3 - In-1 Physical Therapy Aparatu na szybkie tętno / sezonowe zaburzenia afektywne
1
MOQ
698-998USD
Cena £
3 - In - 1 Physical Therapy Apparatus For Rapid Heartbeat / Seasonal Affective Disorder
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-L2
High Light:

terapia laserowa bólu

,

sprzęt do terapii laserowej

Zapłata
Szczegóły pakowania: 19 * 12 * 13 cm
Czas dostawy: 50000
Zasady płatności: L / C, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram PAYPAL
specyfikacje
Nazwa produktu: Aparat 650nm laser cukrzycy urządzenie domowe o niskim poziomie promieniowania laserowego
Funkcja: Leczenie
aplikacji: diabet i nieżyt nosa
Certyfikat: CE
Kolor: Biało-czarny
0EM i ODM: Tak
Źródło terapii światłem: laser i niebieskie światło
Wiązki wyjściowe Nie: 26 wiązek laserowych
rozmiar: 19 * 12 * 13 cm
Gwarancja: 1 rok
opis produktu

Leczenie laserowe produkty do pielęgnacji zdrowia aparat do terapii fizycznej cholesterol lllt niebieski / czerwony laser

3-w-1 półprzewodnikowy zegarek laserowy

O zegarku laserowym

Liczba czerwonych diod: 15 (zegarek 6x, wkładka 6x, aplikator 2-słuchawkowy, 1x aplikator do nosa)

Liczba niebieskich diod: 11 (4x Watch, 6x Pad, 1x aplikator do nosa)

Moc wyjściowa: 2-5 mW

Długość fali: 650nm (czerwony), 450nm (niebieski)

Laser Watch to innowacyjne urządzenie 3 w 1, które wykorzystuje najnowsze wyniki badań w dziedzinie laseroterapii niskiego poziomu.

Łączy w sobie akupunkturę, miejscowe leczenie bólu i zewnętrzne napromieniowanie krwi i stanie się idealnym towarzyszem - w domu, w pracy lub w podróży.

Specyfikacja
POZYCJA OPIS
Ośrodek laserowy GaA / As Semiconductor
Laserowa długość fali 650nm
Terminalowe wyjście laserowe 22 wiązki laserowe i 2 wiązki laserowe jamy nosowej lub 2 wiązki laserowe w kąciku słuchowym w opcji
Moc wyjściowa lasera ≤ 5 mw
Laserowe napięcie robocze 3.6V
Napięcie wejściowe mocy Adapter przełączający 100-240V
Zakres pomiaru czasu Można ustawić 15-60 min
Temperatura otoczenia -20 ℃ - 40 ℃
Względna wilgotność ≤85%
Ciśnienie atmosferyczne 86 kpa - 106 kPa
Wykorzystanie źródła zasilania Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1600m Ah
Napięcie baterii DC 3.7- 4.2V
Częstotliwość wyjściowa w trybie impulsowym 0,5 sek
Uszczelka 1 szt. / Pudełko, 19 × 12 × 13cm, 0,8kg / szt

Obszary zastosowania: czerwone światło

Czy cierpisz również na:

• Naprężenie

• Objawy zmęczenia

• Niepokój

• Napięcia

• Szybkie bicie serca

• Wysokie ciśnienie krwi

• Sezonowe zaburzenia afektywne

• Brak motywacji

• Bezsenność

Objawy te są często spowodowane wysokim ciśnieniem krwi i niskim poziomem melatoniny i serotoniny. Czerwony laser jest dobrze znany ze swojej zdolności do zwiększania aktywności komórek i mikrokrążenia. Ponadto aktywuje układ odpornościowy poprzez stymulowanie różnych grup leukocytów.

Aktywuj metabolizm: obniżaj ciśnienie krwi i poprawiaj przepływ krwi

Rosnący wiek i niezdrowy tryb życia zwiększają prawdopodobieństwo, że cholesterol i inne tłuszcze krwi gromadzą się na ścianach naczyń, a tym samym zaburzają dostarczanie tlenu i składników odżywczych do naszych narządów.

