Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów
1
MOQ
$300.00 – $599.00 USD
Cena £
Laser Cap 650nm Laser Helmet For Baldness Prevent Treatment Lllt Helmet Medical Laser Therapy For Thicker Hair Regrowth
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SSCH
Numer modelu: GY-GH1
Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuk/pudełko
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Możliwość Supply: 1000
specyfikacje
Długość fali lasera: 650nm
Funkcjonować: Wzrost włosów
Podanie: Strona główna/Salon piękności
Dioda laserowa: 108/200 szt
Moc: 5mW dla każdego
Ładowarka: USB 5V 2A
OEM/ODM: Wspierać się
Gwarancja: 1 rok
1 rok: Poręczny czujnik
Kolor: Czarny
opis produktu

Laser Cap 650nm laserowy kask do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów

 

Dwie podstawowe zasady kiełkowania LLLT:

 

1. Zablokuj męskie hormony przed niszczeniem mieszków włosowych Dihydrotestosteron jest przekształcany z męskiego hormonu testosteronu i jest winowajcą większości wypadania włosów.LLLT może blokować połączenie dihydrotestosteronu (DHT) i receptora mieszków włosowych (AR), chroniąc mieszki włosowe przed uszkodzeniem przez dihydrotestosteron.,
 
2. Dostarcz cząsteczki energii ATP, ROS, NO do reaktywacji mieszków włosowych
 
Wskazania
 
1. Łysienie łojotokowe, łysienie plackowate, łysienie fizyczne, łysienie chemiczne.
2. Wypadanie włosów u kobiet po porodzie, łysienie w okresie menopauzy u kobiet, stan utraty włosów poniżej stanu zdrowia, roztocza głowy i słabe krążenie krwi w głowie.
3. Zablokowane mieszki włosowe, cebulki włosów niedożywienia, wypadanie włosów spowodowane przeciążeniem nerwów itp.
4. Odrastanie włosów.
5. Odmładzanie włosów.
6. Łysienie plackowate.

 

Opis produktu
Terapia laserowa niskiego poziomu to nieinwazyjny, bezpieczny i klinicznie sprawdzony sposób na stymulację mieszków włosowych do wzrostu grubszych i pełniejszych włosów.To potężne urządzenie medyczne wykorzystuje technologię laserową o mocy klinicznej do leczenia łysienia, przerzedzania włosów i cofania się linii włosów.

 

Dla kogo to jest?

Dla każdego, kto chce mieć grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy
Dla każdego, kto chce poświęcić czas, aby być konsekwentnym w codziennych zabiegach, aby odrastać włosy
Dla każdego, kto stosuje inne produkty na porost włosów i chce osiągnąć lepsze rezultaty


Dla kogo to nie jest?

Każdy, kto szuka natychmiastowego rozwiązania problemu odrastania włosów z dnia na dzień (pamiętaj: ten proces wymaga czasu i cierpliwości)
Każdy, kto jest łysy lub był łysy od lat (jest to często znak, że mieszki włosowe już nie żyją)
Każdy, kto nie chce inwestować czasu i wysiłku w odrastanie włosów


DANE Z BADANIA KLINICZNEGO Z 2017 R.: W ostatnim badaniu klinicznym 100% użytkowników zapuściło włosy i doświadczyło znacznego wzrostu włosów.Podczas 4-miesięcznego badania średni wzrost liczby włosów wyniósł zdumiewające 43,2%.

 

Funkcja
1. Można go używać w dowolnym miejscu.
2. Humanizowany projekt, noś go tylko na głowie, zadziała.
3. Bezpieczeństwo użytkowania.
4. Mały rozmiar, łatwy do przenoszenia.
5. Porównaj z laserowym grzebieniem do włosów. Zwolnij rękę, nie trzeba jej trzymać,
6. Doskonała skuteczność leczenia, maksymalna moc
7. Czysta metoda nie brudzi ani nie moczy włosów podczas użytkowania
5. Można go szybko i łatwo założyć kilka razy w tygodniu
6. Terapia laserowa niskiego poziomu 650nm, fizykoterapia, nieinwazyjna i niefarmaceutyczna, bez leków.

