FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu
1
MOQ
negotiable
Cena £
FDA 24 mW/cm2 Brain Health Photobiomodulation Helmet
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-PDT1
High Light:

Kask fotobiomodulacji zdrowia mózgu

,

hełm fotobiomodulacji FDA

,

24 mW / cm2 Maszyna do fotobiomodulacji mózgu

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / pudełko hełm terapii mózgu
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000
specyfikacje
Nazwa produktu:: hełm do terapii demencji mózgowej
Funkcja 1: Leczy udar niedokrwienny, urazowe uszkodzenie mózgu,
Numer LED: 256szt
Moc 1: 60 mW na diodę, łącznie 15 W.
Certyfikat: CE i FDA
kolor: Białe czy czarne
Funkcja 2: Choroba Alzheimera, choroby Parkinsona
Długość fali: 810 nm
Moc optyczna: 24 mW / cm2
OEM: utrzymany
opis produktu

Kask do fotobiomodulacji i zdrowia mózgu

 

 

W porównaniu z innymi metodami terapii, takimi jak leki, terapia światłem jest najbezpieczniejszą i pozbawioną skutków ubocznych metodą leczenia.
Światłoterapia była znana w medycynie od dawna, zwłaszcza w zakresie światła czerwonego i podczerwieni.


Wszyscy nasi klienci czują się dobrze po użyciu.
Nasze urządzenie działa w podczerwieni 810 nm, może rozciągać się przez czaszkę do mózgu, oferuje unikalny zestaw korzyści neurologicznych.Zwykle stosuje się go w leczeniu zmian przerzutowych w głębokich tkankach, a także w kościach.Może być również używany do obrazowania komórek rakowych, a także wykrywania i niszczenia krążących komórek nowotworowych.

 

1. Długość fali 810 nm ma zdolność rozciągania się przez czaszkę do mózgu, sprzyjając regeneracji po urazowym uszkodzeniu mózgu i zmniejszając długotrwałe uszkodzenie nerwów.
Długość fali 2,810 nm może pomóc pacjentom z ciężką depresją i lękiem
3. Światło NIR jest absorbowane przez oksydazę cytochromu C w mitochondriach.
4. Zwiększony przepływ krwi, energia, neuroprotekcja i mniej stanów zapalnych.
5. leczyć choroby urazowe (udar, TBI), neurodegeneracyjne i psychiatryczne.

Często zadawane pytania dotyczące kasku do terapii fotobiomodulacyjnej:

Jak często osoba używa kasku?

W przypadku długotrwałych chorób przewlekłych, takich jak choroby zwyrodnieniowe, zalecany czas leczenia to 3-6 miesięcy.

W przypadku krótkotrwałych objawów, takich jak wstrząs mózgu, migrena, depresja itp., Zalecany cykl leczenia wynosi 1-3 miesiące.

W zależności od nasilenia objawów pacjenta, stosować 4-6 razy w tygodniu 1-2 razy dziennie.Na początku leczenia zaleca się poddać pacjentowi proces adaptacji.Jeśli chodzi o intensywność i czas, możesz zacząć od 25%, 12 minut.Stopniowo zwiększaj intensywność mocy i czas krok po kroku.Po okresie adaptacji można stosować intensywność 75-100% przez 24-30 minut.

 

Jak długo ustawiać minutnik?

Możesz wybrać 6 minut - 12 minut - 18 minut - 24 minuty - 30 minut

 

Czy Twoje diody LED na podczerwień są w pobliżu podczerwieni?

Nasz model jest w bliskiej podczerwieni z 810 nm.

 

Dlaczego używasz mieszanki czerwonej diody LED i diody podczerwieni?Dlaczego są czerwone?

Do terapii używamy 256 sztuk bliskiej podczerwieni.Istnieją 4 sztuki czerwonej diody LED do instrukcji, aby pokazać, że urządzenie działa.Czasami bliska podczerwień jest ledwo widoczna z oczu, więc czerwone światło służy tylko do instrukcji, a nie do funkcji terapeutycznej.

 

Czy zauważyłeś, że twoja maszyna jest w stanie faktycznie przeniknąć do mózgu?

Tak, mamy wiele badań, aby udowodnić, że światło 810nm może przenikać przez Brian.

 

Jak głęboko widziałeś, jak twoje maszyny testowały przenikanie przez mózg?

