Dom

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

Profil firmy
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd., założona w 2007 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing urządzeń do analizowania zdrowia. Po 10-letnim wysiłku i rozwoju, teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców maszyn do analizowania zdrowia w Chinach. Zawsze utrzymujemy przyjazne stosunki z wieloma fabrykami produktów żywieniowych, organizacjami badawczymi zajmującymi się opieką zdrowotną i szpitalami w Chinach oraz cieszymy się dobrą opinią na rynku opieki zdrowotnej i odzyskiwania zdrowia w kraju i za granicą.

Nasz zakład koncentruje się na analizatorze zdrowia, takim jak analizator zdrowia 8D LRIS NLS, Matatron NLS, USB Iriscope, analizator skóry, mikrokrążenie, maszyna do terapii o wysokim potencjale, urządzenie do terapii laserowej niskiego poziomu itp. Wspieramy serwis OEM i ODM. Posiadamy certyfikat CE, FC i wyrobów medycznych na nasze produkty medyczne.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym lekarzem, czy chcesz kupić maszynę do użytku domowego, możemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby. A nasze towary były szeroko stosowane w laboratorium, szpitalu, luksusowym centrum opieki zdrowotnej itp. Nasze towary słyną z wysokiej, stabilnej jakości i rozsądnej ceny. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju wzorach, zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.

Dostarczamy ponad 100 produktów OEM, które eksportowały do ​​około 40 krajów i regionów na całym świecie. Aby zapewnić naszym klientom bardziej profesjonalną obsługę, w 2013 r. Otworzyliśmy nasze nowe centrum sprzedaży i marketingu w pobliżu stacji Shenzhen North, które jest łatwe dla naszych klientów.

GuangYangZhongKang ma potężne zespoły badawczo-rozwojowe, zapewniamy usługi OEM, ODM i mamy dobrą współpracę z IIPA, IPP, które zapewniają szkolenie z irydologii i szkolenie NLS.

Naszym celem jest dostarczenie najlepszej maszyny do analizy zdrowia i wniesienie wkładu w dziedzinie profilaktyki i opieki zdrowotnej.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. została założona w 2007 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing urządzeń do analizy zdrowia.

Nasze główne produkty, jak następuje:

 • Analizator zdrowia
 • Analizator zdrowia 8D NLS
 • Metatron NLS Hunter 4025
 • Analizator zdrowia 9D NLS
 • USB Iriscope
 • Laserowe urządzenie leczące
 • Quantum Resonance Magnetic Analyzer
 • Quantum Biofeedback Machine
 • Iriscope Iridology Camera
 • Sub Health Analyzer
 • Laserowa terapia niskiego poziomu
 • Maszyna do terapii elektrostatycznej
 • Urządzenie o wysokiej mocy terapeutycznej
 • Analizator zasięgu skóry
 • Mikrokrążenie
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Sprzedawca

Inny

marki : SSCH

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 2000000-50000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

Factory name: Dolma Industry Limited

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż