aboutus

Profil firmy

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

 

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. założona w 2007 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing maszyn do analizy zdrowia.Po 10-letnich wysiłkach i rozwoju staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców analizatorów zdrowia w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo dobre relacje z wieloma fabrykami produktów żywieniowych, organizacjami badawczymi w zakresie opieki zdrowotnej i szpitalami w Chinach i cieszymy się wysoką reputacją na rynku opieki zdrowotnej i odzyskiwania zdrowia w kraju i za granicą.

 

Nasza fabryka koncentruje się na analizatorze zdrowia, takim jak analizator zdrowia 8D LRIS NLS, Matatron NLS, Iriscope USB, analizator skóry, mikrokrążenie, maszyna do terapii o wysokim potencjale, urządzenie do terapii laserowej niskiego poziomu itp. Wspieramy usługi OEM i ODM.Posiadamy certyfikat CE, FC i urządzenia medycznego dla naszych produktów medycznych.

 

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym lekarzem, czy chcesz kupić maszynę do użytku domowego, możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.Nasze towary są szeroko stosowane w laboratoriach, szpitalach, luksusowych ośrodkach opieki zdrowotnej itp. Nasze towary słyną z wysokiej stabilnej jakości i rozsądnej ceny.Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju wzorach według specyficznych wymagań klienta.

 

Dostarczamy ponad 100 produktów OEM, które eksportujemy do około 40 krajów i regionów na całym świecie.Aby zapewnić bardziej profesjonalną obsługę naszym klientom, w 2013 r. otworzyliśmy nasze nowe centrum sprzedaży i marketingu w pobliżu stacji Shenzhen North, które jest łatwe do odwiedzenia dla naszych klientów.

 

 

GuangYangZhongKang ma potężne zespoły badawczo-rozwojowe, zapewniamy usługi OEM, ODM i mamy dobrą współpracę z IIPA, IPP, które zapewniają kurs szkoleniowy Iridology i kurs szkoleniowy NLS.

 

Naszym celem jest dostarczenie najlepszej maszyny do analizy zdrowia i wniesienie wkładu w dziedzinę profilaktyki i opieki zdrowotnej.

                             Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

Historia

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. została założona w 2007 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing urządzeń do analizy zdrowia.

Nasze główne produkty, jak następuje:

 • Analizator zdrowia
 • Analizator zdrowia 8D NLS
 • Metatron NLS Hunter 4025
 • Analizator zdrowia 9D NLS
 • USB Iriscope
 • Laserowe urządzenie leczące
 • Quantum Resonance Magnetic Analyzer
 • Quantum Biofeedback Machine
 • Iriscope Iridology Camera
 • Sub Health Analyzer
 • Laserowa terapia niskiego poziomu
 • Maszyna do terapii elektrostatycznej
 • Urządzenie o wysokiej mocy terapeutycznej
 • Analizator zasięgu skóry
 • Mikrokrążenie

Usługa

Guangyang Zhongkang Technology Limited jest jednym z profesjonalnych producentów specjalizujących się w analizatorze zdrowia, takim jak USB Iriscope, NLS, mikrokrążenie i laseroterapia niskiego poziomu.

Nasza przewaga Serivce:

 1. Posiadamy własny zespół opracowujący i projektujący, który zapewnia naszym klientom własne technologiczne i innowacyjne produkty!

 2. Dla wszystkich klientów, którzy mają nowy pomysł na temat niektórych produktów, daj nam znać, możemy zgodnie z Twoim pomysłem zapewnić niepowtarzalny design.

 3. Dla każdego klienta, który prześle nam próbki niektórych produktów, zaprojektujemy i opracujemy lepsze na podstawie próbek!

 4. Możemy dostarczyć próbkę zgodnie z projektem dowolnego klienta.

 5. Jesteśmy producentem, fabryką, dzięki czemu mamy możliwość masowej produkcji.

Pomoc techniczna

Wszyscy nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani!

Oprogramowanie jest opracowywane przez naszego programistę, a usługa OEM i ODM jest świadczona.

Obsługa po sprzedaży

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wysoką wydajność obsługi posprzedażnej naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.

SSCH ma kompletny system zasilania części, który może zagwarantować zapotrzebowanie firmy na akcesoria do produktów. Zapasy części wspólnych w głównym punkcie współpracy są powszechnie dostępne, co w znacznym stopniu skraca czas dostaw. Więc jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie w Twojej wygody!

Usługi transportowe

DHL, UPS, FedEx to dobrzy partnerzy, którzy mogą zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę do klienta.

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Michael Liu
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)