Bioresonance Health Scan and Therapy 25D NLS Body Health Analyzer Machine
1
MOQ
negotiable
Cena £
Bioresonance Health Scan and Therapy 25D NLS Body Health Analyzer Machine
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guang dong china
Nazwa handlowa: SSCH/OEM/ODM
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: SSCH-4025
High Light:

diagnostyka metatron nls

,

łowca metatronów

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudło 5 sztuk / karton 7 kg 42 * 40 * 20
Czas dostawy: 2-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T West Union paypal
Możliwość Supply: 500 / miesiąc PC
specyfikacje
OS: Okno vp okno vista okno 7 Win8
Firma transportowa: DHL UPS TNT FedEx lub agent spedycyjny ..
Czas dostawy: W ciągu 3-5 dni po otrzymaniu płatności
Warunki płatności: T / T West Union paypal
Pakiet: Eksportu standardowych silne drewniane pudełko lub kartonie
Waga: 7KG
opis produktu

Główna cecha myśliwego Metatron 4025

Główną cechą oprogramowania Metapathia GR Hunter jest funkcja o nazwie "Skanowanie trójwymiarowe", która umożliwia automatyczne lokalizowanie nidusa, w którym pojawił się guz, dziedziczne choroby itp., A także znajdowanie przyczyny pojawienia się na poziomie genomu, przechodząc kolejno jeden po drugim , wycinki cytologiczne, zestawy chromosomów, oddzielne chromosomy i idą głębiej do fragmentów helisy DNA.

Wymogiem podstawowego użycia jest

1. Windows 7, rozdzielczość ekranu co najmniej 1280 x 1024 lub wyższa.
2. Zainstalowana pamięć RAM 8 GB (= 7 GB pamięci).
3. 2 lub 3 porty USB.
4. Procesor prędkości 4 GHz.

Akcesoria
Ilość
Akcesoria
Ilość
Główna maszyna
1 szt
Czujnik słuchawek
1 para
Kabel USB
1 szt
Podłączanie kabli

1 para (2 szt.)
Testowanie Pucharu
1 szt
USB doogle dla oprogramowania
1 szt
Skrzynia aluminiowa
1 szt
DVD dla oprogramowania, sterownika i wszystkich informacji
1 str

Zwróć uwagę!

Zmieniliśmy nowy model kabli, który jest lepszy niż stary model!

Zasada działania i procedury operacyjne:

System działa zgodnie z zasadą amplifikacji sygnału inicjującego rozpadających się struktur metastabilnych. Pod wpływem zewnętrznego pola elektromagnetycznego, momenty magnetyczne prądów molekularnych w centrach domieszkowych komórek nerwowych kory, powodują utratę pierwotnej orientacji. Powoduje to niewspółosiowość struktur spinowych tych zdelokalizowanych elektronów, co powoduje powstanie w nich niestabilnych lub metastabilnych stanów. Te warunki rozpadu następnie działają jako sygnał inicjujący.

Pod względem fizyki aparat jest układem oscylacji elektronicznych, które rezonują w zakresie długości fali promieniowania elektromagnetycznego. Ich energia jest równa energii potrzebnej do rozbicia dominujących pasm, które podtrzymują strukturalną organizację obiektu biologicznego. System umożliwia produkcję zaprogramowanej aktywności bioelektrycznej neuronów mózgu, a dzięki tej aktywności tła możliwe staje się selektywne wzmacnianie sygnałów, które wcześniej były

ledwo wykrywalne wbrew statycznym fluktuacjom. Informacje o specyficznych przejściowych warunkach narządów i tkanek są następnie gromadzone bezkontaktowo za pomocą

"czujnik wyzwalający", opracowany za pomocą nowoczesnej technologii informacyjnej i mikroukładów. Czujnik wykrywa słabe fluktuacje sygnału i wybiera je ze średniej statystycznej charakterystyki szumowej pola i konwertuje je na sekwencję cyfrową, która jest przetwarzana przez mikroprocesor, który następnie jest przesyłany do komputera za pośrednictwem kabla interfejsu.

