Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED
1
MOQ
negotiable
Cena £
Near Infrared 256pcs LED Brain Photobiomodulation Machine
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-PDT1
High Light:

256szt.Maszyna do fotobiomodulacji LED

,

hełm fotobiomodulacji CE

,

maszyna do fotobiomodulacji mózgu 810nm

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / PUDEŁKO
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000
specyfikacje
Nazwa produktu:: maszyna do terapii fotobiomodulacji krwi
Funkcja 1: Leczy udar niedokrwienny, urazowe uszkodzenie mózgu,
Ilość LED:: 256szt
Moc 1:: 60 mW na diodę, łącznie 15 W.
Certyfikat:: CE
Kolor:: Biały
Funkcja 2:: Choroba Alzheimera, choroby Parkinsona
Długość fali:: 810 nm
Moc 2:: 24 mW / cm2
OEM:: utrzymany
opis produktu

Przezczaszkowa Pbm w bliskiej podczerwieni Hełm do leczenia mózgu Maszyna do fotobiomodulacji mózgu

 

Co to jest fotobiomodulacja (terapia PBM)?

Fotobiomodulacja (terapia PBM) znana wcześniej jako terapia laserowa niskiego poziomu (LLLT) polega na stosowaniu światła czerwonego i bliskiego podczerwieni na urazach lub zmianach chorobowych w celu poprawy gojenia ran i tkanek miękkich, zmniejszenia stanu zapalnego i złagodzenia bólu ostrego i przewlekłego.Opracowany po raz pierwszy w 1967 roku, jest obecnie powszechnie określany jako PBM.

 

Fotobiomodulacja służy do: zwiększania szybkości, jakości i wytrzymałości na rozciąganie naprawy tkanki;rozwiązać stan zapalny i złagodzić ból (działanie przeciwbólowe).

Czerwone i bliskie światło podczerwone (600nm-1000nm) powszechnie stosowane w PBM może być wytwarzane przez laser lub diody LED o wysokiej intensywności.Intensywność laserów PBM i diod LED nie jest wysoka jak w przypadku lasera chirurgicznego.Nie ma efektu ogrzewania.

 

Efekty PBM są fotochemiczne (jak fotosynteza u roślin).Przy prawidłowym natężeniu i odpowiednim czasie zabiegu światło czerwone i bliskie podczerwieni zmniejsza stres oksydacyjny i zwiększa ATP.Poprawia to metabolizm komórek i zmniejsza stan zapalny.Efekty te można wzmocnić za pomocą impulsów, jednak gdy wymagana jest analgezja, istnieje drugi mechanizm, który działa najlepiej, gdy stosuje się silną ciągłą wiązkę.

 

Urządzenia PBM zwykle dostarczają 10 mW - 500 mW (0,01 -> 0,01 W).Gęstość mocy zwykle waha się od 0,005 W / cm² -> 5 W / cm².

PBM jest powszechnie stosowany przy urazach tkanek miękkich, stanach stawów, bólach neuropatycznych, nie gojących się nogach i odleżynach.

 

Co to jest fotobiomodulacja PBM?

Fotobiomodulacja (PBM) opisuje użycie światła czerwonego lub bliskiej podczerwieni do stymulowania, leczenia, regeneracji i ochrony tkanki, która została uszkodzona, uległa degeneracji lub jest zagrożona śmiercią.Jednym z najbardziej potrzebnych do życia układów narządów ludzkiego ciała, o którego optymalnym funkcjonowaniu najbardziej martwi się ludzkość w ogóle, jest mózg.

Mózg cierpi na wiele różnych zaburzeń, które można podzielić na trzy szerokie grupy: zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiatryczne (depresja, lęk, pourazowe zaburzenia stresowe).Istnieją dowody na to, że na wszystkie te pozornie zróżnicowane warunki można korzystnie wpłynąć, stosując światło na głowie.Istnieje nawet możliwość, że PBM można by wykorzystać do poprawy funkcji poznawczych u normalnych, zdrowych ludzi.W tym zastosowaniu przezczaszkowej PBM (tPBM), światło bliskiej podczerwieni (NIR) jest często przykładane do czoła ze względu na lepszą penetrację.

 

Zasada
Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 0
Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 1

Oksydaza cytochromu C (CCO, znana również jako kompleks IV) jest specyficzną strukturą w mitochondriach, która ACTS jest receptorem fotonów i tym samym odgrywa efekt PBM.PBM zapobiega hamowaniu oddychania (i odpowiednio zmniejsza magazynowanie energii) w komórkach stresowych poprzez izolację tlenku azotu ( NO) i odwrócenie przesunięcia tlenu w oksydazie cytochromu C, co wyzwala czynniki transkrypcyjne, które zmieniają poziom ekspresji genów. Wiązanie tlenku azotu (NO) z ośrodkami miedzi (lub hemu) w mitochondrialnej oksydazie cytochromu C (CCO) hamuje oddychanie komórek Ale oksydaza cytochromu C, która pochłania światło czerwone lub bliskiej podczerwieni (NIR), dysocjuje tlenek azotu, przywracając tlen, zwiększając oddychanie komórkowe i tworząc trójfosforan adenozyny (ATP), co wyzwala kaskadę reakcji wewnątrzkomórkowych z udziałem tlenku azotu, reaktywnego tlenu. gatunki (ROS) i cykliczny fosforan adenozyny (cAMP), które powodują korzystne działanie PBM.