Zasada działania
A. Terapia światłem laserowym stymuluje dopływ czerwonej krwi do skóry głowy.Dodatkowa dostawa czerwonych krwinek dostarcza tlen i składniki odżywcze do skóry głowy oraz wspomaga krążenie krwi, co może stworzyć zdrowe środowisko dla wzrostu włosów.Włosy mogą wydawać się grubsze, pełniejsze i zdrowsze.Nowa ulepszona konstrukcja wyrównuje wiązkę lasera, zapewniając, że podczas zabiegu nie zostaną pominięte żadne komórki rzęsate.
B. Wzrost włosów pozwolił obniżyć koszty klinicznej siły Fototerapia laserowa — sprawdzone i niedrogie odmładzanie włosów, które można stosować w domu lub w miejscu publicznym.
C. Przyjmujemy diodę laserową 108/200 sztuk, jest zoptymalizowana pod kątem wzrostu włosów i może dotrzeć do wszystkich problematycznych obszarów.Penetracja lasera 650 nm wynosi od 1 do 3 cm, może stymulować naczynia włosowate i nerwy skóry głowy, poprawiać krążenie krwi i jakość włosów.

Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 0Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 1Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 2Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 3Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 4Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 5Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 6Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 7Czapka laserowa 650nm kask laserowy do łysienia zapobieganie leczeniu kask Lllt medyczna terapia laserowa do grubszego odrastania włosów 8

 

Powszechny problem
-Jak często go używasz i jak długo działa?
Używaj co drugi dzień przez 30 minut za każdym razem.Użyj 2-4 tygodni, aby uzyskać kontrolę oleju skóry głowy, 2-3 miesiące mogą wzmocnić cebulki włosów, zahamować wypadanie włosów, 3-6 miesięcy wyraźnie widać włosy i wzrost włosów, nalegaj na używanie więcej niż 6 miesięcy, gęstość włosów wzrasta znacznie, średnio około 18 sztuk/cm2.
* Powyższe dane pochodzą z raportu z badania klinicznego, mogą występować indywidualne różnice.


-Kto nie może używać?
Nasadka laserowa może działać tylko na żywe mieszki włosowe. Jeśli mieszki włosowe uległy całkowitej martwicy lub nie ma mieszków włosowych na skórze głowy, nie ma możliwości odegrania roli.

-Jakie rodzaje wypadania włosów można stosować?
Laserowa czepek do włosów nadaje się do łysienia łojotokowego, łysienia stresowego, łysienia plackowatego, łysienia poporodowego i naprawy po przeszczepie włosów, zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet.Jeśli jest to patologiczne wypadanie włosów, zaleca się udanie się do profesjonalnego szpitala w celu potwierdzenia diagnozy, a następnie ustalenia leczenia.

-Dlaczego chcesz spać, skoro po zabiegu masz gorączkę na skórze głowy?
Ponieważ wszystkie jego lasery są skoncentrowane w kapeluszu, aby emitować światło, światło będzie lekko gorące, może przyspieszyć krążenie krwi w naczyniach włosowatych, przyspieszyć naprawę mieszków włosowych, a sen jest najlepszym stanem naprawy, więc chcę spać Normalne reakcje są również dobrym znakiem.

-Dlaczego tracę więcej włosów po użyciu czepka na porost włosów?
Wzrost włosów przebiega cyklicznie, przechodząc przez fazę wzrostu mieszków włosowych (2-6 lat) - fazę regresji (2-3 tygodnie) - okres spoczynku (2-3 miesiące) - fazę wzrostu (2-6 lat)... cykl jest stały.Osoby z wypadaniem włosów mają więcej włosów w fazie degeneracji i spoczynku.Laser LLT może penetrować warstwę skóry właściwej 3-5 mm i bezpośrednio stymulować mitochondria, co sprzyja produkcji trifosforanu adenozyny (ATP jednostka energii wzrostu komórek mieszków włosowych).Więcej ATP oznacza wydajniejszy metabolizm mieszków włosowych, dzięki czemu mieszki włosowe mogą przyspieszyć, wychodząc z okresów regresji i spoczynku, wchodzić i przebywać w fazie wzrostu tak bardzo, jak to możliwe.Gdy mieszki włosowe zakończą przejście z fazy regresji do fazy wzrostu, włosy odrosną.

-Czy muszę umyć włosy przed użyciem czepka laserowego?
Nie ma potrzeby mycia włosów, ale efekt jest lepszy po umyciu.W tym czasie na skórze głowy nie ma kurzu ani tłuszczu, co może zapewnić bezpośrednie napromieniowanie skóry głowy laserem.

-Czy muszę używać innych produktów pielęgnacyjnych lub leków podczas używania czepka do włosów laserowych?
Laserowa nasadka do włosów może być używana samodzielnie lub z gęstą esencją do włosów, płynem do włosów itp.
* Skonsultuj się z profesjonalnym lekarzem w sprawie leków.

 
Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)