Zwężenie naczyń prowadzi do zaburzeń metabolicznych i mikrokrążenia, które z kolei powodują choroby sercowo-naczyniowe i naczyniowo-mózgowe, wysokie ciśnienie krwi, cukrzycę, udar mózgu itp.

Światło laserowe aktywuje różne enzymy i rozkłada nadmiar tłuszczu w krwioobiegu. Zwiększa ilość tlenu we krwi, zwiększa metabolizm i przyspiesza proces peroksydacji lipidów w celu obniżenia poziomu cholesterolu w naczyniach.

Aktualne badania naukowe Univ.-Prof. DI DDr. Gerhard Litscher i Mag. pharm. Dr.scient.med. Daniela Litscher pokazuje efekty działania Laser Watch na układ sercowo-naczyniowy. Badania pilotażowe wykazały, że u zdrowych osób badanych całkowita zmienność rytmu serca (HRV) wzrasta krótko podczas stymulacji za pomocą zegarka laserowego. Ponadto spowodowało poprawę mikrokrążenia (wzrost o 15%) podczas 20-minutowej stymulacji Laser Watch.

Źródło: Laser Watch - Równoczesna laserowa akupunktura i laserowe napromienianie krwi w nadgarstku (Daniela Litscher, Gerhard Litscher)

Uwolnij napięcia za pomocą lasera

Nieprawidłowe pozycje siedzące przed komputerem i napięcia fizyczne lub emocjonalne często powodują bolesną sztywność mięśni szyi, aw niektórych przypadkach nawet prowadzą do zapalenia ścięgna. Dość często objawom tym towarzyszą również bóle głowy i ramienia, które promieniują w ramiona. Niezależnie od tego, czy masz kontuzję sportową, czy chroniczny ból - za pomocą lasera możesz teraz leczyć bolące okolice ciała, a uzyskasz optymalny efekt regeneracyjny na poziomie komórkowym. Czerwone światło lasera rozwija jego działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i reparacyjne głęboko w warstwie tkanki, gdzie indukuje różne reakcje biochemiczne:

• Naczynia krwionośne rozszerzają się, co w konsekwencji umożliwia lepszy transport tlenu i przepływ krwi

• Stymulacja metabolizmu mitochondrialnego

• Zwiększenie syntezy ATP

• Stabilizacja błon komórkowych

Walcz ze stresem i zmęczeniem dzięki ukierunkowanej akupunkturze

Pośpiech, presja czasu i napięte harmonogramy determinują nasze codzienne życie. W takich sytuacjach ważne jest, aby zwracać uwagę na sygnały ciała i inicjować działania korygujące.

Diody laserowe są wyrównane w taki sposób, że bezpośrednio stymulują punkty akupunktury, które uspokajają nerwy i rytm serca oraz przyczyniają się do rozluźnienia mięśni.

Światło lasera powoduje zwiększoną produkcję melatoniny. Hormon melatonina reguluje nasz zegar dobowy, dzięki czemu kontroluje cykl snu i czuwania naszego ciała. Zapewnia to nam niezbędny odpoczynek, którego potrzebujemy, aby odzyskać od codziennej rutyny.

Podróżuj zdrowo i zrelaksuj się dzięki laserowemu zegarkowi

Melatonina w zapobieganiu jet lag

Od dawna wiadomo, że zwiększona ilość melatoniny promuje zdrowy sen. Jednak wraz z wiekiem zmniejsza się produkcja melatoniny, co pociąga za sobą zaburzenia snu i jet lag po długich lotach ze zmianą czasu. Wielu próbuje zrekompensować te objawy za pomocą tabletek melatoniny, które jednak są nienaturalne i raczej ograniczone pod względem skuteczności.

Korzystanie z naszej własnej melatoniny i zwiększenie naszej własnej produkcji melatoniny z pewnością jest bardziej naturalne i bardziej skuteczne. Można to osiągnąć przez indukowaną laserem stymulację określonych białych krwinek. Efekt ten został już wykazany w różnych badaniach.

W ten sposób latanie staje się wygodniejsze i bardziej zrelaksowane.