Światło 810 nm może przenikać przez naszą czaszkę i działa na komórkę nerwową, a w mitochondriach komórki znajduje się oksydaza cytochromu C, która wspomaga żywotność komórki.

 

Jaka częstotliwość?

W przypadku modelu z przyciskami częstotliwość wynosi 40 Hz, w przypadku modelu z ekranem dotykowym częstotliwość jest regulowana w zakresie 1-20 000 Hz.

 

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 0

Wprowadzenie

 

Fotobiomodulacja (PBM) opisuje użycie światła czerwonego lub bliskiej podczerwieni do stymulowania, leczenia, regeneracji i ochrony tkanki, która została uszkodzona, uległa degeneracji lub jest zagrożona śmiercią.Jednym z najbardziej potrzebnych do życia układów narządów ludzkiego ciała, o którego optymalnym funkcjonowaniu najbardziej martwi się ludzkość w ogóle, jest mózg.

 

Mózg cierpi na wiele różnych zaburzeń, które można podzielić na trzy szerokie grupy: zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiatryczne (depresja, lęk, pourazowe zaburzenia stresowe).Istnieją dowody na to, że na wszystkie te pozornie zróżnicowane warunki można korzystnie wpłynąć, stosując światło na głowie.Istnieje nawet możliwość, że PBM można by wykorzystać do poprawy funkcji poznawczych u normalnych, zdrowych ludzi.

W tej przezczaszkowej aplikacji PBM (tPBM), światło bliskiej podczerwieni (NIR) jest często przykładane do czoła ze względu na lepszą penetrację (brak włosów, dłuższa długość fali).

 

Terapia PBM została opracowana ponad 50 lat temu;jednak nadal nie ma wspólnego porozumienia co do parametrów i protokołów jego zastosowania klinicznego.Niektóre zespoły badawcze zalecały stosowanie gęstości mocy poniżej 100 mW / cm2 i gęstości energii od 4 do 10 J / cm2 [11].Inne grupy zalecają nawet 50 J / cm2 na powierzchni tkanki [11].Parametry takie jak długość fali, energia, płynność, moc, natężenie napromienienia, tryb pulsu, czas trwania zabiegu i częstotliwość powtórzeń mogą być stosowane w szerokim zakresie.

 

Nasze obecne wstępne wyniki wykazały wyraźną odpowiedź mózgowego rSO2 w stosunku do stymulacji LED.Należy jednak wspomnieć, że temperatura znacznie wzrosła i efekty te należy szczegółowo uwzględnić w dalszych badaniach.Istnieje również fakt, że nieskuteczne badania w komórkach o wysokiej aktywności mitochondrialnej wydają się być spowodowane częściej przedawkowaniem niż zbyt niskim [11].Dlatego konieczne są badania kliniczne dotyczące optymalnych dawek stymulacji.

 

Zaproponuj różne częstotliwości dla różnych rodzajów chorób

Choroba Czas leczenia Częstotliwość leczenia
Miażdżyca tętnic mózgowych Niewystarczający dopływ krwi do mózgu 30 minut 50 Hz
Zanik mózgu 30 minut 40-50 Hz
Choroba Alzheimera (AD) 30 minut 50 Hz
Dzieci z autyzmem 30 minut 10-30 Hz
Zakrzepica mózgu, zawał mózgu 30 minut 50 Hz
Zawał lakunarny 30 minut 50 Hz
Powrót do zdrowia po urazowym uszkodzeniu mózgu po operacji 30 minut 30 Hz
Okres rekonwalescencji po zatruciu mózgu 30 minut 30-50 Hz
Dzieci z porażeniem mózgowym 20-30 minut 5-15 Hz
Choroba Parkinsona 30 minut 30-50 Hz
Depresja 20-30 minut 50 Hz
Zaburzenia psychiczne 20-30 minut 30-50 Hz
Bezsenność 20-30 minut 5-15 Hz
Nerwowy ból głowy 20-30 minut 20-40 Hz
Wysokie ciśnienie krwi 20-30 minut 5-15 Hz
Choroba zmęczenia mózgu 20-30 minut 30 Hz
Utrata pamięci 20-30 minut 30 Hz
Neurastenia 20-30 minut 5-20 Hz
Schizofrenia 20-30 minut 5-20 Hz

Specyfikacje

Nazwa Maszyna do fotobiomodulacji mózgu
Model GY-PDT1
Długość fali LED 810 nm
Ilość Led 256szt
Moc (całkowity hełm) 15 W
Zasilanie (jedna dioda LED) 60 mW
Moc 24 mW / cm2
Certyfikat CE, FDA
OEM Wsparcie
Kolor Biało-czarny
Czas opcji 6-12-18-24-30 minut

Co to jest fotobiomodulacja?

