Sterowanie laserem Terapia laserowa / laserowe urządzenie leczące promujące krążenie krwi 50 - 60 Hz
1
MOQ
US $ 750 - 980 / pc
Cena £
Pain Control Laser Therapy / Laser Healing Device To Promote Blood Circulation 50 - 60Hz
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: SSCH-L789
High Light:

terapia laserowa bólu

,

sprzęt do terapii laserowej

Zapłata
Szczegóły pakowania: Opakowanie zewnętrzne: 38,3 * 28,6 * 20,5 cm, 4,6 kg / szt
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk na miesiąc
specyfikacje
Moc wyjściowa lasera terminalu: 500 mW
Wskazanie sondy świetlnej długości fali: 650nm (6 SZTUK)
Wilgotność względna: ≤ 80%.
Zasilanie elektryczne: 110 V-220 V, 50/60 Hz
Waga netto: 5 kg
Gwarancja: rok
OEM: Tak
opis produktu

Zatwierdzone przez CE Urządzenie do laserowego uzdrawiania odpowiednie dla rodzajów bólu z dowolnych części ciała

Aplikacje:

1. Klinika bólu, taka jak uraz tkanek miękkich, ból pięty, ostre zwichnięcie mięśnia lędźwiowego, skoliozowate zapalenie stawów, sztywność karku, łokieć tenisisty, spondyloza szyjna, choroba stawów kolanowych osób starszych, reumatoidalne zapalenie stawów, ból neuropatyczny, gojenie się ran, miejscowe infekcja, przewlekłe zapalenie gardła itp.

2. Problemy kobiet, takie jak zapalenie miednicy, zapalenie ucha, bolesne miesiączkowanie, zapalenie świądu pochwy, zapalenie sutka, gojenie się ran itp. (Uwaga: szpitalny laserowy środek przeciwbólowy jest wygodniejszy dla prywatnego miejsca).

3. Choroby skóry, takie jak alergiczne zapalenie skóry, zapalenie naczyń zakrzepowo-zarostowe, 15 neurodermitów, półpasiec i po bólu półpaśca, róży, odleżyn, egzema, świąd skórny itp.

4. Dermatologia, np. Obrzęk, przeziębienie, oparzenia, trądzik, łysienie plackowate, łysienie, przeszczep skóry itp.

Specyfikacja
Pozycja Opis
Numer modelu SSCH-L789
Ośrodek laserowy GaAlAs-Semiconductor
Moc wyjściowa lasera terminalu 500 mW
Przeważnie długość fali wyjściowej lasera 810nm (1 SZTUK)
Wskazanie sondy świetlnej długości fali 650nm (6 SZTUK)
Temperatura otoczenia 5 ° C-40 ° C
Względna wilgotność ≤ 80%.
Zasilanie elektryczne 110 V-220 V, 50/60 Hz
Masa netto 5 kg

Wybieramy moc na podstawie poniższych punktów:

1. Wybierz laser wysokiej mocy (300 ~ 500mW), taki jak napięcie mięśni, uraz sportowy, spondyloza szyjna, występ lędźwiowego krążka międzykręgowego (stosowany tylko w początkowym stadium), łokieć tenisisty, łupieżowe zapalenie stawów, reumatoidalny ból stawów, uszkodzenie tkanek miękkich, bolesna pięta

2. Wybierz laser średniej mocy (200-400mW), taki jak prosopalgia, zapalenie miednicy, zapalenie gruczołu krokowego (najbardziej stosowany instrument w szpitalu, używaj również instrumentu do użytku domowego)

3. Wybierz laser niskiego poziomu (100-250 mW) Choroby skóry, niektóre wrażliwe miejsca, takie jak twarz, szyja itp.

Wskazania użycia:
Emitowana energia zapewnia tymczasowy wzrost mikrokrążenia, chwilową ulgę miejscowych bólów mięśni i stawów, bóle i sztywność, rozluźnienie mięśni; W przypadku skurczów mięśni, niewielki ból i sztywność związana z zapaleniem stawów. Ta maszyna laserowego urządzenia do redukcji bólu jest oparta na laserowej terapii fizycznej, jest stosowana jako terapia adiuwantowa w przypadku ostrych i przewlekłych chorób, bólu neuropatycznego i dysfunkcji, ostrych i chronicznych urazów sportowych, reumatyzmu / reumatyzmu, zakaźnego i niezakaźnego zapalenia i chorób skóry itp.

Przeciwwskazania:

Tego instrumentu nie należy stosować u pacjentów z nowotworami złośliwymi, nie należy go stosować w części ciała i oczu człowieka i nie należy go stosować w lokalizacji brzusznej i lędźwiowej u kobiet w ciąży.

Serwis pogwarancyjny

Serwis i gwarancja

Shenzhen guangyang zhongkang Co Ltd jest oddany do zapewnienia innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Niezależnie od tego , czy składasz zamówienie, szukasz pomocy technicznej, czy masz po prostu podstawowe pytanie, odpowiemy Ci   w ciągu 24 godzin   i będzie dążyć do zapewnienia najwyższego poziomu wsparcia. Skontaktuj się z naszą firmą Service

 

  A. Okres gwarancji

 

Nasza gwarancja obejmuje konserwację wad materiałowych i technologicznych w ciągu jednego roku od daty zakupu urządzenia.

 

B. Ograniczenie

 

Jeśli urządzenie nie jest opatrzone datą, nie będziemy w stanie zapewnić Ci usługi. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane przez następujące:
Uszkodzenia spowodowane przez ogień, trzęsienie ziemi, zamieszki lub jakąkolwiek siłę wyższą.

Przypadkowe uszkodzenia, takie jak przerwanie działalności i utrata korzyści biznesowych, w tym straty spowodowane używaniem maszyny, koszty związane z wymianą, instalacją i serwisem innych urządzeń lub roszczeniami klientów.

 

C. Problem z wysyłką

 

Jeśli okaże się, że coś jest nie tak podczas otwierania opakowania, skontaktuj się najpierw z firmą spedycyjną, abyśmy mogli rozwiązać problem, musimy porozmawiać z odpowiednią firmą spedycyjną. W tym samym czasie wykonamy dla Ciebie względną pomoc.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)