Działanie oprogramowania:

Cel, powód:

Oprogramowanie MetapathiaGR Hunter może działać tylko z aparatem do analizy danych nieliniowych telemetrii "Metatron" i jego późniejszymi modyfikacjami. Telemetryczne urządzenie do analizy danych nieliniowych jest kompatybilne z komputerami IBM i przeznaczone do badania reakcji obiektu biologicznego na różne rodzaje oddziaływania informacyjnego. "Metatron" pozwala skorelować proces pomiaru z procesem wpływającym na niego i wykonuje następujące operacje:

1) Mierzy J (0), który odzwierciedla zmianę parametru opisującego i potencjał entropiczny w stosunku do jego wartości początkowej;
2) przekształca ciągły sygnał J (0) ze wstępnie ustawionymi interwałami częstotliwości na histogram (rząd wartości liczbowych zeskanowanych częstotliwości o numerach seryjnych od 1,8 do 8,2 Hz);
3) Wysyła aktualne wartości W do komputera i wyświetla wykres na monitorze jednocześnie z jego wpływem na badanego.
4) Kumuluje wartość W w jednostce pamięci, jeśli obserwacja histogramu jest wygodniejsza po zakończeniu pomiarów;
5) Wydaje skorelowane skale polecenia wymagane do regulacji wpływu na badanego przy testowaniu;


6) Przesyła wartości W z jednostki do pamięci komputera po zakończeniu pomiarów i zapisuje je w pamięci urządzenia przed rozpoczęciem zapisywania danych kolejnych pomiarów

Prace teoretyczne i eksperymentalne, które umożliwiły stworzenie systemu "Metatron" - nieliniowego generatora kwantowego - zainicjowanego przez Nikola Teslę, człowieka genialnego w elektronice pod koniec XIX wieku. Inni naukowcy, o których warto wspomnieć, kontynuowali tę pracę. J. Lakhovsky, wybitny francuski badacz, badał wpływ częstotliwości radiowych na zdrowie zwierząt i warunki roślinne. Amerykański naukowiec geniuszu R. Rife przeprowadził badania nie tylko nad wpływem częstotliwości radiowych, ale także nad wpływem częstotliwości elektrycznych na ludzkie pole biologiczne. W 1950 roku w Niemczech R. Folle odkrył i opracował system elektrycznie testujących punkty akupunktury ludzkiego ciała

System przeznaczony jest do diagnozowania jednego pacjenta na raz. Cykl roboczy trwa od 3 minut do 1 godziny. System może pracować non-stop przez 24 godziny. Komputer zgodnie z ustalonym programem działa automatycznie w zakresie regulacji i sterowania wszystkimi informacjami. Wyniki diagnozy pacjenta są wyświetlane na ekranie monitora i przechowywane w osobnym pliku na dysku twardym. Informacje te można następnie przenieść na indywidualną dyskietkę do wykorzystania w przyszłości. Bieżące informacje są wyświetlane na ekranie zgodnie z wymaganiami.

Wyniki badania można wydrukować na kolorowej drukarce zawierającej od jednego do czterech zdjęć na arkuszu A4 w kolejności wybranej przez lekarza. Informacje testowe i recepty można wydrukować osobno.

Formularz "Badania" pozwala przeprowadzić komputerową analizę nieliniową w trybie zaprogramowanej i (lub) indywidualnej selekcji narządów przeznaczonych do badań. Główną cechą oprogramowania "Metapatia-GR Hunter" jest funkcja "skanowania 3D", która pozwala automatycznie zlokalizować nidus, w którym pojawiły się guzy i choroby dziedziczne, znaleźć przyczynę pojawienia się na poziomie genomu, przechodząc jeden po drugim preparaty histologiczne, cytologiczne, chromosomy i przechodząc głębiej do poziomu części cząsteczki DNA.
Przycisk "Opcje" pokazuje dodatkowy panel przycisków.
W trybie "Badania" mierzysz szczerość procesu niszczącego w punktach referencyjnych standardowo umieszczonych na obrazie, wyniki są oceniane na sześciopunktowej polichromii Skala Fleindera, której przyciski znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu.

