliwia:

Uzyskaj jakościową ocenę stanu funkcjonalnego w formie topical
Kontroluj skuteczność i wyniki różnych sposobów
Analizuj dynamikę zmian stanu funkcjonalnego w okresie
Określ początkowy nidus funkcjonału
Oszacuj charakter zmian za pomocą eksperta
Oszacuj podstawowe cechy biosystemu
Informacje o konkretnym chwilowym stanie obiektu biologicznego odczytywane są bezdotykowo za pomocą cyfrowego czujnika wyzwalającego, który został opracowany przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych i mikroukładów wyłapujących drobne wahania sygnałów, wyewoluowanych ze średnich statystycznych charakterystyk szumowych pól , i przekonwertowany na sekwencję cyfrową, przetworzony za pomocą mikroprocesora w celu przesłania go za pomocą kabla interfejsu do komputera.

Łowca metatronów 4025 NLS Obszary zastosowania:

Choroby przewlekłe zwyrodnieniowe wszelkiego rodzaju, choroby autoimmunologiczne, terapia wspomagająca nowotwory.
Słaby układ odpornościowy, przewlekłe infekcje.
.Bóle ostre i przewlekłe oraz stany zapalne.
.Zmęczenie,wyczerpanie,zaburzenia snu,depresje,migrena,choroby psychosomatyczne,alergie,egzema,neurodermit.
.Zaburzenia hormonalne, trudności menopauzalne, PMS
Choroby starcze.
.Pediatria: problemy ze wzrostem, trudności behawioralne.
Objawy kręgosłupa: bóle pleców, bóle stawów, napięcia, artretyzm.
.Urazy, złamania kości
Medycyna sportowa, przygotowanie do zawodów.
Metatron 4025 Hunter rozpoznaje i leczy:
Układ kostno-szkieletowy (kości, stawy, mięśnie itp.)
.Układ limfatyczny, indywidualne węzły chłonne
Układ naczyniowy (naczynia wieńcowe, tętnice, żyły, naczynia włosowate).
Układ nerwowy (mózg, rdzeń kręgowy, podwzgórze, przysadka)
Układ moczowo-płciowy (nerki, pęcherz moczowy, jajniki, macica, prostata)
Układ oddechowy (płuca, tchawica, oskrzela itp.)
Układ pokarmowy (żołądek, jelita, przełyk, wątroba itp.)
Układ hormonalny (tarczyca, nadnercza itp.)
.Bakterie,grzyby,wirusy i pasożyty.
Składniki krwi, hormony i enzymy.
.Alergeny i toksyny środowiskowe.
.Jedzenie, Berbs, homeopatyka, farmaceutyki itp.

Łowca metatronów 4025 Główny NLS Funkcje:

Badania bakteryjne
Ultrastruktura
Identyfikacja granic nidus
Wegeto-test
Inteligentny filtr
Analiza entropii
Analiza NLS
Analiza porównawcza

Łowca metatronów 4025 Funkcje NLS:

Częstotliwość generatora wewnętrznego – 4,9GHz
Średni czas skanowania – 2 sek
Dokładność badań:
Budowa anatomiczna 85-98%
Modele histologiczne 85-90%
Modele genetyczne i chromosomowe 80-90%
Liczba komputerowych modeli graficznych narządów i tkanek – 1432
Liczba zdigitalizowanych etalonów widmowych preparatów i procesów – 13933

