100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała
1
MOQ
Negotiated
Cena £
100 - 240VAC 792pcs LED Full Body Physiotherapy Mattress
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa)
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-P11
High Light:

792 szt. Materac do fizjoterapii LED

,

materac do fizjoterapii 240VAC

,

materac fizjoterapeutyczny 100VAC

Zapłata
Szczegóły pakowania: <i>1pc/box, 5pcs/carton.</i> <b>1szt/pudełko, 5szt/karton.</b> <i>Packing size: 48*48*29cm, Weight:
Czas dostawy: 5-7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 3000 sztuk miesięcznie
specyfikacje
Model nr.: GY-P11
Dostosowane: Dostosowane
Stan: schorzenie: Nowy
Przechylony: Nieprzechylona
Korzystanie z witryny: Biodra, stawy, szkielet, plecy, ramiona i szyja, talia, brzuch
Zasilacz: Zasilany elektrycznie
Kolor: czarny
MATERIAŁ: Neopren
Gwarancja: 1 rok
Wyjście: 12V/5A
Całkowita moc: 5W*2
Prąd wejściowy: 9,9 A
Obsługa posprzedażna: Zwrot i wymiana
Stosowanie: Pielęgnacja ciała
Długość fali podczerwieni: 850nm
Czerwona długość fali: 660nm
Napięcie wejściowe: 100-240V AC, 50-60Hz
Moc wyjściowa: 118W
Numer LED: 792 sztuk
opis produktu

Głęboka penetracja Redukcja bólu pleców Podkładka do terapii światłem czerwonym Fotodynamiczna maszyna do leczenia PDT

Szczegóły Padquick

1- Idealna kombinacja długości fali 660nm i 850nm
2-bardzo duży rozmiar 79*47 cm, zakrywa większe części ciała
3–792 sztuk medycznych diod LED o dużej mocy
4-Łatwy do czyszczenia, z przezroczystą plastikową osłoną
5– elastyczne, wygodne w noszeniu lub owijaniu wokół ciała
6 – Polecane przez lekarzy i używane przez pracowników służby zdrowia
7– Bezpieczne i naturalne rozwiązanie, nieinwazyjne, bez skutków ubocznych
8– Dobry efekt na odchudzanie w pielęgnacji skóry i łagodzenie bólu fizjoterapeutycznego

Zasada działania
Urządzenia do terapii światłem czerwonym wykorzystują niskoenergetyczne lampy do relaksacji i wzmocnienia naczyń włosowatych, które poprawiają krążenie krwi, zwiększają dotlenienie i przyspieszają detoksykację.Jest stosowany głównie w mitochondriach komórek tkanki podskórnej, skutecznej biologicznej reakcji fotochemicznej, reakcji enzymatycznej, aktywacji mitochondrialnej oksydazy cytochromowej C, w naprawie tkanek w celu wytworzenia większej ilości energii w celu przyspieszenia syntezy DNA, RNA, zwłaszcza syntezy komórek włóknistych.
 
Utrata urody i wagi
660nm + 850nm może być stosowany do kosmetycznej redukcji skóry i trzewnej tkanki tłuszczowej.Łóżko LED emituje energię świetlną, która wnika w skórę i dociera do podskórnej warstwy tłuszczu.Działa na komórki tłuszczowe o określonej długości fali, mocy i częstotliwości.Gdy zostanie wchłonięta wystarczająca ilość energii, zmieni się przepuszczalność błony komórek tłuszczowych.Jednocześnie wywołuje komórkową reakcję biochemiczną, która wyzwala uwalnianie lipazy, która rozkłada trójglicerydy (główne składniki komórek tłuszczowych) na kwasy tłuszczowe i cząsteczki glicerolu.Te małe cząsteczki mogą przenikać przez błony komórkowe i wnikać do tkanki zrębowej.Mogą wtedy uczestniczyć w cyklu metabolicznym organizmu i być naturalnie przetwarzane i spożywane.Komórki tłuszczowe kurczą się znacznie, co prowadzi do skurczu i usunięcia cellulitu.
 
Leczenie bólu
660nm + 850nm może być stosowany do łagodzenia bólu, gojenia mięśni i naprawy kości.Komórki z większą ilością ATP mogą działać wydajniej, lecząc, regenerując i naprawiając uszkodzenia.W przypadku tego urządzenia do fototerapii bardzo ważna jest moc naświetlania
 
Parametry produktu
Parametry produktu
Nazwa produktu Duża czerwona podkładka do fototerapii na podczerwień
Model produktu GY-P11
Długość fali podczerwieni 850nm
Czerwona długość fali 660nm
Napięcie wejściowe 100-240V AC, 50-60Hz
Napięcie wyjściowe 12V
Prąd wejściowy 9,9 A
Moc wyjściowa 118W
Numer led 792 sztuk

Funkcje produktu:

Idealna kombinacja długości fal 660nm+850nm, doskonały efekt dla utraty wagi, pielęgnacji skóry i łagodzenia bólu fizjoterapeutycznego.

Utrata masy ciała:

Emitowana energia świetlna może przenikać przez skórę i docierać do podskórnej warstwy tłuszczu.Gdy zostanie wchłonięta wystarczająca ilość energii, zmieni się przepuszczalność błony komórkowej tłuszczu.Jednocześnie powoduje reakcję biochemiczną komórki i wyzwala uwalnianie lipazy, która może rozkładać trójglicerydy (główny składnik komórek tłuszczowych) na kwasy tłuszczowe i cząsteczki glicerolu.Te małe cząsteczki mogą przenikać przez błony komórkowe i wnikać do tkanki śródmiąższowej.Mogą wtedy uczestniczyć w cyklu metabolizmu organizmu oraz być przetwarzane i spożywane w sposób naturalny.Komórki tłuszczowe kurczą się znacznie, co prowadzi do zmniejszenia i usunięcia cellulitu w skali makro. Dlatego obszary skoncentrowane na tłuszczu, takie jak biodra, brzuch, uda i ramiona mogą bezpiecznie, szybko i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową.

