Metatron Hunter 4025 NLS Body Health Analyzer z oprogramowaniem Metapathia GR Hunter
1
MOQ
negotiable
Cena £
Metatron Hunter 4025 NLS Body Health Analyzer With Metapathia GR Hunter Software
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-4025
High Light:

maszyna do zdrowia ciała

,

łowca metatronów

,

analizator zdrowia ciała 4025 NLS

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / opakowanie 5 sztuk / karton
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, PAYPAL
Możliwość Supply: 3000 sztuk na miesiąc
specyfikacje
Wsparcie systemu operacyjnego: Window Xp, Windows Vista, Window7, Win8 (32 i 64-bitowe)
Wersja językowa: Angielski, niemiecki, rosyjski
Pakiet: Eksportuj standardowe mocne drewniane pudełko lub karton, aluminium
Usługa: Pełen filmów szkoleniowych / OEM
kolor: Srebro
Warrenty: Rok
Systemy NLS: Wersja myśliwska Metatron 4025
Firma transportowa: DHL UPS TNT FedEx lub agent wysyłkowy.
waga: 5 kg
Dokładność badań: Ponad 95%
opis produktu

Metatron Hunter 4025 NLS Body Health Analyzer z oprogramowaniem Metapathia GR Hunter

Jak się z nami skontaktować?

Wyślij dane do zapytania w poniższym polu, kliknij " Wyślij " teraz!

Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Aby uzyskać szybką odpowiedź:

Whatsap: +86 15112536023

Skype: lucy202014

Terapia korygująca: Istnieje normalna meta-terapia (nie jest to terapia automatyczna), ale nowa jest fito terapia, w której zioła współpracują ze sobą i istnieje terapia lito-terapeutyczna, w której odpowiednie kamienie i kamienie są dostarczane z meta-terapią. Terapia. Mamy więc trzy rodzaje terapii lub korekty.

Zalety łowcy metatronów 4025 nls:

- Prędkość badania wzrasta ponad 5 razy.
- Skanuj do 1432 narządów i tkanek na poziomie komórkowym.
- 4025 cyfrowych zapisów widmowych preparatów i procesów.

- Wysokowydajne, wielowymiarowe, nieliniowe skanery (metatrony) serii Z, niezawodność badań znacznie wzrasta, dokładność może osiągnąć 95%.

WIĘCEJ INFORMACJI

teraz WSZYSTKIE kręgi można zeskanować; zamiast grupy chromosomów można skanować małe rodziny i każdy oddzielny chromosom. Jeżeli narządy można leczyć za pomocą Terapii Ochronnej w celu podniesienia poziomu energii, mikroorganizmy można skanować oddzielnie i leczyć za pomocą Niszczącej Terapii. Jest więcej bibliotek.


Teraz Hunter 4025 NLS LRIS pokazuje znacznie większą różnicę niż Vector NLS i 8D LRIS. Moim zdaniem, głównym punktem nie jest ten * efekt 3D *, którego nie widziałem często, prawdopodobnie dlatego, że nie jestem wystarczająco chory. Moim zdaniem najważniejszą kwestią jest możliwość efektu * powiększania *. Dzięki niemu można zagłębić się w przedmiot z większą ilością szczegółów. Kliknięcie na miejscu powoduje przejście głębiej, a ponowne kliknięcie idzie jeszcze dalej w odpowiednich pozycjach. Pewnie, że możesz to zrobić w oprogramowaniu Vector, ale musisz to zrobić ręcznie i nie wiesz, który przedmiot należy do któregoś organu, itp. Tutaj jest podawany automatycznie. Jako przykład podchodzimy do stawu kolanowego. Kiedy się starzejesz, możesz doświadczać problemów, a szkliwo może nie być optymalne. Oto zwykły skan.19 Lupa pozwala nam zrobić mniejszą część obrazu i automatycznie umieszcza dodatkowe punkty nidus, które można zeskanować, patrz poniżej:

Zwykle w oprogramowaniu Vector istnieje tylko jeden element Hyaline, dla całego ciała. Teraz z Hunterem 4025 możemy wskazać kilka różnych miejsc, aby pokazać stan Hyaline i odpowiednio je traktować.

W przypadku Łowcy najpierw można użyć lupy, aby powiększyć część obrazu, aw pewnym wymiarze umieścić dodatkowe punkty nidus, które można zeskanować.

Na przykład różnica między 11 a 12 jest wyraźnie widoczna, a części o niskim poziomie energii mogą być odpowiednio traktowane. W ten sposób łatwiej jest zlokalizować położenie problemów.

Inny przykład: Przekrój poprzeczny lewego kości udowej.

Leczenie terapii wykazało 88% wzmocnienia. W analizie wartości CSS były zbyt wysokie, przez co nie były interesujące. Niemniej jednak bliższe spojrzenie na żyły pokazało, co następuje:

Telemetryczne urządzenie do analizy danych nieliniowych "Metatron" (zwane dalej "aparaturą") może być stosowane do nieliniowej analizy struktur biologicznych i testowania biologicznie aktywnych suplementów. Aparatura może być również wykorzystywana w ośrodkach badawczych i placówkach naukowo-badawczych.

Patrząc na zaznaczony * 1 * Chromosom i kliknięcie * Mikroskopem * dalej odkrywa leżące u podstaw DNA, które można leczyć, a dalsze patrzenie przynosi punkt * 4 * * Neu-roblastomas Ultrastructure *, który można również leczyć.

Opakowanie

Jednostki sprzedaży: Pojedynczy przedmiot
Rozmiar pojedynczego opakowania: 40X30X17 cm
Masa pojedyncza brutto: 4,5 KG
Typ przesyłki:

1 sztuk / opakowanie 5 sztuk / karton (Metatron hunter 4025 z niemieckim oprogramowaniem)

z hiszpańskim, francuskim, tureckim, rosyjskim, polskim

Pakowanie i wysyłka

  1. 1 szt./opak. Dostarcz z Shenzhen, Guangdong.

  2. FedEx / DHL / UPS / TNT dla próbek, od drzwi do drzwi;

  3. Drogą powietrzną lub morską dla towarów wsadowych, dla FCL; Lotnisko / port otrzymujący;

  4. Klienci określający spedytorów lub metody wysyłki zbywalne!

  5. Czas dostawy: 2-5 dni na próbki; 5-7 dni w przypadku zamówienia zbiorczego.
    Normalny pakowany w karton, może być dostosowany do wielkości zamówienia.

Serwis i gwarancja

Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd jest zaangażowany w dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i doskonałą obsługę klienta. Bez względu na to, czy składasz zamówienie, szukasz wsparcia technicznego czy masz podstawowe pytanie, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i postaramy się zapewnić Ci najwyższy poziom wsparcia. Skontaktuj się z naszą firmą Service.

A. Okres gwarancji

Nasza gwarancja obejmuje konserwację wad materiałowych i technologicznych w ciągu trzynastu miesięcy od daty zakupu naszej maszyny.

B. Ograniczenie

Jeśli urządzenie nie jest opatrzone datą, nie będziemy w stanie zapewnić Ci usługi. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane przez następujące: Szkody spowodowane przez pożar, trzęsienie ziemi, zamieszki lub jakąkolwiek siłę wyższą. Szkody rzeczowe, takie jak przerwanie działalności i utrata korzyści biznesowych, w tym straty spowodowane używaniem maszyny, podniesione koszty przez wszelkie inne maszyny wymiany, instalacji i serwisu lub roszczenia klientów.

C. Problem z wysyłką

Jeśli okaże się, że coś jest nie tak podczas otwierania opakowania, skontaktuj się najpierw z firmą spedycyjną, abyśmy mogli rozwiązać problem, musimy porozmawiać z odpowiednią firmą spedycyjną. W tym samym czasie wykonamy dla Ciebie względną pomoc.

Wyślij swoje dane Zapytanie w Poniżej, Kliknij " Wyślij " teraz!

Oferowana usługa OEM, oferowane usługi projektowe, oferowane etykiety kupujących.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)