Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę Czarny
1
MOQ
Negotiated
Cena £
Blood Viscosity Diabetes Rhinitis Medical Wrist Watch Black
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SSCH/Suyzeko
Orzecznictwo: CE/FDA
Numer modelu: GY-L2
High Light:

Zegarek do laserowej terapii lepkości krwi

,

medyczny zegarek na rękę z nieżytem nosa

,

medyczny zegarek na rękę z lepkością krwi

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1szt/karton, 21szt/karton, 19×13×12 cm
Czas dostawy: 5-7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 3000 sztuk miesięcznie
specyfikacje
Nazwa produktu: Półprzewodnikowe urządzenie do terapii laserowej
Długość fali lasera: 650nm + 450nm
Kolor: Czarny
Podanie: Rodzina, osobiste, wysokie ciśnienie krwi, ból pleców, ból stawów;
Ustawienie czasu: 15-60 minut
Medium laserowe: GaA/jako półprzewodnik
Moc wyjściowa lasera: 2-5mw dla każdej sondy laserowej
Gwarancja: 1 ROK
opis produktu

Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę

 

Zegarek do terapii laserowej to innowacyjne urządzenie 3 w 1, które wykorzystuje najnowsze wyniki badań w dziedzinie laseroterapii niskiego poziomu.Główną funkcją jestobniżyć wysoki poziom cukru we krwi, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom tłuszczu we krwi oraz leczenie chorób sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych. Łączy akupunkturę, miejscową terapię bólu i zewnętrzne napromienianie krwi i staje się idealnym towarzyszem. W domu, w pracy czy w podróży.Zegarek jest dostarczany z podkładką do naświetlania obszaru (zarządzanie bólem), aplikatorem do uszu (np. szum w uszach) i aplikatorem do nosa (nieżyt nosa, alergie itp.)

 

Dane z badań klinicznych

 

Po 30 minutach leczenia

Pod mikroskopem możemy obserwować aktywowane czerwone krwinki, które stają się pojedyncze i wracają do normy

Po około 30 dniach kuracji

Ból głowy, zawroty głowy, ucisk w klatce piersiowej, duszność, kołatanie serca, senność, bezsenność, drętwienie, utrata pamięci i inne objawy zmieniają się lub znikają.

Po około 3 miesiącach kuracji

Testy użytkownika zmiany przepływu krwi, badania krwi, lepkość krwi, poziom cholesterolu, triglicerydów, lipoprotein o niskiej gęstości lub inne wskaźniki wracają do normy.

Po 6 miesiącach i długotrwałej kuracji

Skutecznie poprawiają i leczą niektóre osoby z cukrzycą, zwłaszcza cierpiące na cukrzycę typu II, skutecznie równoważąc funkcję trzustki. Długotrwałe stosowanie odrzuci układ sercowo-naczyniowy, mózgowy i udar mózgu oraz nagłą śmierć i porażenie połowicze.

 

O zegarku laserowym

 

Zegarek laserowy to innowacyjne urządzenie 3 w 1, które wykorzystuje najnowsze wyniki badań w dziedzinie laseroterapii niskopoziomowej.łączy akupunkturę, miejscową terapię przeciwbólową i zewnętrzne naświetlanie krwi i staje się idealnym towarzyszem w domu, w pracy czy w podróży.Zegarek jest dostarczany z podkładką do naświetlania obszaru (leczenie bólu), aplikatorem do uszu (szumy uszne) i aplikatorem do nosa (nieżyt nosa, alergie itp.)

diody nadgarstkowe są przeznaczone do bezpośredniego nawadniania i stymulacji punktów akupunkturowych, które uspokajają nerwy i rytm serca oraz przyczyniają się do rozluźnienia mięśni.Światło lasera powoduje zwiększoną produkcję hormonu melatoniny.Melatonina reguluje nasz zegar dobowy, a tym samym kontroluje cykl snu i czuwania naszego organizmu.Zwiększona ilość melatoniny pomaga lepiej spać i bardziej zrelaksowany, a także zapobiega jet lagom po długich lotach.

