Funkcja AURA GY-518D 8D LRIS NLS Analizator zdrowia z uprzejmym systemem nieliniowym (NLS)
1
MOQ
Negotiated
Cena £
AURA Function GY-518D 8D LRIS NLS Health Analyzer Machine With Kindly Post-sale Non-Linear System (NLS)
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY - 518D
High Light:

body health analyzer

,

body health machine

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudło 5 sztuk / duże pudełko
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, T/T, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 2000 jednostek miesięcznie
specyfikacje
nls Kolor: Srebro
Obsługa systemu operacyjnego: Windows XP, Vista Window, Window7, Win8 (32 i 64bit)
nls Typ: System analizy biochemicznej
Usługi: pełen filmów szkoleniowych / OEM
warrenty: rok
kategorii: Rodzaj badania klinicznego
Pakiet: Aluminium
8d nls Wersja językowa: Angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski
opis produktu

Funkcja AURA GY-518D 8D LRIS NLS Maszyna Analizator zdrowia z życzliwą obsługą po sprzedaży

Co to jest system nieliniowy (NLS)?


[System nieliniowy (NLS) wykorzystuje najbardziej zaawansowaną analizę spektroskopii rezonansowej, analizę rezonansu kwantowego, analizę rezonansu akustycznego, skanowanie tomograficzne dostępne obecnie. Współczesne badania pól energetycznych wokół roślin i zwierząt wykazały, że istnieją bardzo słabe, specyficzne częstotliwościowo, wirowe pola magnetyczne wokół układów biologicznych. Ludzie wykorzystywali tę wiedzę przez tysiące lat w starożytnych dyscyplinach tradycji jogi-czakry, tradycji medycyny chińskiej i innych.

Co to jest urządzenie NLS?


Zasady urządzenia NLS wywodzą się z badań nad biorezonansem, które rozpoczęły się w latach 50. XX wieku od naukowców z USA i Rosji. Od tego czasu setki milionów dolarów przeznaczono na testowanie i ulepszanie technologii do obecnych poziomów doskonałości. Baza danych, która znajduje się w samym sercu NLS, zawiera ekskluzywne informacje pochodzące od rosyjskich programistów badających i leczących ponad 100 000 pacjentów z ponad 1000 problemów zdrowotnych ”.

Opis 8D LRIS NLS:
Kompleksowa analiza wszystkich narządów i układów organizmu ludzkiego: (tylko wskazania)

1. Układ sercowo-naczyniowy.
2. Przewód żołądkowo-jelitowy.
3. Układ moczowo-płciowy.
4. Układ mięśniowo-szkieletowy.
5. Układ oskrzelowo-płucny.

6. Układ hormonalny.
7. Wzrokowe i słuchowe / narządy.
8. Układ nerwowy.
9. Analiza biochemiczna krwi bez zakłóceń.
10. Zakażenie narządów i układów - wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, infekcje robaków itd. (Gronkowce i paciorkowce, giardioza, rzęsistki, chlamydia, plazma mocznikowa itd.).

11. Jakościowa ocena poziomu hormonów, nadnerczy, przysadki mózgowej, trzustki, tarczycy, gonad.
12. Poziom immunitetu.
13. Rozpoznanie alergii (kompleksowe testy do 500 alergenów).
14. Badania lekarskie (indywidualny dobór leków).
15. Diagnoza chromosomalna.

16. Analiza laboratoryjna (morfologia krwi, parametry biochemiczne, hormony, pierwiastki śladowe).
17. Funkcja AURA: może pokazać energię osłabienia narządu.
18. Leczenie procesów patologicznych zidentyfikowanych przez terapię biorezonansu (meta-terapia).
19. Metoda leczenia litoterapia (częstotliwości spektralne indywidualnie dobrane minerały) Strach, Matryca emocjonalna, Matryca związków itp.

Zgłoszone warunki ludzie używali z terapią bio rezonansu:
1. Alergie.
2. Ostre choroby zakaźne.
3. Astma oskrzelowa.
4. Choroby autoimmunologiczne.
5. Zwyrodnieniowe choroby organiczne.

6. Choroby reumatyczne.
7. Artropatia.
8. Zaburzenia ginekologiczne.
9. Niedobór odporności o różnym pochodzeniu.
10. Powikłania po szczepieniu.