Osoby często podróżujące w interesach poczują się naenergetyzowane na spotkania, które czekają na nich bezpośrednio po przyjeździe, a turyści będą mogli cieszyć się wakacjami od pierwszego dnia.

Holistyczne dobre samopoczucie i koncentracja na rzeczach, które naprawdę są ważne dzięki serotoninie

Zdecydowanie korzystamy z podnoszenia nastroju i ożywiającego działania serotoniny również podczas długich lotów.

Teraz to już nie tylko sok pomidorowy zwiększa ilość serotoniny we krwi. Od teraz możesz wpływać na samopoczucie i ładować energię podczas lotu, aby móc skoncentrować się na naprawdę ważnych rzeczach.

W ten sposób można również zapobiegać bólom głowy i nudnościom. Poprzez wiązanie się z określonymi receptorami serotonina w oczywisty sposób łagodzi objawy migreny.

Ponadto serotonina wpływa na procesy emocjonalne, takie jak aerofobia. Może być kilka przyczyn tego lęku, ale zakłada się, że brak równowagi neuroprzekaźników, takich jak serotonina, wywołuje objawy lękowe.

Zapobiegaj zakrzepicy, zawałowi serca i udarowi

Ryzyko zakrzepicy jest szczególnie wysokie podczas lotów długodystansowych lub długich podróży samochodem z powodu ograniczonej przestrzeni do poruszania się. Pozycja siedząca powoduje zmniejszenie przepływu krwi w żyłach, co może następnie prowadzić do zatrzymania płynów i zakrzepicy. Zakrzepica to zakrzep krwi w żyle. Jeśli rozpuści się i dotrze do płuc, może to doprowadzić do zatoru płucnego.

Z powodu fluktuacji ciśnienia powietrza, niskiej wilgotności i niewielkiego spożycia płynów zwiększa się ryzyko wystąpienia zawałów serca oraz problemów z krążeniem u pacjentów z chorobami serca.

Zawał serca jest uporczywym zaburzeniem krążenia i jest spowodowany w większości przypadków zakrzepem krwi, który może spowodować zamknięcie tętnic wieńcowych. Wiele komórek mięśnia sercowego umiera podczas ataku serca i wpływa na funkcjonalność tego ważnego narządu.

Udar spowodowany jest zatkaniem naczyń krwionośnych i krwawieniem w mózgu. Niskie ciśnienie w kabinie i brak aktywności fizycznej podczas lotu mogą stanowić potencjalne czynniki ryzyka.

Badania naukowe wykazały już zwiększony przepływ krwi przez zegarek laserowy.

Osiągnij swój koniec podróży zrelaksowany i naładowany energią

Napięcia często występują podczas długich lotów lub podróży samochodem, gdy nasza fizyczna mobilność jest ograniczona. Czasami odczuwamy ból w okolicy szyi, ponieważ głowa zwykle pochyla się do przodu i pochyla się w jedną stronę, gdy tylko zasypiamy.

Towarzyszący Laser Pad zapewnia, że ​​dotrzesz do celu zrelaksowany. Proszę zapoznać się z sekcją "Relief Relief", aby dowiedzieć się więcej o reakcjach biochemicznych powodowanych przez światło lasera.

Co nowego?

Czerwone światło laserowe stymuluje ostatni enzym mitochondrialnego łańcucha oddechowego, oksydazę cytochromu c.

Zamiast używania czerwonego lasera, najnowsza generacja emituje również niebieskie i żółte światło w celu aktywacji procesów regeneracji poprzez stymulowanie różnych części mitochondrialnego łańcucha oddechowego.

Efekty niebieskiego światła

Niebieskie światło stymuluje pierwszy kompleks łańcucha oddechowego (dehydrogenaza NADH).

Ma następujące efekty:

• działanie przeciwzapalne

• zwiększa produkcję NO

• aktywuje telomerazę (Anti-Aging!)

Poprzez zwiększenie aktywności fibroblastów niebieskie światło optymalizuje gojenie się ran i poprawia wykorzystanie tlenu w tkance. Ze względu na działanie przeciwzapalne, podkładka laserowa może być z powodzeniem stosowana w dermatologii.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)