90 Testowanie etalonów widmowych:

A #ORGANOPREPARATY
B # HOMEOSTAZA BIOCHEMICZNA
C # PATOMORFOLOGIA
D # MIKROORGANIZMY I STERY
E # ALOPATIA
F # HOMEOPATIA
G # FITOTERAPIA
H # LITOTERAPIA
JA # ALERGENY
J # JEDZENIE
K # ​​ODŻYWKI I PARAFARMACEUTYKI
L # MIKROELEMENTY
M # KOSMETOLOGIA TERAPEUTYCZNA
Wszystkie toksyny
Akupunktura
Amino Ac.Tabela
Tabela przeciwstarzeniowa
Tabela Bio-ME
Tabela bioorganiczna
Tabela bio-specyficzna
Choroby kości
Anatomiczny mózg
Tabela zaburzeń mózgu
Proces mózgu
Tabela strojenia mózgu
Komórka
Chromosomy
Matryca konfliktów
Konflikty P-38
Choroby zębów
Materiały stomatologiczne
Dermatomy
Choroby trawienne
Układ trawienny
Anatomia ucha
Choroby ucha
Matryca emocji
Dodatkowe objawy
FrexFreq
Kamienie szlachetne
Tabela genów
Stres geopatyczny
Serce i dyr.Sys.
Choroby serca
Homeopatyczny
Hormony, żeńskie
Hormony, Male
Urazy i urazy
Wewnętrzny proces jaźni
Stół do irydologii L
Tabela Irydologii R
Choroby limfy
Limfa
Tabela południków
Tabela miazmatyczna
Stół mineralny
Choroby mięśni
mięśnie
Mistyczny Proces
Profil NEP
Nerwowość
Choroby układu nerwowego
Inne toksyny
Toksyny osobiste
Prawdopodobieństwo zawodu
Macierz relacji
Proces relaksacyjny
Choroby układu oddechowego
Oddechowy
Stół Rife
Tabela Sarcode
Podpowiedź do samooceny
Zatoki
Choroby zatok gardła
Proces rozwiązania
Warunki kręgosłupa
Stół kręgosłupa
Anatomia kręgosłupa
Hormony sportowe
Indeks podatności
Lista zębów
Punkty TMJ
Tabela witamin
Równowaga kwasowo-zasadowa
Spektrogramy zdrowych narządów
Obciążenie stresem toksycznym
Zanieczyszczenia
Suplementy
Obciążeni energią
Czynniki objawowe – szerokopasmowe
Główne funkcje:
Badania bakteryjne
Ultrastruktura
Identyfikacja granic nidus
Wegeto-test
Inteligentny filtr
Analiza entropii
Analiza NLS
Analiza porównawcza
Diagnostyka alternatywna:
Ocena BAP na dłoniach i stopach
Aurikulodiagnostyka
Irydologia
Działania korygujące:
Metaterapia
litoterapia
Fitoterapia
Przygotowanie preparatów

Interfejs oprogramowania Metatron Hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 0

9 Systemy testujące oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 1

Testowanie oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 2

Diagnostyka oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 3

Litoterapia oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 4

Fitoterapia oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 5

Analiza porównawcza oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 6

Funkcja skanowania 3D oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 7

Funkcja przedruku oprogramowania Metatron hunter 4025 NLS:

Metatron NLS System, 25D NLS Clinical Metatron Metapathia GR Hunter 4025 8

Minimalne wymagania kompatybilnego komputera :

CD – ROM;
Pamięć: 512 Mb;
Drukarka (kolorowa);
Dwa porty USB;
Nieprzerwana dostawa energii
Co najmniej 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
System operacyjny: Windows 2000/XP;Win7/8/10.
Karta graficzna: SVGA High Color 1024×768 co najmniej 8 Mb;
Procesor: co najmniej 1 GHz Pentium III dostęp losowy;

Zalety naszego Łowca metatronów 4025 NLS :

1. Hunter 4025 jest bardziej automatyczny.
2. Hunter da ci porównanie po przeprowadzeniu analizy i terapii.
3. Hunter przekaże ci dalsze badania z głębokiego powodu.
4. Hunter udzieli Ci rekomendacji odnośnie leczenia testowanego.
5. Łowca może dać ci większą dokładność.
6. Łowca jest bardziej profesjonalny i inteligentny.
7. Hunter może przetestować całe twoje ciało zgodnie z systemem człowieka, co pomoże ci zaoszczędzić czas na wybór przedmiotu.
8. Hunter może wykonać test południka.
9. Oprogramowanie Huntera jest bardziej odpowiednie do użycia, gdy najedziesz myszką na ikonę, wyświetli się opis funkcji przycisku.
10. Lekarz może dodać bardziej precyzyjne nidus w testach.
11. Istnieje funkcja „inteligentnego filtra”, która może przepuścić przedmioty nieodpowiednie dla badanego i pozostawić przedmioty odpowiednie dla testera.
– adaptacja zupełnie nowego systemu ciągłego skanowania opracowanego dla wysokowydajnych wielowymiarowych nieliniowych skanerów (metatronów) serii Z, co znacznie zwiększa wiarygodność badań.
– Szybkość badań jest zwiększona ponad 5 razy.
– Główną osobliwością Metatron hunter 4025 NLS jest wielowymiarowe wirtualne skanowanie, które pozwala automatycznie zlokalizować ognisko nowotworu, choroby dziedziczne i ujawnić przyczynę jego pojawienia się na poziomie genomu, poprzez sekwencyjne przechodzenie przez sekcje histologiczne i cytologiczne, chromosomy i wchodzenie głębiej do fragmentów cząsteczki DNA.