 

Fotobiomodulacja (PBM) opisuje użycie światła czerwonego lub bliskiej podczerwieni do stymulowania, leczenia, regeneracji i ochrony tkanki, która została uszkodzona, uległa degeneracji lub jest zagrożona śmiercią.Jednym z najbardziej potrzebnych do życia układów narządów ludzkiego ciała, o którego optymalnym funkcjonowaniu najbardziej martwi się ludzkość w ogóle, jest mózg.Mózg cierpi na wiele różnych zaburzeń, które można podzielić na trzy szerokie grupy: zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiatryczne (depresja, lęk, pourazowe zaburzenia stresowe).Istnieją dowody na to, że na wszystkie te pozornie zróżnicowane warunki można korzystnie wpłynąć, stosując światło na głowie.Istnieje nawet możliwość, że PBM można by wykorzystać do poprawy funkcji poznawczych u normalnych, zdrowych ludzi.W tej przezczaszkowej aplikacji PBM (tPBM), światło bliskiej podczerwieni (NIR) jest często przykładane do czoła ze względu na lepszą penetrację (brak włosów, dłuższa długość fali).

 

Abstrakcyjny:

Wprowadzono nowe urządzenie do fotobiomodulacji mózgu za pomocą diod elektroluminescencyjnych (LED).Wstępne wyniki z regionalnego nasycenia mózgu tlenem oraz z termografii przedstawiono przed, w trakcie i po stymulacji.

Procedura oferuje nowy sposób ilościowego określenia biologicznych skutków ewentualnej innowacyjnej metody terapeutycznej.Jednak dalsze pomiary są absolutnie konieczne.

 

Maszyna do fotobiomodulacji mózgu jest instrumentem terapeutycznym opartym na zasadzie fotobiomodulacji.Ma dobry wpływ terapeutyczny na zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiatryczne (depresja, lęk, zespół stresu pourazowego)

 

Fotobiomodulacja mózgu (PBM) z użyciem diod elektroluminescencyjnych (LED) od czerwonej do bliskiej podczerwieni (NIR) może być innowacyjną terapią różnych zaburzeń neurologicznych i psychologicznych.Światło czerwone / NIR może stymulować mitochondrialny kompleks IV łańcucha oddechowego (oksydaza cytochromu c) i zwiększać syntezę ATP (adenozynotrifosforanu).Ponadto absorpcja światła przez kanały jonowe prowadzi do uwolnienia Ca2 + oraz aktywacji czynników transkrypcyjnych i ekspresji genów.Terapia Brain PBM może poprawić zdolności metaboliczne neuronów i jest w stanie stymulować odpowiedzi przeciwzapalne, przeciwapoptotyczne i przeciwutleniające, a także neurogenezę i synaptogenezę.Odkrycia sugerują, że PBM może, na przykład, poprawiać funkcje czołowego mózgu osób starszych w bezpieczny i opłacalny sposób.

 

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 1

Zwróć uwagę na wzrost regionalnego nasycenia mózgu tlenem podczas i po stymulacji po lewej i prawej stronie.

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 2

Wyniki z obrazowania termicznego pierwszego pomiaru pilotażowego przy użyciu nowego hełmu stymulacyjnego.Zwróć uwagę na wzrost temperatury na hełmie (górny rząd; a przed, b w trakcie i c po stymulacji) na czole (środkowy rząd; d – f) i na brodzie (dolny rząd; g – i).

 

Główna funkcja

1. Długość fali 810 nm ma zdolność rozciągania się przez czaszkę do mózgu, sprzyjając regeneracji po urazowym uszkodzeniu mózgu i zmniejszając długotrwałe uszkodzenie nerwów.

Długość fali 2,810 nm może pomóc pacjentom z ciężką depresją i lękiem

3. Światło NIR jest absorbowane przez oksydazę cytochromu C w mitochondriach.

4. Zwiększony przepływ krwi, energia, neuroprotekcja i mniej stanów zapalnych.

5. leczyć choroby urazowe (udar, TBI), neurodegeneracyjne i psychiatryczne.