 

Powszechny problem:

 

1. Jak dobrać moc i czas zabiegu?

Ze względu na moc jest podzielony na cztery poziomy.
Na czas dzieli się na 10 min, 20 min, 30 min, 40 min, 50 min, 60 min.
Dla pacjenta ogólnego proponujemy 30 min z najwyższą mocą.
Zaleca się dwa lub trzy razy dziennie po 30 minut na każdy zabieg.
Czas i moc można dostosować do własnej skali sprawności lub przystosowania, stopniowo dodawać po każdym czasie zabiegu do 10 minut lub 60 minut.
Po każdych 10 dniach leczenia przerwij 1 lub 2 dni.Następnie kontynuuje leczenie przez kolejne 10 dni.

 

2. Jak obsługiwać instrument terapeutyczny lasera półprzewodnikowego?

Po pierwsze nosić tylko na lewą rękę.Tylna część urządzenia pokrywa się z tętnicą promieniową.Jeśli na sondzie laserowej jamy nosowej lub sondzie laserowej jamy ucha jest dużo brudu, przed aplikacją należy ją wyczyścić.Używając sondy laserowej do jamy nosowej, włóż głowicę jamy nosowej do nosa na 2-3 cm i zaciśnij przegrodę nosową.Sposób użycia sondy laserowej jamy ucha jest taki sam, jak w przypadku noszenia zwykłej słuchawki.Naciśnij przycisk włączania/wyłączania, aby włączyć urządzenie.Zobaczysz, że ekran LCD jest włączony, tylko tryb A jest aktywny.Naciśnij przycisk Mode, aby wybrać tryb czerwony/niebieski lub oba tryby laserowego instrumentu terapeutycznego.


Włóż przewód sond do nosa, uszu lub wkładek przeciwbólowych do gniazda, tryb B jest również aktywowany.Naciśnij przycisk on/off na jedną sekundę, aby rozpocząć zabieg (uwaga: długie naciśnięcie przycisku on/off wyłączy urządzenie), możesz zobaczyć, jak laser wychodzi z sondy instrumentu do fototerapii podczas zabiegu.Po zakończeniu zabiegu naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania/wyłączania, aby wyłączyć instrument.Po wyczyszczeniu (delikatnie przetrzeć chusteczką) głowicę terapeutyczną przechowywać w bezpiecznym miejscu.Tylko jedna sonda działa za każdym razem, sonda laserowa jamy nosowej, sonda laserowa jamy ucha i laserowa podkładka przeciwbólowa nie mogą ze sobą współpracować.

 

3. Jak znaleźć tętnicę promieniową?

Za pomocą dwóch palców prawej ręki ustaw zewnętrzną część pierwszej linii nadgarstka lewej ręki (patrz rysunek).Następnie użyj tylnej części instrumentu lasera tętnicy promieniowej odpowiadającej tętnicy promieniowej dłoni, aby nosić instrument na lewej ręce.

 

4. Czy mogę wybrać nie stosować napromieniania jamy nosowej?

Zdecydowanie zalecamy połączenie z naświetlaniem jamy nosowej.W ten sposób można uzyskać maksymalną skuteczność leczenia.Przed użyciem sondy do jamy nosowej NALEŻY UŻYWAĆ małej nasadki do ochrony głowy.Oczyść głowę jamy nosowej 0,9% roztworem soli fizjologicznej (sprzedawanym w drogeriach) lub delikatnie przetrzyj chusteczką.Następnie wbij sondę nosową do nosa na 2-3 cm i zaciśnij przegrodę nosową.

 

5. Na jakie inne osoby powinienem zwrócić uwagę w okresie leczenia?

Nie musisz zmieniać innych nawyków życiowych, podczas gdy powinieneś opracować określoną dietę lub wykonywać określone ćwiczenia, jeśli masz choroby sercowo-naczyniowe i mózgowo-naczyniowe, nadciśnienie, cukrzycę itp. Ponadto nie używaj etanolu do czyszczenia jam nosowych i głowicę instrumentu do fototerapii, ponieważ etanol podrażnia błonę śluzową i uszkadza powłokę sondy.Zaleca się czyszczenie 0,9% roztworem soli fizjologicznej (sprzedawanej w drogeriach) lub delikatne wycieranie wilgotnym ręcznikiem papierowym.

 

6. Czy mogę wybrać dłuższy czas leczenia, aby wzmocnić efekt leczniczy?

Sugerujemy użycie instrumentu zgodnie z określonym przez nas czasem i wielkością.Ponieważ eksperyment medyczny wykazał, że im więcej energii, jaką tkanka śluzowa ludzkiego ciała absorbuje z miękkiego lasera, niekoniecznie wzmacnia efekt leczniczy, ponieważ nadmierne promieniowanie powoduje, że tkanka śluzowa jest mniej wrażliwa.

 

7. Czy podczas zabiegu będę coś czuł?

Prawie nie odczujesz bólu, szorstkości lub innego dyskomfortu;Ponieważ jednak luminancja światła wychodzącego z głowicy terapeutycznej jest dość wysoka, prosimy nie wyciągać głowicy do fototerapii i bezpośrednio obserwować światło oczami, a lepiej zamknąć oczy podczas zabiegu.W ciągu kilku początkowych dni, z powodu poprawy krążenia krwi, bardzo niewielu pacjentów doświadczy takich normalnych zjawisk jak suchość gardła, ból głowy, gorszy nos nosowy, lekkie krwawienie z nosa itp. Jeśli odczuwasz poważny dyskomfort, możesz


skróć czas lub moc zabiegu dla każdego zabiegu lub użyj go ponownie po trzech dniach, dyskomfort zniknie wkrótce.

 

Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę Czarny 0

 

SPECYFIKACJA

 

Przedmiot OPIS
Medium laserowe Półprzewodnik GaAlAs
Długość fali emisji lasera 650nm i 450nm
Sonda laserowa terminala 22 wiązki laserowe, 2 laser do nosa i 2 laser do uszu
Moc wyjściowa lasera ≤5mw dla każdej sondy laserowej
Napięcie robocze lasera 3,6V
Napięcie wejściowe mocy 220V
Ustalony zakres czasu 10-60 minut, 4 stopnie do regulacji
Temperatura otoczenia -20°C ~ 40°C
Wilgotność względna ≤85%
Ciśnienie atmosferyczne 86kpa-106kpa
Użycie źródła zasilania Wbudowana bateria litowa (1000 mAh)
Rozmiar urządzenia 6,3*5,3*2,5 cm
Pakowanie produktu 19*13*12 cm;1 kg/zestaw

 

FUNKCJA CZĘŚCI TYPU NA RĘKĘ:

Obniża hiperlipidemię, hiperglikemię, nadciśnienie, zapobiega zakrzepicy mózgu, udarowi, nagłej śmierci, chorobom sercowo-naczyniowym i mózgowo-naczyniowym.
 

FUNKCJA CZĘŚCI ŁAGODZĄCEJ BÓL:

Spondyloza szyjna, przepuklina dysku lędźwiowego, zamrożony bark, zapalenie stawów, zapalenie gruczołu krokowego.


MECHANIZM PATOLOGICZNY

Krew jest źródłem ludzkiego życia.Istnieją cztery składniki krwi.Osocze krwi, krwinki czerwone, krwinki białe i płytki krwi.Czerwone krwinki transportują krew, tlen i rodzaje pożywienia do każdego z naszych narządów.

Wraz z wiekiem zmienia się nasz styl życia lub sytuacja życiowa, rodzaje tłuszczu, cholesterolu, lipidów owijają się lub otaczają komórki krwi.Nasza komórka krwi staje się nadmierna.Nie może przedostać się przez ścianę naczynia, czyli nie może transportować krwi, tlenu i rodzajów pożywienia do naszych organów ciała.Metabolizm staje się trudny.Problem z mikrokrążeniem.


Wszystko to prowadzi do nadciśnienia, hiperlipidemii, hiperglikemii, cukrzycy.


Wreszcie spowodować udar, sercowo-naczyniowy i mózgowo-naczyniowy, nagłą śmierć itp.


Dla łagodzenia bólu ciała.Opiera się na zasadzie leczenia laserem o niskiej intensywności.LLLT zwany również laserem o małej mocy, niskim poziomie lub miękkim, którego gęstość mocy wyjściowej wynosi 1 j/m2.poziom.Nasza aparatura terapeutyczna połączona z teorią akupunktury tradycyjnej medycyny chińskiej.Oryginalna terapia "światłem akupunktury" i "cyklem świetlnym".