Łowca metatronów 4025 NLS Specjalne wymagania:

Wymagania do realizacji celów funkcjonalnych w trybie badawczym.Program diagnostyczny wykorzystuje wprowadzone do programu algorytmy do przeprowadzenia analizy diagnostycznej.W trakcie sesji diagnostycznej wymiana informacji odbywa się za pomocą następującego aparatu umieszczanego na ciele pacjenta.Żywotność nie mniej niż 5 lat.Konstrukcja aparatu zapewnia bezpieczeństwo pacjenta i personelu.Awaryjne zatrzymanie aparatu nie spowoduje żadnych szkodliwych skutków ubocznych.

Zasada działania i procedury operacyjne:

System działa zgodnie z zasadą wzmacniania sygnału inicjującego rozpadających się struktur metastabilnych.Pod wpływem zewnętrznego pola elektromagnetycznego momenty magnetyczne prądów molekularnych w centrach domieszek komórek nerwowych kory powodują, że tracą one swoją pierwotną orientację.Powoduje to niewspółosiowość struktur spinowych tych zdelokalizowanych elektronów, co prowadzi do powstawania w nich stanów niestabilnych lub metastabilnych.Te warunki rozpadu działają następnie jako sygnał inicjujący.
Z fizycznego punktu widzenia aparat jest układem oscylacji elektronicznych, które rezonują na długościach fal promieniowania elektromagnetycznego.Ponieważ ich energia jest równa energii potrzebnej do rozbicia dominujących pasm, które utrzymują strukturalną organizację obiektu biologicznego.System umożliwia wytworzenie ustalonej aktywności bioelektrycznej neuronów mózgowych, a dzięki tej aktywności w tle możliwe staje się selektywne wzmacnianie sygnałów, które wcześniej były ledwo wykrywalne w przypadku fluktuacji statycznych.Informacje o specyficznych stanach przejściowych narządów i tkanek są następnie gromadzone bezkontaktowo za pomocą „czujnika wyzwalania”, opracowanego przy pomocy nowoczesnej technologii informacyjnej i mikroobwodów.Czujnik wykrywa słabe fluktuacje sygnału i wybiera je ze średniej statystycznej charakterystyki szumu pola i przekształca je w sekwencję cyfrową, która jest przetwarzana przez mikroprocesor, a następnie przesyłana do komputera za pomocą kabla interfejsu.

btechnologia iorezonansowa:

Biorezonans jest zasadniczo interakcją między organizmami i ich wzorcami częstotliwości, które otaczają lub odbijają się w wyniku ruchu organizmów.Technologia biorezonansu działa we współpracy z urządzeniami do biofeedbacku Metatron hunter 4025 NLS, znanymi jako „maszyny mózgowe” lub wzmacniacze psychofizyczne.

Zasięg:

Osoby należące do którejkolwiek z poniższych kategorii są mile widziane, doradzane i odniosą korzyści z używania i posiadania urządzenia Metatron hunter 4025 NLS: lekarze, naturopaci, osteopaci, kręgarze, dietetycy, licencjonowani dietetycy, pielęgniarki, pielęgniarki dyplomowane, asystenci lekarza, Dyrektorzy Programu Medycyny Integratywnej/CAM, Praktycy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) i Medycyny Komplementarnej, Homeopaci, Masażyści, Medyczne SPA, Centra Wellness i Fitness, Salony Kosmetyczne, Farmaceuci, Studenci i Wydział Medycyny, Licencjonowani Zielarze, Anti-aging i inne Lekarze medycyny alternatywnej.
Bez wątpienia Metatron hunter 4025 NLS będzie Twoim nowym korporacyjnym modelem biznesowym w najbliższej przyszłości.Przekazuje pozytywne efekty i głębokie wrażenie na Twoich klientach, zatrzymuje ich uwagę i sprawia, że ​​wracają do Twojego kręgu biznesowego.Stwarza wiele korzyści i zarabia dużo pieniędzy dzięki następującym sposobom ekspansji rynków w dziedzinie profilaktyki medycznej, badań lekarskich i produktów uzupełniających lub towarów peryferyjnych przez długi okres.

 

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)