 

maszyna py / terapia

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 2

Co to jest terapia fotobiomodulacyjna (PBMT)?

Terapia fotobiomodulacyjna (PBMT) to najlepszy termin techniczny określający terapię laserową niskiego poziomu (LLLT).

Jest to terapia światłem z wykorzystaniem laserów lub diod LED w celu poprawy naprawy tkanek, zmniejszenia bólu i stanu zapalnego w każdym miejscu zastosowania wiązki.Zwykle stosowane przez lekarza, terapeutę lub technika zabiegi trwają około 10 minut i powinny być wykonywane dwa lub więcej razy w tygodniu.

 

Fotobiomodulacja jest stosowana od wielu lat przy kontuzjach sportowych, zapaleniach stawów, zespołach bólu neuropatycznego, bólach pleców i szyi.Opublikowano ponad 700 randomizowanych badań klinicznych dotyczących fotobiomodulacji, z których połowa dotyczy bólu.

 

 

Maszyna do fotobiomodulacji mózgu

Maszyna do fotobiomodulacji mózgu jest instrumentem terapeutycznym opartym na zasadzie fotobiomodulacji.Ma dobry wpływ terapeutyczny na zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiatryczne (depresja, lęk, zespół stresu pourazowego)

 

 

Co to jest fotobiomodulacja?

Fotobiomodulacja (PBM) opisuje użycie światła czerwonego lub bliskiej podczerwieni do stymulowania, leczenia, regeneracji i ochrony tkanki, która została uszkodzona, uległa degeneracji lub jest zagrożona śmiercią.Jednym z najbardziej potrzebnych do życia układów narządów ludzkiego ciała, o którego optymalnym funkcjonowaniu najbardziej martwi się ludzkość w ogóle, jest mózg.Mózg cierpi na wiele różnych zaburzeń, które można podzielić na trzy szerokie grupy: zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiatryczne (depresja, lęk, pourazowe zaburzenia stresowe).Istnieją dowody na to, że na wszystkie te pozornie zróżnicowane warunki można korzystnie wpłynąć, stosując światło na głowie.Istnieje nawet możliwość, że PBM można by wykorzystać do poprawy funkcji poznawczych u normalnych, zdrowych ludzi.W tej przezczaszkowej aplikacji PBM (tPBM), światło bliskiej podczerwieni (NIR) jest często przykładane do czoła ze względu na lepszą penetrację (brak włosów, dłuższa długość fali).

 

 

Główna funkcja

  • Światło NIR może przenikać przez głowę i docierać do mózgu.
  • NIR jest absorbowany przez oksydazę cytochromu c w mitochondriach.
  • Rolę odgrywają również kanały jonowe bramkowane ciepłem.
  • Zwiększony przepływ krwi, energia, neuroprotekcja, mniej stanów zapalnych, naprawa mózgu.
  • Potrafi leczyć choroby pourazowe (udar, TBI), neurodegeneracyjne i psychiatryczne.

Specyfikacje

 

Imię Maszyna do fotobiomodulacji mózgu
Model GY-PDT1
Długość fali LED 810 nm
Ilość Led 256
Moc (całkowity hełm) 15 W
Zasilanie (jedna dioda LED) 60 mW
Moc 24 mW / cm2
Certyfikat CE
OEM Wsparcie
Kolor Biało-czarny
MOQ 1 szt

 

Wskazania

1. Zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie).

2. Choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona).

3. Zaburzenia psychiczne (depresja, lęk, zespół stresu pourazowego).

 

Przeciwwskazanie

1. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami, brzuchem kobiet w ciąży, czerniakiem, brązowymi plamami.

2. Pacjenci tabu z nowotworami złośliwymi we wczesnym i średnim stadium.

3. Przeciwwskazania dla pacjentów z ostrymi zaburzeniami krzepnięcia.

 

Co to jest uraz mózgu?

Brain Injury to „wielorakie upośledzenie wynikające z uszkodzenia mózgu nabytego po urodzeniu.Skutkuje pogorszeniem funkcjonowania poznawczego, fizycznego, emocjonalnego lub samodzielnego.Może to być wynikiem wypadków, udaru, guzów mózgu, infekcji, zatrucia, braku tlenu, neurologicznej choroby zwyrodnieniowej itp. ”


The National Community Services Data Dictionary (Australian Institute of Health and Welfare, Canberra, 2012)

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 3Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 4

 

 

Najczęstsze przyczyny urazów mózgu

 

Wypadki / urazy
Urazowe uszkodzenie mózgu występuje w wyniku przyłożenia jakiejś zewnętrznej siły do ​​mózgu.