 

Terapia cyklem świetlnym wykorzystywała laser o niskiej intensywności w roli nauk medycznych i połączona z
stymulacja akupunkturowa tradycyjnej medycyny chińskiej.Po zastosowaniu lasera o niskiej intensywności w biologii nie dochodzi do nieodwracalnych uszkodzeń organizacji biologicznej, powoduje szereg zmian fizjologicznych i biochemicznych,


takie jak przeciwzapalne i przeciwbólowe, rana konwergencyjna, odczulanie, dostosowanie funkcji ciała i tak dalej, aby osiągnąć efekt wyleczenia.

 

Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę Czarny 1

 

Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę Czarny 2

 

Zasada leczenia:

Instrument terapeutyczny z laserem półprzewodnikowym jest ważnym aspektem w medycynie kwantowej. Niskoenergetyczny laser 650nm może naświetlać krążącą krew w naczyniach akupunktury lewej ręki i tkankę śluzową w jamie nosowej, aby wygenerować fotoelektryczny efekt biologiczny.W ten sposób zmieni się struktura molekularna białka (enzymu i innego funkcjonalnego białka) we krwi, a organizm przyjmujący terapię wywoła szereg efektów biologicznych, do których zalicza się m.in.

  1. Zmień właściwości hemoreologii krwi, zmniejsz lepkość krwi pełnej, lepkość osocza, zdolność agregacji płytek krwi i zdolność agregacji krwinek czerwonych oraz odkształcalność siły krwinek czerwonych, aby obniżyć krzepliwość krwi, zahamować trombogenezę i poprawić krążenie, zwłaszcza mikrokrążenie.
  2. Regulacja stanu immunologicznego organizmu (w tym odporności humoralnej i komórkowej) poprawia odporność organizmu na choroby i wspomaga powrót do zdrowia z chorób zakaźnych i alergicznych oraz autoimmunologicznych.
  3. Poprawić stan zatrucia organizmu. Zwiększyć aktywność dysmutazy ponadtlenkowej (SOD, rodzaj enzymu wymiatającego wolne rodniki) w organizmie, obniżyć średniocząsteczkową substancję (MMS) i zmniejszyć inne stosy, aby organizm był chroniony przed uszkodzeniem wolne rodniki, MMS i inne toksyny.
  4. Działanie światła niebieskiego: niebieskie światło stymuluje pierwszy kompleks łańcucha oddechowego (dehydrogenaza NADH). Ma następujące działanie: przeciwzapalne, aktywuje telomerazę (przeciwstarzeniową), wzmaga wydzielanie NO (tlenku azotu).Poprzez zwiększenie aktywności fibroblastów światło niebieskie optymalizuje gojenie ran i poprawia wykorzystanie tlenu w tkankach. Ze względu na działanie przeciwzapalne, podkładka laserowa może być z powodzeniem stosowana w dermatologii.

Informacje zwrotne od klientów:

Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę Czarny 3

 

Lepkość krwi Cukrzyca Nieżyt nosa Medyczny zegarek na rękę Czarny 4

Wysyłka:

1. FedEx/DHL/UPS/TNT dla próbek, Door-to-Door.

2. Drogą powietrzną lub morską dla towarów wsadowych.

3. Klienci określający spedytorów lub negocjowalne sposoby wysyłki.

 

Warunki handlowe:

1. Płatność: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal.

2. Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych na próbkę, zamówienie zbiorcze zależy od ilości szczegółów.

3. MOQ: 1 szt.

4. Warunki cenowe: EXW lub FOB Shenzhen do wyboru.

 

Oferowana usługa OEM, oferowana usługa projektowania, oferowana etykieta kupującego.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Bardziej profesjonalne wprowadzenie dla lepszego odniesienia!

Wyślij szczegóły zapytania poniżej, kliknij „Wyślij” teraz!

Odpowiemy Ci i rozpatrzymy Twoje uwagi w ciągu 24 godzin!

 
 
Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)