Ocena punktu skalowania wyników analizy NLS:
1. Poziom zmniejszonej aktywności funkcjonalnej.
2. Poziom optymalnej regulacji.
3. Przesunięcie cech na wyższy poziom lub stan naprężenia systemu regulacyjnego.
4. Podział mechanizmów regulacyjnych.
5. Zrekompensowane zakłócenia mechanizmów adaptacyjnych.
6. Kiedy mechanizmy adaptacyjne stają się dysfunkcjonalne, pojawiają się wyraźne stany patologiczne.

Analiza porównawcza pozwala na dynamiczną ocenę (liczbowo) wyników przeprowadzonej korekty, a także w stanie reakcji kompensacyjnych układu po testach wegetatywnych leków. Lewy obrazek charakteryzuje stan początkowy, właściwy - w dynamice efektu lub po pewnym czasie.

W trybie Ultra-struktura przeprowadzane są badania histologiczne, cytologiczne i molekularne. Przesuwając kursor nad projekcją narządu, wybierasz strukturę swojego zainteresowania, który obraz i imię pojawiają się po prawej stronie, a kursor staje się krzyżowcem. Kliknięcie lewym przyciskiem myszy rozpoczyna badanie odpowiedniej struktury w zadanym punkcie. Po zakończeniu badań na obrazie organów pojawia się ikona, którą można rozwinąć, klikając ją lewym przyciskiem myszy. Na jednym i tym samym narządzie można wykonać kilka badań ultra-struktur o różnych lokalizacjach, stopniowo przechodząc od sekcji mikroskopowych do przygotowania cytologicznego i struktur molekularnych.

Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Bez względu na to, czy składasz zamówienie, szukasz wsparcia technicznego czy masz podstawowe pytanie, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i postaramy się zapewnić Ci najwyższy poziom wsparcia. Skontaktuj się z naszą firmą Service

Proste pytanie do FAQ:

1. Zapewniamy serwis OEM dla ilości.
Jeśli chcesz stworzyć własną markę i tryb, zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie szczegółów.

2. W przypadku wysyłki, obsługujemy DHL, Fedex, EMS, UPS, TNT, Post ... jeśli masz jakąś metodę wolą, proszę powiedz nam, zanim złożysz zamówienie, a następnie będziemy przestrzegać Twojego wymagania. Jeśli nie wspomniałeś o tym, zwykle wysyłamy przez DHL, Fedex lub EMS.

3. W celu aktualizacji oprogramowania zapewniamy bezpłatną aktualizację w przyszłości na zawsze.

4. Jeśli chcesz, mamy również model ekranu dotykowego do wyboru.


A. Okres gwarancji
Nasza gwarancja obejmuje konserwację wad materiałowych i technologicznych w ciągu trzynastu miesięcy od daty zakupu naszej maszyny.

B. Ograniczenie
Jeśli urządzenie nie jest opatrzone datą, nie będziemy w stanie zapewnić Ci usługi. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane przez następujące: Szkody spowodowane przez pożar, trzęsienie ziemi, zamieszki lub jakąkolwiek siłę wyższą. Szkody rzeczowe, takie jak przerwanie działalności i utrata korzyści biznesowych, w tym straty spowodowane używaniem maszyny, podniesione koszty przez wszelkie inne maszyny wymiany, instalacji i serwisu lub roszczenia klientów.

C. Problem z wysyłką
Jeśli okaże się, że coś jest nie tak podczas otwierania opakowania, skontaktuj się najpierw z firmą spedycyjną, abyśmy mogli rozwiązać problem, musimy porozmawiać z odpowiednią firmą spedycyjną. W tym samym czasie wykonamy dla Ciebie względną pomoc.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)