aboutus

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: SSCH
Ilość pracowników: 30~50
Coroczne wyprzedaże: 2000000-50000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 80% - 90%
Factory name: Dolma Industry Limited
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd., założona w 2007 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing urządzeń do analizowania zdrowia. Po 10-letnim wysiłku i rozwoju, teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców maszyn do analizowania zdrowia w Chinach. Zawsze utrzymujemy przyjazne stosunki z wieloma fabrykami produktów żywieniowych, organizacjami badawczymi zajmującymi się opieką zdrowotną i szpitalami w Chinach oraz cieszymy się dobrą opinią na rynku opieki zdrowotnej i odzyskiwania zdrowia w kraju i za granicą.

Nasz zakład koncentruje się na analizatorze zdrowia, takim jak analizator zdrowia 8D LRIS NLS, Matatron NLS, USB Iriscope, analizator skóry, mikrokrążenie, maszyna do terapii o wysokim potencjale, urządzenie do terapii laserowej niskiego poziomu itp. Wspieramy serwis OEM i ODM. Posiadamy certyfikat CE, FC i wyrobów medycznych na nasze produkty medyczne.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym lekarzem, czy chcesz kupić maszynę do użytku domowego, możemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby. A nasze towary były szeroko stosowane w laboratorium, szpitalu, luksusowym centrum opieki zdrowotnej itp. Nasze towary słyną z wysokiej, stabilnej jakości i rozsądnej ceny. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju wzorach, zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.

Dostarczamy ponad 100 produktów OEM, które eksportowały do ​​około 40 krajów i regionów na całym świecie. Aby zapewnić naszym klientom bardziej profesjonalną obsługę, w 2013 r. Otworzyliśmy nasze nowe centrum sprzedaży i marketingu w pobliżu stacji Shenzhen North, które jest łatwe dla naszych klientów.

GuangYangZhongKang ma potężne zespoły badawczo-rozwojowe, zapewniamy usługi OEM, ODM i mamy dobrą współpracę z IIPA, IPP, które zapewniają szkolenie z irydologii i szkolenie NLS.

Naszym celem jest dostarczenie najlepszej maszyny do analizy zdrowia i wniesienie wkładu w dziedzinie profilaktyki i opieki zdrowotnej.

Historia

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. została założona w 2007 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing urządzeń do analizy zdrowia.

Nasze główne produkty, jak następuje:

 • Analizator zdrowia
 • Analizator zdrowia 8D NLS
 • Metatron NLS Hunter 4025
 • Analizator zdrowia 9D NLS
 • USB Iriscope
 • Laserowe urządzenie leczące
 • Quantum Resonance Magnetic Analyzer
 • Quantum Biofeedback Machine
 • Iriscope Iridology Camera
 • Sub Health Analyzer
 • Laserowa terapia niskiego poziomu
 • Maszyna do terapii elektrostatycznej
 • Urządzenie o wysokiej mocy terapeutycznej
 • Analizator zasięgu skóry
 • Mikrokrążenie

Usługa

Guangyang Zhongkang Technology Limited jest jednym z profesjonalnych producentów specjalizujących się w analizatorze zdrowia, takim jak USB Iriscope, NLS, mikrokrążenie i laseroterapia niskiego poziomu.

Nasza przewaga Serivce:

 1. Posiadamy własny zespół opracowujący i projektujący, który zapewnia naszym klientom własne technologiczne i innowacyjne produkty!

 2. Dla wszystkich klientów, którzy mają nowy pomysł na temat niektórych produktów, daj nam znać, możemy zgodnie z Twoim pomysłem zapewnić niepowtarzalny design.

 3. Dla każdego klienta, który prześle nam próbki niektórych produktów, zaprojektujemy i opracujemy lepsze na podstawie próbek!

 4. Możemy dostarczyć próbkę zgodnie z projektem dowolnego klienta.

 5. Jesteśmy producentem, fabryką, dzięki czemu mamy możliwość masowej produkcji.

Pomoc techniczna

Wszyscy nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani!

Oprogramowanie jest opracowywane przez naszego programistę, a usługa OEM i ODM jest świadczona.

Obsługa po sprzedaży

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wysoką wydajność obsługi posprzedażnej naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.

SSCH ma kompletny system zasilania części, który może zagwarantować zapotrzebowanie firmy na akcesoria do produktów. Zapasy części wspólnych w głównym punkcie współpracy są powszechnie dostępne, co w znacznym stopniu skraca czas dostaw. Więc jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie w Twojej wygody!

Usługi transportowe

DHL, UPS, FedEx to dobrzy partnerzy, którzy mogą zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę do klienta.

Nasz zespół

Szczegóły kontaktu