11. Zatrucie i stres toksyczny.
12. Ból głowy i migrena.
13. Zaburzenia grzybicze i pasożytnicze.
14. Wszystkie rodzaje bólu.
15. Neurodermatitis and Eczema.

16. Urazy sportowe.
17. Choroby metaboliczne.
18. Leczenie przed i pooperacyjne.
19. Wtórne zaburzenia wirusowe.
20. Zaburzenia urologiczne.

21.Sprawdź stany emocjonalne osoby, np .: Strach, związek itp.
22. Funkcja AURA: może pokazać energię osłabienia narządu.
23. metoda leczenia litoterapia (częstotliwości spektralne indywidualnie dobrane minerały) Strach, Matryca emocjonalna, Matryca relacji itp. I inne.
24 Wersja chińska.

Fakty dotyczące programu:
Sprzęt ustawiony na nowoczesnej bazie elementów, ma stylowy wygląd i interfejsy z komputerem PC przez port USB. Urządzenie LRIS-nls ma cyfrowy czujnik wyzwalania w urządzeniu i analogowy czujnik wyzwalania, który jest wbudowany w bio induktor.

Program działa stabilnie w każdym systemie operacyjnym Windows (system operacyjny Windows XP / Vista / 7) Nowe wersje są dostępne do bezpłatnego pobrania ze strony

Standardy podstawowe znacznie się rozwinęły i nadal się rozwijają Zawiera szczegółowy podręcznik użytkownika.

Ocena czakr i aury.

(Aura jest polem elektromagnetycznym, które otacza każdą żywą istotę i manifestuje się w polu fizycznym za pomocą naładowanych elektrycznie obiektów, które przedstawiają się jako różne kolory otaczające ciało. To pole elektromagnetyczne może dostarczyć informacji dotyczących stanu emocjonalnego osoby, jakości świadomości i określi poziom zdrowia w odniesieniu do poszczególnych układów narządów i narządów.)

8d LRIS NLS Range:


LRIS-NLS może być używany przez każdego, kto jest zainteresowany szybkim i skutecznym badaniem stanu zdrowia swoich pacjentów, klientów, przyjaciół, rodziny lub pracowników. Dokładna analiza jest czynnikiem napędzającym naszą firmę i bez względu na to, kim jesteś i co robisz, będziesz dobrze poinformowany o informacjach, które zgromadzisz z urządzenia LRIS-NLS, a także wszyscy, z którymi pracujesz.

Pamiętaj, że informacje gromadzone są na poziomie komórkowym, a piękno tej metody diagnozy polega na tym, że zanim cokolwiek się zamanifestuje, zostanie znalezione.

Osoby, które należą do jednej z następujących kategorii, są mile widziane, polecane i znajdą korzyści w korzystaniu z urządzenia do biofeedbacku LRIS-NLS.

Lekarze rodzinni:
Urządzenie umożliwia wykrywanie i monitorowanie ekspresji chorób genetycznie wywoływanych wśród wszystkich członków rodziny

Kliniki i oddziały medyczne:
Znacznie zwiększa skuteczność badania klinicznego i wstępnego odbioru. Znacznie niższe koszty finansowe i czas. Lekarze są zwolnieni z rutynowej i często formalnej pracy. Nie musisz wysyłać swoich klientów do innych specjalistów, możesz im pomóc, badając wszystkie obawy, które mają, zapewniając leczenie i metody leczenia.

Placówki edukacyjne i szkoły:
Staje się prawdziwym ciągłym monitorowaniem stanu zdrowia wszystkich dzieci i personelu w odstępach nie mniejszych niż raz w miesiącu, zdolność do oceny adekwatności zdrowia ucznia.

Sportowiec, ośrodki rekreacyjne i fitness i udogodnienia:
Obiektywny monitoring medyczny jest wymagany, gdy dochodzi do poważnych ćwiczeń. Sprzęt ten pozwala nam stworzyć indywidualny program, biorąc pod uwagę cechy organizmu.

8d Rodzina LRIS NLS i przyjaciele:

LRIS-nls to doskonałe narzędzie do monitorowania zdrowia Twojej rodziny i przyjaciół. Zapewnia środki kontroli, leczenia i leczenia bez konieczności wydawania dużych kwot na usługi opieki zdrowotnej.

8d LRIS NLS Salony kosmetyczne i spa:
Troska o zdrowie swoich klientów - bardzo silna konkurencyjna karta atutowa. Obiektywna ocena klienta może wybrać indywidualny program kosmetyczny i osiągnąć imponujące wyniki.