Udar mózgu
Udar występuje zwykle w wyniku krwotoku lub zablokowania naczyń krwionośnych dostarczających krew do różnych obszarów mózgu.


Guz
Nowotwory powodują uszkodzenia otaczającej tkanki mózgowej i struktur w miarę wzrostu w mózgu.


Infekcja
Infekcje bakteryjne lub wirusowe mogą prowadzić do zapalenia pokrywającego mózg (zapalenie opon mózgowych) lub samej tkanki mózgowej (zapalenie mózgu).


Zatrucie / Toksyny
Alkohol działa jak toksyna, a długotrwałe nadużywanie alkoholu może spowodować uszkodzenie tkanki mózgowej.


Niedotlenienie / Anoxia
Niedotlenienie / niedotlenienie odnosi się do zmniejszonego lub całkowitego zatrzymania przepływu tlenu do mózgu, co prowadzi do uszkodzenia tkanki mózgowej.Może być spowodowane przedawkowaniem, nieudanym zawieszeniem lub bliskim utonięciem.

 

Choroby neurologiczne zwyrodnieniowe
Stany, w tym choroba Huntingtona, choroba Parkinsona i choroba Alzheimera, są spowodowane nieprawidłowymi zmianami w komórkach mózgowych w określonych obszarach mózgu.

 

O urazie mózgu

 

Niepełnosprawność zwana urazem mózgu - czasami nazywana nabytym uszkodzeniem mózgu lub „ABI” - odnosi się do każdego uszkodzenia mózgu, które ma miejsce po urodzeniu.To uszkodzenie może być spowodowane wypadkiem lub urazem, udarem, infekcją mózgu, nadużywaniem alkoholu lub innych narkotyków lub chorobami mózgu, takimi jak choroba Parkinsona.

 

Uraz mózgu jest powszechny.Według Australian Bureau of Statistics, ponad 700 000 Australijczyków doznało urazu mózgu, z codziennymi „ograniczeniami aktywności” i „ograniczeniami uczestnictwa”.Trzy na cztery z tych osób mają 65 lat lub mniej.Aż dwóch na trzech doznało urazu mózgu przed ukończeniem 25. roku życia. Trzy czwarte osób z uszkodzeniem mózgu to mężczyźni.

 

 

 

Co to jest mózg?

Mózg jest kontrolerem ruchów ciała i podstawowych funkcji, takich jak oddychanie i ciśnienie krwi, a także naszych uczuć, myśli i przekonań.

 

Mózg składa się z miliardów komórek nerwowych, które przekazują informacje za pomocą połączenia aktywności elektrycznej i chemicznej.

Jego miękka, galaretowata masa jest amortyzowana wewnątrz czaszki mózgowo-rdzeniowy płyn.Płyn ten krąży wokół mózgu i przez szereg jam w mózgu zwanych komorami.

Mózg jest podzielony na kilka części, które współpracują ze sobą.Im bardziej te części są ze sobą skoordynowane i dostrojone, tym lepsze jest ogólne funkcjonowanie mózgu.

Plik Kora mózgowa jest największą częścią mózgu i dzieli się na dwie części półkule, lewy i prawy.

 

Półkule mózgu

Plik lewa półkula głównie kontroluje mowę i język (mówienie, rozumienie, czytanie i pisanie).
Plik prawa półkula kontroluje głównie percepcję wzrokową i interpretację informacji niewerbalnych, takich jak rozumienie wyrazu twarzy i zachowania.

 

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 5

 

Płaty mózgu

 

Mózg jest podzielony na kilka części lub „płaty”, Które współpracują.Kiedy płaty mózgowe są ze sobą skoordynowane i „dostrojone”, mózg funkcjonuje lepiej.

 

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 6

 

Płat czołowy

 

Płat czołowy bierze udział w rozwiązywaniu problemów, planowaniu, osądzaniu, abstrakcyjnym myśleniu i regulowaniu sposobu, w jaki ludzie reagują na swoje emocje i impulsy.


Obszar w kierunku tylnej części płata czołowego, zwany paskiem motorycznym, pomaga kontrolować ruch.Na lewej półkuli pasek silnika kontroluje ruch prawej strony ciała;na prawej półkuli kontroluje ruch lewej strony ciała.

 

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 7

 

Płat skroniowy

 

Płat skroniowy bierze udział w odbieraniu i przetwarzaniu informacji słuchowych, takich jak muzyka i mowa.Pomaga także kontrolować rozumienie języka, percepcję wzrokową, pamięć i uczenie się.Płat skroniowy zawiera obszary, które kontrolują osobowość, emocje i zachowania seksualne.

 

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 8

 

Płat ciemieniowy

 

Płat ciemieniowy kontroluje czucie i pozycję ciała, a także pozwala nam rozumieć czas, rozpoznawać przedmioty i oceniać położenie obiektów wokół nas.

 

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 9

 

Płata potylicznego

 

Płat potyliczny odbiera i interpretuje wizualne informacje o kolorze, rozmiarze, kształcie i odległości.

Bliska podczerwień 256-częściowa maszyna do fotobiomodulacji mózgu LED 10

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)