Diagnostyczna kamera oka IR CCD USB o wysokiej rozdzielczości z soczewką tęczówki 12MP HD 30x
1
MOQ
USD 350-400 Pcs
Cena £
High Resolution CCD USB Iriscope Diagnostic Eye Camera With 12MP HD 30x Iris Lens
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: DM-9822U
High Light:

kamera irydologiczna

,

urządzenie irydologiczne

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 szt / pudełko, 32 * 26 * 11 cm, GW 2,5 kg.
Czas dostawy: 5-7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 3000 sztuk miesięcznie
specyfikacje
Kolor: Biały zielony
kategorii: Kamera irydologiczna oka 12,00 MP
Gwarancja: rok
Certyfikat: CE
OS: Windows XP, WIN2000, 2003, Vista, Win7, Win 8, Win 10
Maksymalna rozdzielczość: 2560x1920
Funkcja: Test i analiza zdrowia ciała
Język: Angielski, hiszpański, chiński
01: 33 * 28 * 12
opis produktu

lris Analyzer | USB Iriscope 12MP | Kamera irydologiczna | SSCH

Diagnostyczna kamera oka Iriscope CCD USB o wysokiej rozdzielczości z obiektywem Iris 12 MP HD 30x i oprogramowaniem do analizy bez sterowników (12 MP)

1. Profesjonalny iryskop (kamera do badania tęczówki oka) z systemem analitycznym do analizy irydologicznej.

2. Jest to lornetka 12 MP z pięcioma przyciskami szybkiego dostępu i lampkami LED, dzięki którym egzaminy są łatwe i skuteczne.

3. Optyczny i cyfrowy system iriskopów zawiera najnowsze oprogramowanie do analizy tęczówki do sprawdzania stanu ciała oraz pomaga w diagnozowaniu i zapobieganiu wielu dolegliwościom.

4. Wyposażony jest w procesor obrazu DSP, optyczny stabilizator obrazu i regulowaną ostrość, aby zapewnić jak dotąd najczystszy kolorowy obraz z diagnostycznego irysoskopu.

5. Nasz Iriscope jest łatwy w obsłudze. Jest podłączony bezpośrednio do komputera i nie wymaga sterownika USB. Jasność i ostrość światła można regulować za pomocą przełącznika na uchwycie.

Zakres tęczówki ma OPROGRAMOWANIE BEZ STEROWNIKA, które może zapisywać informacje o klientach i zdjęcia, a także rekomendacje produktów. Raporty z analizy można wydrukować, a zdjęcia są zapisywane zgodnie z datą i godziną.

Co to jest iriskop cyfrowy?


Jest to główne narzędzie irydologa do przeprowadzania egzaminów oraz oceny i oceny przypadku jako takiego. Więc jeśli irydolog ma w ręku dobrą kamerę, może dać lepsze rozwiązanie problemu.

Ten iryskop działa z rozdzielczością 5 MP na obrazach, które przechwytuje z dużą soczewką optyczną 30X i parą świateł po obu stronach halogenu, aby zapewnić idealne oświetlenie zgodnie z okiem analizowanym przez irydologa, co pomaga interpretować głębokie struktury tomografii tęczówki oka. Ten system oświetlenia został zaprojektowany i skalibrowany w celu uzyskania najlepszej możliwej pracy.

To narzędzie może być również używane przez specjalistów ds. Zdrowia i naturopatów do badania krążka irydowego i twardówki.

HISTORIA DIAGNOSTYKI PRZEZ IRIS


Setki lat temu chłopiec o imieniu Ignatz Von Perczely bawił się sową w Egervar, niedaleko Budapesztu na Węgrzech i nagle złamał nogę sowy, gdy to dziecko miało zaledwie 10 lat, i natychmiast zdał sobie sprawę, że ta sowa miała w tęczówce długą czarną pasek, który go zaskoczył i przyszło mu do głowy, że ta linia ma coś wspólnego ze złamaniem nogi. Chłopiec zaczął dbać o sowę i leczyć nogę, a jednocześnie podążał za czarną linią, która znikała wraz z poprawą sowy. Najbardziej zaskakujące dla niego było to, że zamiast czarnej linii pozostała biała linia, gdy sowa goiła się, aż rana całkowicie się zagoiła, a czarna linia zniknęła.

To dziecko zostało doktorem Ignacym von Perczely (1826–1911) praktycznie odkrywcą diagnozy poprzez tęczówkę, która później miała wielką pomoc największego wykładnika dr Bernarda Jensena, który rozwinął większą aktywność dzięki promieniom rentgenowskim, testom kału i innym analizom w tysiącach oczu, które sprawdzam podczas ich praktyk zawodowych.

Ignatz był pierwszą osobą, która zbudowała pierwszy schemat tęczówki, a później odzwierciedliła swoje doświadczenia w pierwszej drukowanej książce na temat zatytułowanej „Odkrycia w dziedzinie przyrody i sztuki uzdrawiania”

10 ASPEKTÓW, GDZIE MOŻESZ KORZYSTAĆ Z KUPU IRIDOSKOPU
Irydoskop ma kółko, które umożliwia ustawienie ostrości obiektywu w celu uzyskania obrazu o najwyższej możliwej jakości.
Optyczny stabilizator obrazu nie pozwala na przesuwanie zdjęć w momencie, gdy są one ustawiane w celu ich zrobienia.
Oprogramowanie działa idealnie z pomocą techniczną w razie potrzeby i zwykle więcej niż 99% nie jest potrzebne.
Obiektyw 5X o odpowiedniej rozdzielczości 2560x1920 pozwala na robienie zdjęć w miejscu, w którym widać nawet najbardziej nieznaczne oko.
Do tego wszystkiego dodajemy białe balanse, które mają więcej automatycznych korekt jednocześnie.
Zdjęcia można obecnie uzyskać z dużą łatwością dzięki posiadanemu przyciskowi szybkiego robienia zdjęć.
Jeśli masz komputer z systemem operacyjnym Windows, nie będziesz mieć problemów, ale to, co działa najlepiej, znajduje się w obecnych systemach, takich jak Windows 7, 8 i 10, ale także w XP.
Roczna gwarancja, chyba że przerwa wynika z siły wyższej lub inżynierowie stwierdzą, że nie jest to problem techniczny irydoskopu.
Możesz kupić tę część irydoskopu, którą chcesz, gdy zostanie ona rozłożona z przyczyn niezależnych od ciebie lub nieobjętych gwarancją.
Wreszcie oferujemy bardzo łatwe w użyciu narzędzie, jeśli przede wszystkim masz niewielką wiedzę na temat irydologii.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)