8d LRIS Dokładność i porównanie NLS:
Najważniejszym pytaniem, które pojawia się przy rozważaniu urządzenia LRIS NLS, jest to, jak urządzenie różni się od setek innych urządzeń sprzedawanych już na rynku. Podczas gdy wszystkie firmy próbują przekonać ludzi, że istnieje ogromna różnica w funkcjonowaniu ich urządzeń, prawdą jest, że wszystkie działają zgodnie z podobnymi zasadami. LRIS-NLS jest uważany za urządzenie biofeedbacku, a najbardziej znaczącą różnicą w urządzeniach biofeedbacku jest metodologia, w której diagnoza jest przeprowadzana. Niektóre urządzenia pracują z częstotliwościami radiowymi, podczas gdy inne zbierają informacje z pulsu i wilgoci obecnej w skórze. LRIS-NLS działa jednak w dziedzinie przetwarzania informacji w polu elektromagnetycznym, a także wykorzystuje inne metody analizy.

LRIS-NLS został zaprojektowany, aby zapewnić najdokładniejsze wyniki diagnostyczne, ponieważ skupia się na źródle, mózgu, dlatego umysł zaczyna gromadzić informacje o zmianach zachodzących w ciele. Czujniki w słuchawkach umieszczonych na uszach badanego będą uruchamiać mózg w celu komunikowania się z częstotliwościami występującymi w ciele. Każda zmiana na poziomie komórkowym zostanie wykryta i zidentyfikowana, niezależnie od tego, czy wyzwanie stanowi bakteria, wirus, pasożyt, czy jakakolwiek manifestacja choroby lub istota biochemiczna, zostanie wykryta przez rozpoznanie jej unikalnej częstotliwości / podpisu i zostanie zidentyfikowana na podstawie nazwy i stadium rozwoju.

LRIS-NLS wykorzystuje metodę leczenia zaprojektowaną w celu wzmocnienia ciała i poprawy naturalnego zdrowia organizmu. Połączenie takich metod leczenia jak akupunktura, irydologia, wykrywanie aury i inne zwiększa dokładność diagnozy urządzenia. Korzystanie z tego urządzenia daje lekarzowi i klientowi możliwość podobną do zakupów w jednym miejscu; odwiedzając specjalistę w celu przeprowadzenia pełnej analizy i nie trzeba czekać tygodni na wyniki.

Koncentruje się na części diagnostycznej, a wszystko, co jest duchowe, emocjonalne lub mentalne, staje się drugorzędne. Nasze ciała są niewiarygodne i oczywiście uzdrowienie ciała ma wszystko, co wiąże się z wiarą i zdrowiem silnego umysłu. Nasza analiza jest dokładna w 90% -95%, ponieważ program pozwala operatorowi na badania lokalne i Szczegół. Czujniki w słuchawkach są zaprojektowane tak, aby dokładnie rozpoznawać określone częstotliwości podczas obecności pacjenta / klienta.

Większość sprzętu do biofeedbacku działa na podobnej zasadzie; szczegółowe oprogramowanie pomaga w zapewnieniu najdokładniejszej analizy, a czujniki identyfikują określoną częstotliwość, która pomaga w powrocie do dobrego zdrowia. W porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, LRIS-NLS wydaje się być najbardziej przyjaznym dla użytkownika urządzeniem, które zapewnia wzorową dokładność. Dzięki swej prostocie jest przeznaczony do użytku przez każdego, praktykującego lub niepraktykującego; każdy, kto stosuje proaktywne podejście i dąży do dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zachęcamy i odpowiadamy na wszelkie pytania, ponieważ jesteśmy pewni, że gdy będziesz miał okazję doświadczyć i obsługiwać LRIS-nls i doświadczyć jego wyników, będziesz pod ogromnym wrażeniem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Poniżej przedstawiono przykładowe raporty z testów wykonane przez LRIS-NLS i Computer Tomograph.

Szukasz idealnego analizatora 8D Nls Producent i dostawca? Mamy szeroki wybór w atrakcyjnych cenach, które pomogą Ci stać się kreatywnym. Wszystkie skanery 8D LRIS NLS mają gwarancję jakości. Jesteśmy China Origin Factory 8D LRIS Health Detector. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)