810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia
1
MOQ
negotiable
Cena £
810nm Transcranial Magnetic Stimulation Neurofeedback Devices Physiotherapy
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-PDT1
High Light:

Choroba Alzheimera Urządzenia do neurofeedbacku

,

Przezczaszkowe urządzenia do neurofeedbacku

,

Urządzenia do fizjoterapii udaru na podczerwień

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuka/pudło hełm do terapii mózgu
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000
specyfikacje
Nazwa produktu:: hełm do terapii demencji mózgowej
Funkcja 1: Leczyć udar niedokrwienny, urazowe uszkodzenie mózgu,
Numer LED: 256szt
Moc 1: 60 mW na diodę LED, łącznie 15 W
Certyfikat: CE i FDA
Kolor: białe czy czarne
Funkcja 2: Choroba Alzheimera, choroby Parkinsona
Długość fali: 810nm
Moc optyczna: 24 mW/cm2
OEM: Utrzymany
opis produktu

Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku 810 nm Sprzęt do fizjoterapii udaru na podczerwień

 

Choroby zwyrodnieniowe mózgu: choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, demencja itp.

Urazowe choroby mózgu: zawał mózgu, udar itp.

Zaburzenia stresu mózgowego: depresja, lęk itp

 

810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 0
810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 1

 

 

Wprowadzenie produktów

Fotobiomodulacja (PBM)opisuje wykorzystanie światła czerwonego lub bliskiej podczerwieni do stymulacji, leczenia, regeneracji i ochrony tkanki, która została uszkodzona, ulega degeneracji lub jest zagrożona śmiercią.Jednym z układów narządów ludzkiego ciała, który jest najbardziej niezbędny do życia i którego optymalne funkcjonowanie najbardziej martwi ludzkość, jest mózg.

 

Mózg cierpi na wiele różnych zaburzeń, które można podzielić na trzy szerokie grupy:traumatyczne zdarzenia(udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie),choroby zwyrodnieniowe(otępienie, choroba Alzheimera i Parkinsona) orazzaburzenia psychiczne(depresja, lęk, zespół stresu pourazowego).Istnieją pewne dowody na to, że na wszystkie te pozornie różnorodne warunki można korzystnie wpłynąć, stosując światło na głowę.Istnieje nawet możliwość, że PBM można wykorzystać do poprawy funkcji poznawczych u normalnych, zdrowych ludzi.

 

Światło bliskiej podczerwieni 810 nm może przenikać przez skórę głowy i czaszkę.Wykazano, że przezczaszkowe diody LED z widma bliskiej podczerwieni zapewniają działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Białka szoku cieplnego można również dodać, aby zapobiec nieprawidłowemu fałdowaniu białek i niepożądanej syntezie. Ma potencjał do zwiększenia regeneracji neuronów i regeneracji synaptycznej.

 

Zasada działania

Oksydaza cytochromu C(CCO, znany również jako kompleks IV) to specyficzna struktura w mitochondriach, która DZIAŁA jako receptor fotonów, a tym samym odgrywa efekt PBM. PBM zapobiega zahamowaniu oddychania (i odpowiednio zmniejsza magazynowanie energii) w komórkach stresowych poprzez izolację tlenku azotu (NO) i odwrócenie przesunięcia tlenu w oksydazie cytochromu C. To wyzwala czynniki transkrypcyjne, które zmieniają poziomy ekspresji genów. Wiązanie tlenku azotu (NO) z centrami miedzi (lub hemu) w mitochondrialnej oksydazie cytochromu C (CCO) hamuje oddychanie komórkowe. Ale cytochrom Oksydaza C, która pochłania światło czerwone lub bliskiej podczerwieni (NIR), dysocjuje tlenek azotu, przywracając tlen, zwiększając oddychanie komórkowe i tworząc trifosforan adenozyny (ATP). Powoduje to kaskadę reakcji wewnątrzkomórkowych z udziałem tlenku azotu, reaktywnych form tlenu (ROS) ) i cykliczny fosforan adenozyny (cAMP), które wywołują korzystne efekty PBM.

 

Funkcjonować

• Otwórz kanały jonowe bramkowane termicznie i moduluj czynniki transkrypcyjne

• Poprawia działanie oksydazy cytochromu c w mitochondriach

• Wzmocnij neuroprotekcyjne białka i czynniki wzrostu

• Zwiększa zawartość aktywnego tlenu w mózgu

• Wspomaga mózgową produkcję energii ATP

• Przyspieszyć wewnątrzczaszkowy przepływ krwi

 

810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 2

 

Często zadawane pytania

1. Powiedziałeś, że twój kask składa się z 256 sztuk diod led, ale widzimy tylko 4 diody led?Jaki jest problem ?

Tak, do terapii używamy 256szt 810nm bliskiej podczerwieni.Są 4 sztuki czerwonej diody LED, to tylko dla wskaźnika świetlnego, aby ci pokazać

urządzenie działa.Czasami bliska podczerwień jest prawie niewidoczna gołymi oczami, więc czerwone światło służy tylko do celów instruktażowych, a nie do celów

funkcja terapeutyczna.Jeśli chcesz zobaczyć diodę LED na podczerwień, możesz umieścić ją w ciemnym otoczeniu lub wyświetlić przez telefon komórkowy

aparat fotograficzny.