Piękno skóry

Czerwone światło może również stymulować produkcję kolagenu i elastyny ​​w fibroblastach. Odgrywają one bardzo ważną rolę w poprawie zdrowia skóry.Może usuwać zmarszczki, leczyć trądzik, wybielać skórę, poprawiać elastyczność i nawilżać.

100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 0

Przeciwbólowy :

660 + 850 nm może być stosowany do łagodzenia bólu, gojenia mięśni i naprawy kości.Komórki z większą ilością ATP mogą działać wydajniej, lecząc, regenerując i naprawiając uszkodzenia.

Zasada działania:

W zależności od różnych kombinacji długości fal, terapia światłem czerwonym działa i jest przeznaczona nie tylko do upiększania skóry i utraty tkanki tłuszczowej, ale także do gojenia mięśni lub naprawy kości, nawet w przypadku zaburzeń i infekcji.Ponieważ może to być bardziej skuteczne w kilku innych komplikacjach zdrowotnych.Ważne jest, aby wiedzieć, na jakich zasadach lub zasadach opiera się ta terapia, ponieważ pozwoli to każdemu na sprawność, pracę i rezultaty terapii światłem.Maszyna do terapii światłem czerwonym to światło o niskim poziomie energii do relaksacji i wzmocnienia naczyń włosowatych krwi, co może również promować krążenie krwi, tlen i wzrost w celu przyspieszenia efektu detoksykacji.Stosowany jest głównie do mitochondriów komórek tkanki podskórnej, wydajnej biologicznej reakcji fotochemicznej, reakcji enzymatycznych, aktywacji mitochondrialnego enzymu tlenku cytochromu C, wytwarzania większej ilości energii w celu przyspieszenia syntezy DNA, RNA, zwłaszcza komórek włóknistych, w naprawie tkanek.

Funkcja czerwonego światła 660nm:

Istnieje mnóstwo literatury opisującej korzyści oferowane przez długość fali 660 nm.Penetrując nieco głębiej niż długość fali 630 nm, fala 660 nm dociera do całego zakresu tkanki skóry, aby promować gojenie i regenerację.
Niektóre z jego różnorodnych korzyści obejmują:
Zmniejszone zmęczenie treningowe:Udowodniono, że długość fali 660 nm w połączeniu z falą bliskiej podczerwieni 830 nm opóźnia rozwój zmęczenia w mięśniach i poprawia wydajność mięśni szkieletowych.(Sportowcy, uwaga.)
Zmniejszone stany zapalne:W badaniu dotyczącym wpływu terapii światłem czerwonym na zapalenie opłucnej stwierdzono, że długość fali 660 nm wywołuje działanie przeciwzapalne.
Lepsze gojenie kości:Długość fali 660 nm sprzyja resorpcji i tworzeniu się komórek kostnych wokół miejsca, w którym konieczna jest naprawa, nie powodując żadnych zmian w strukturze kości.
Zmniejszony obrzęk po urazie:W jednym z badań stwierdzono, że długość fali 660 nm zmniejsza zarówno stan zapalny, jak i obrzęk, zmniejszając liczbę komórek zapalnych, które prowadzą do powstawania obrzęku.
Zmniejszony ból neuropatyczny:Badanie dotyczące bólu nerwu kulszowego u szczurów wykazało, że długość fali 660 nm znacząco pomogła zmniejszyć ból.
Przyspieszone gojenie się ran:Udowodniono, że długość fali 660 nm zwiększa tworzenie nowych naczyń krwionośnych i zwiększa odkładanie kolagenu, pomagając w gojeniu się ran.

Funkcja światła podczerwonego 850nm:

Długość fali 850 nm to charakterystyczna platynowa dioda LED w pobliżu podczerwieni.W wielu przypadkach 850 nm wzmacnia korzyści zapewniane przez długości fal 810 nm i 830 nm.Ta długość fali ma szereg zastosowań terapeutycznych, takich jak:
Korzyści przeciwzapalne:Długość fali 850 nm może pomóc zmniejszyć ból stawów i mięśni oraz zmniejszyć ogólny stan zapalny w organizmie.
Zwiększona regeneracja mięśni:W badaniu zaobserwowano użycie fal o długości 850 nm u sportowców i stwierdzono, że użycie światła bliskiej podczerwieni zwiększyło masę mięśniową po treningu oraz zmniejszyło stan zapalny i stres oksydacyjny w biopsjach mięśni.
Gojenie się ran na skórze:Zmiany skórne goją się szybciej po ekspozycji na terapię światłem o długości fali 850 nm.
Redukcja linii, zmarszczek i przebarwień:850 nm może wspierać produkcję kolagenu, pomagając uzyskać jędrniejszą, bardziej promienną skórę i bardziej jednolitą teksturę.
Ortodoncja i wyrównanie zębów:Zastosowanie długości fali 850nm może sprzyjać szybkiemu wyrównywaniu zębów u pacjentów poddawanych ortodoncji.

Scenariusz aplikacji

centrum rehabilitacji, medyczny szpital kosmetyczny, centrum odnowy biologicznej;

 


Light therapy bed (2)Light therapy bed (3)

100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 3100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 4100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 5100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 6100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 7100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 8100 - 240VAC 792 szt. Materac do fizjoterapii całego ciała 9

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)