 

Wskazania

  1. Zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie).
  2. Choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona).
  3. Zaburzenia psychiczne (depresja, lęk, zespół stresu pourazowego).

 

Przeciwwskazanie

  1. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami, brzuchem kobiety ciężarnej, czerniakiem, brązowymi plamami.
  2. Pacjenci objęci tabu z nowotworami złośliwymi we wczesnym i średnim stadium.
  3. Przeciwwskazania dla pacjentów z ostrymi zaburzeniami krzepnięcia.

 

Terapia PBM została opracowana ponad 50 lat temu;jednak nadal nie ma wspólnego porozumienia co do parametrów i protokołów jego zastosowania klinicznego.Niektóre zespoły badawcze zalecały stosowanie gęstości mocy mniejszej niż 100 mW / cm2 i gęstości energii od 4 do 10 J / cm2.Inne grupy zalecają nawet 50 J / cm2 na powierzchni tkanki.Parametry takie jak długość fali, energia, przepływ, moc, irradiancja, tryb pulsu, czas trwania zabiegu i częstotliwość powtarzania mogą być stosowane w szerokim zakresie.Nasze obecne wstępne wyniki wykazały wyraźną odpowiedź mózgowego rSO2 w stosunku do stymulacji LED.Należy jednak wspomnieć, że temperatura znacznie wzrosła, a efekty te należy szczegółowo uwzględnić w dalszych badaniach.Istnieje również fakt, że nieskuteczne badania w komórkach o wysokiej aktywności mitochondrialnej wydają się być częściej spowodowane przedawkowaniem niż niedostatecznym dawkowaniem.Dlatego konieczne są badania kliniczne dotyczące optymalnych dawek stymulacji.

 

Przezczaszkowa PBM wydaje się obiecująca w leczeniu różnych chorób psychicznych.Pitzschke i in.zmierzono również propagację światła w różnych obszarach głębokiej tkanki mózgowej związanej z chorobą Parkinsona (PD) podczas przezczaszkowego i przezklinowego oświetlenia (przy 671 i 808 nm) głowy zwłok i zamodelowano parametry optyczne ludzkiej tkanki mózgowej przy użyciu symulacji Monte-Carlo.Badanie to pokazuje, że możliwe jest również naświetlenie głębokich tkanek mózgu przezczaszkowo i przezklinowo.Otwiera to możliwości terapeutyczne dla osób cierpiących na PD lub inne choroby mózgu wymagające terapii światłem.Przeprowadzono kilka badań dotyczących możliwych niekorzystnych skutków dla LED PBM.

 

Na przykład Moro i wsp.zbadali skutki długotrwałego stosowania PBM (670 nm) przez dłuższy czas, do 12 tygodni, u normalnych, naiwnych małp makaków.Nie znaleźli żadnych histologicznych podstaw do jakichkolwiek poważnych obaw związanych z bezpieczeństwem biologicznym związanych z PBM podawanym z dostępu wewnątrzczaszkowego.Hennessy i Hamblin wskazali również na już ustalone bezpieczeństwo i zauważalny brak niekorzystnych skutków przezczaszkowej PBM.Wstępne wyniki są bardzo obiecujące;Jednak potrzebne są dalsze prace badawcze, aby móc na przykład wykorzystać ten nowy rodzaj PBM jako metodę terapeutyczną.Wielu badaczy uważa, że ​​PBM z diodami LED i / lub laserem w chorobach mózgu staną się jednym z najważniejszych medycznych zastosowań terapii światłem w nadchodzących latach i dziesięcioleciach.

 

Źródła: Fotobiomodulacja mózgu - wstępne wyniki z regionalnej oksymetrii mózgu i termowizji

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 3

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 4

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 5

Wskazania

1. Zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie).

2. Choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona).

3. Zaburzenia psychiczne (depresja, lęk, zespół stresu pourazowego).

 

Przeciwwskazanie

1. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami, brzuchem kobiet w ciąży, czerniakiem, brązowymi plamami.

2. Pacjenci tabu z nowotworami złośliwymi we wczesnym i średnim stadium.

3. Przeciwwskazania dla pacjentów z ostrymi zaburzeniami krzepnięcia.

 

 

FDA 24 mW / cm2 Hełm fotobiomodulacji zdrowia mózgu 6

 

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)