Poręczny analizator zdrowia Owijarka maszynowa Głęboka penetracja leczy Oświetlenie Ulga Pad dla stawów stawów
1
MOQ
negotiable
Cena £
Wearable Health Analyzer Machine Wrap Deep Penetrating Heals Lighting Pad Relief For Arthritis Joints
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH/Suyzeko
Orzecznictwo: CE/FDA
Numer modelu: GY-P8
High Light:

analizator zdrowia ciała

,

maszyna zdrowia ciała

Zapłata
Szczegóły pakowania: 2 szt. Podkładka do fototerapii, 1 kontroler jako jeden zestaw podkładki przeciwbólowej do terapii ś
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bank, PayPay
Możliwość Supply: 5000
specyfikacje
Klasyfikacja instrumentów: Klasa III
Napięcie wejściowe:: 100-240 v
Certyfikat: CE / FDA
Gwarancja: 1 rok
Kolor: dostosować
Częstotliwość: Tryb M1-M7 i tryb Nico
Moc: 5 W * 2
Napięcie robocze: 12V
Całkowita ilość diod LED: 210 sztuk (IR70 + R84 + B28 + Y28)
opis produktu

2019 Użytek domowy Poręczny Wrap Głębokie penetrujące uzdrowienie Oświetlenie Pad Relief na zapalenie stawów Zapalenie stawów

Co to jest terapia fotodynamiczna?


Terapia fotodynamiczna (PDT) jest rodzajem leczenia wykorzystującego światło wraz z chemikaliami znanymi jako fotouczulacze w leczeniu raka i innych chorób.
Fotouczulacze mogą zabijać pobliskie komórki, gdy wejdą w kontakt z pewną długością fali światła. Wynika to z faktu, że światło powoduje, że fotouczulacz wytwarza tlen, który jest toksyczny dla komórek rakowych lub innych docelowych komórek. Ten proces zabijania komórek za pomocą światła i leków w celu wytworzenia trującego dla komórek tlenu nazywa się fototoksycznością.
PDT jest czasem nazywana fotochemoterapią ze względu na jej zastosowanie w leczeniu raka. Jest również stosowany w leczeniu wielu różnych schorzeń, w tym trądziku i narośli skóry, takich jak brodawki. Wynika to z tego, jak silne mogą być chemikalia w niszczeniu komórek lub gruczołów, które powodują te warunki.

Specyfikacja

Nazwa przedmiotu

podkładki do terapii światłem 2szt / zestaw

Numer światła podczerwonego

84 szt

Liczba czerwonych świateł

70 szt

Żółta liczba świetlna

28 szt

Niebieskie światło

28 szt

Podanie

dowolny obszar ciała

akcesoria w tym

2 szt. Podkładek, 1 kontroler, 1 zasilacz, 1 kabel zasilający, 1 instrukcja obsługi

OEM

Utrzymany


Krótki opis:

Fale 850 nm i 650 nm. Udowodniono, że: stymulują punkty akupunkturowe, zwiększają krążenie krwi i pomagają w uwalnianiu enzymów przeciwutleniających. Fototerapia w tym spektrum promuje również rozluźnienie mięśni i ogólnie ułatwia zmniejszenie bólu, stymuluje produkcję fibroblastów i kolagenu, zwiększa drenaż limfatyczny oraz zmniejsza obrzęki, stany zapalne i siniaki - przynosząc ulgę sportowcom, cierpiącym na zapalenie stawów i osobom z przewlekłym bólem.
Energia może przepływać przez ciało i oddziaływać z uszkodzonymi komórkami w wielu częściach ciała, działając bardziej jak witamina, która idzie tam, gdzie powinna. Ta długość fali jest również najlepsza do leczenia układu limfatycznego i punktów akupunktury. Podczas gdy badania pokazują, że długości fal bliskiej podczerwieni w zakresie 850 nm lub 880 nm wnikają głębiej przez skórę i kość w celu łagodzenia przewlekłego bólu.
Podobnie jak w przypadku terapii światłem czerwonym, terapia światłem bliskiej podczerwieni nie maskuje objawów bólu, zachęca do wyleczenia rzeczywistej przyczyny bólu. Po wchłonięciu energia świetlna rozpoczyna całą serię zdarzeń metabolicznych, stymulując naturalne procesy organizmu na poziomie komórkowym. Wzrasta przepływ krwi, umożliwiając częściom ciała przyjmowanie tlenu i składników odżywczych potrzebnych do bardziej efektywnego funkcjonowania. Regeneracja jest stymulowana. Zapalenie i ból są zmniejszone. W wielu przypadkach po kuracji światłem podczerwonym ból zniknął na dobre.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Więcej profesjonalnych informacji dla lepszego odniesienia!

Wyślij szczegóły zapytania poniżej, kliknij „Wyślij” teraz!

Odpowiemy Ci i rozwiążemy Twoje pytania w ciągu 24 godzin!

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)