 

2. Zmienność intensywności dla każdego z 2 kanałów (25%, 50%, 75%, 100%), jaki to rodzaj zmienności?Ponieważ jest to światło podczerwone, jeśli intensywność światła się zmieni, nie będzie już wyrażona w nanometrach;więc czy jest to kwestia liczby diod online, które transmitują światło w określonym momencie?To znaczy, jeśli używam 25% intensywności, to na przykład tylko 25% diod przepuszcza światło?

tak, mamy dwa kanały na skrzynce kontrolnej i kontrolę mocy od 25% do 100%.pełna moc światła LED 810nm wynosi 160mW, maksymalny prąd to 0,8mA, a my kontrolujemy moc światła LED, aby upewnić się, że nie ma zmian długości fali światła.a maksymalna moc diody LED na hełmie wynosi teraz 50 MW, a my kontrolujemy moc, kontrolując prąd.Tylko wtedy, gdy temperatura światła LED jest zbyt wyższa, wtedy długość fali będzie się zmieniać, a to oznacza, że ​​gdy prąd przekroczy 80MA,

długość fali diody LED ulegnie zmianie.a teraz maksymalny prąd na kasku dla jednej diody to około 30MA.więc nie martw się, że moc zmienia się, gdy zmienia się nonametr.

 

3. Zastanawialiśmy się, dlaczego ustawienie Czasu zostało ustawione na maksymalnie 24 minuty, czy są jakieś badania naukowe, na których oparłeś swoją decyzję lub dowiedziałeś się, że jest to całkowity czas, jaki może obsługiwać urządzenie?Czy masz dowody na to, jaki jest najlepszy moment?

 

Zaczynamy bardzo ostrożnie z 6 minutami i potem 12 minutami, ale robimy to bez żadnych rad o bazach, więc proszę powiedz nam, jeśli masz więcej dowodów na to.

poprosiliśmy profesora Gerharda o przetestowanie naszego hełmu z urządzeniem NIR i mam nadzieję, że otrzymaliście już od niego raport.powiedział nam, że po 20 minutach ciągłego używania kasku jest bardzo gorąco.dlatego ustawiliśmy Maksymalny czas na 24 minuty.i byłem w Niemczech w czerwcu tego roku, spotkałem się tam z Claudio, Hansem, obaj z Brazylii, i używają EKG, aby uzyskać fale mózgowe i pokazać różnicę po użyciu przez około 10 do 12 minut i stwierdzili, że efekt jest najlepszy i zaniosłem to również do NIEMIECKIEJ firmy, która ma miernik do testowania NADH w naszych tkankach podczas terapii.stwierdziliśmy, że po 12 minutach zauważysz, że NADH spada.a powyżej 12 minut zmiany nie są wyraźne.ponieważ po 12 minutach temperatura wewnątrz kasku wzrosła.więc po powrocie z Niemiec zmodyfikowaliśmy naszą formę i zrobiliśmy kilka szczelin w kryształowej części hełmu, kiedy ludzie włączą zasilanie, temperatura nie przekroczy 40 stopni.

 

4. Czy hełm jest ekranowany elektrycznie? Musimy wiedzieć, czy posiadasz certyfikat bezpieczeństwa lub coś w tym rodzaju, aby mieć pewność, że osoby poddawane tej procedurze nigdy nie doznają porażenia prądem lub czegoś podobnego.

Tak, cały kask jest ekranowany elektrycznie, ponieważ wszystkie są wykonane z tworzywa ABS.otrzymaliśmy już certyfikat CE na ten kask, dam ci go, nie ma zasilania bezpośrednio podłączonego do naszego ciała, a napięcie wejściowe wynosi 5 V, jest to niższe napięcie, raport z badań i certyfikat bezpieczeństwa znajdziesz w załącznik.

 

5. Bardzo dbamy o higienę kasku.Ponieważ kask będzie noszony przez różne osoby, jedna po drugiej,zastanawialiśmy się, czy byłoby możliwe założenie na głowę badanego jakiejś papierowej czapki.Czy sądzisz, że światło będzie przechodzić przez tego rodzaju materiał, a może znasz jakiś konkretny materiał, który pozwala na rozprzestrzenianie się światła bez przeszkód?

To dobre pytanie, możesz użyć bawełny alkoholowej do czyszczenia kryształowej części, jest to bardzo bezpieczne.ponieważ każdy papier będzie przeszkodą dla światła.najlepszy jest silikonowy, ale zrobienie silikonowej nasadki jest drogie, a jeśli używasz tylko raz, wyrzuć ją.

 

 

6. Jak często dana osoba używa kasku?

W przypadku przewlekłych chorób przewlekłych, takich jak choroby zwyrodnieniowe, zalecany cykl leczenia to 3-6 miesięcy.

W przypadku krótkotrwałych objawów, takich jak wstrząśnienie mózgu, migrena, depresja itp., zalecany cykl leczenia to 1-3 miesiące.

W zależności od nasilenia objawów pacjenta stosować 4-6 razy w tygodniu, 1-2 razy dziennie.Na początku leczenia to

Zaleca się, aby dać pacjentowi proces adaptacji.O intensywności mocy i czasie możesz zacząć od 25%, 12 minut.Stopniowo zwiększaj intensywność mocy i czas krok po kroku.Po okresie adaptacji możesz używać intensywności 75-100% przez 24-30 minut.

 

7. Jaka jest częstotliwość tętna dla kasku?

Częstotliwość tętna wynosi od 1-20000 Hz, inna częstotliwość tętna dla różnego rodzaju zaburzeń mózgu.

 

Opis produktu

810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 3810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 4810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 5810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 6810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 7810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 8810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 9810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 10810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 11810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 12810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 13810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 14810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 15810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 16810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 17

810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 18
810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 19
810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 20
810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 21
810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 22
810nm Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna Urządzenia do neurofeedbacku Fizjoterapia 23

 

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)