Mikrokrążenie mikrokrążenia kapilarnego 600X Powiększenie Wyjście DC12V 2A
1
MOQ
Negotiated
Cena £
Blood Capillary Microcirculation Microscope 600X Magnification DC12V 2A Output
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: SSCH( Suyzeko)
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-120
High Light:

mikroskop kapilarny

,

mikroskop do paznokci

Zapłata
Szczegóły pakowania: opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 3000pcs na miesiąc
specyfikacje
Powiększenie: 600X
Wbudowane piksele aparatu: 380000 pikseli
Monitor mikroskopu: kolorowy monitor LCD 12 cali (4: 3)
Jasność źródła światła: ≥ 600 cd / m2
dane wyjściowe: DC12V, 2A
Ściemnianie wewnętrzne: Zimne światło LED
Mechanizm ogniskowania: Współosiowa regulacja zgrubna i dokładna
Cel: 5X, efektywny zasięg 25 mm
opis produktu

Kapilaroskopia z fałdem paznokci Kapilaroskopia Kolorowy mikrokrążenie Detektor / kapilaroskop wideo

Co to jest mikrokrążenie?

Mikrokrążenie jest jedną z podstawowych cech życiowych i polega na tym, że organizm nieustannie przenosi materię, energię i przekazywanie informacji z otoczeniem. Jednokomórkowy organizm przenosi się bezpośrednio przez błonę komórkową, zwierzę krańcowe przenosi się przez lukę organizacyjną w limfie krwi, ale z powodu ewolucji do stadium ssaka (na przykład człowieka), ma tylko płuco, żołądek a jelita oddzielnie przenoszą materiał, energię, przekazywanie informacji przez tchawicę i przełyk ze środowiskiem zewnętrznym, inne organizują pozycję narządu, funkcję, metabolizm, który już jest finalizowany, stanowi organizację i komórkę narządu, nie mogą być bezpośrednio z zewnętrzną komunikacją środowiskową, tylko poprzez płyn tkankowy, krew i limfę przenoszą materiał, energię, transmisję informacji.
Mikrokrążenie odbywa się przez krew, przepływ limfy i płynu tkankowego, który bezpośrednio uczestniczy w organizacji, materii komórkowej, energii, przekazywaniu informacji. Może bezpośrednio obserwować przepływ krwi w cienkiej tętnicy, naczyniach krwionośnych i cienkiej żyle przez mikroskop mikrokrążenia, ale jeśli tego nie zrobi, będzie to specjalne postępowanie, w którym nie widać wyraźnie limfy i płynu tkankowego ruchomego, dlatego w warunkach klinicznych zwykle uważa się, że mikrokrążenie odnosi się do mikrokrążenia krwi w naczyniach włosowatych.
Bezpośrednio krew, limfa, płyn tkankowy, które uczestniczą w materii, informacji, transmisji energii organizacji i komórce, nazywane są mikrokrążeniem

Kompozycja mikrokrążenia
Układ naczyniowy jest ciągłym rurociągiem, mała tętnica rozwija rozgałęzienie i staje się średnicą 15 mikronów cienkiej tętnicy, cienkie rozgałęzienie tętnicy staje się średnicą 5-8 mikronowych naczyń włosowatych, kolekcja naczyń włosowatych wlewa się do cienkiej żyły ( 8-30 mikronów), cienka żyła zbiera żyłę syntezy. Kapilara krwi, w tym cienka tętnica, kapilara krwi, cienka żyła i tak dalej, które bezpośrednio uczestniczą w wymianie substancji komórkowych w organizacji.
Patrząc na strukturę ściany naczynia krwionośnego, ściankę małej rurki tętnicy grubszą, w tym wewnętrzną płytkę napięcia, od jednej do kilku komórek mięśni gładkich; wnęka żył jest większa, której ścianka wewnętrzna jest grubsza, a ciśnienie wewnętrzne niskie. Wszystkie dostępne materiały dowiodły, że ścianka żył nie może przechodzić przez małą arterię poprzez wymianę materiału. Podstawowa struktura ściany naczyń włosowatych składa się z komórki śródbłonka, błony podstawy i komórki obwodowej. Cienka statyczna wnęka naczynia wzrasta, obwód komórki do transformacji mięśni gładkich. Cienka ściana tętnicy jest nieco grubsza z komórkami mięśni gładkich. Kapilara krwi, cienka żyła, a także cienka struktura ściany tętnicy pasują do przejścia.
Ogromne eksperymenty z medycyną dowiodły, że kapilara krwi, cienka żyła, cienka tętnica i kapilara limfy są miejscem, w którym krew, limfa i tkanka komórkowa przenoszą się między materiałami. Kapilara krwi jest ważną częścią układu naczyniowego. Kapilara krwi jest częścią naczynia krwionośnego, która bezpośrednio uczestniczy w wymianie materiału między komórką organizacyjną a krwią krążącą . Kapilara krwi jest najmniejszą częścią mikranium, znajduje się między cienką tętnicą a cienką żyłą, kaliber zwykle w 5 ~ 9 mikronów, czerwone krwinki potrzebują, poprzez zniekształcenie, aby przejść kapilarę krwi, ponieważ jego kaliber jest mniejszy niż średnica czerwonych krwinek. Kapilara krwi jest ważną częścią, w której komórki narządów prowadzą wymianę materiału.

Charakterystyka mikrokrążenia

1. Mikrokrążenie porównuje się z ogólnym obiegiem, ma następujące pięć niezwykłych cech:

mikrokrążenie jest nie tylko najbardziej końcową częścią układu krążenia w atrybucie, ale także ważną częścią narządów wewnętrznych

Naczynia krwionośne, naczynia włosowate limfatyczne to najbardziej końcowa część układu krążenia, należy do układu krążenia. Wiele miąższu narządów wewnętrznych i organizacja z cienką tętnicą, naczyniem krwionośnym, cienką żyłą, a także naczyniami limfatycznymi organicznie jednoczącymi się razem, tworzy mikrangium jako ważną strukturę przestrzenną wspierającą, dlatego też są one ważną częścią narządów wewnętrznych.

2. Mikrokrążenie ma kształt naczynia ogólnego i ma charakter narządów wewnętrznych.

Mikrangium i kapsuły limfatyczne przyjmują kanalikowy kształt w kształcie, jest korzystny dla krwi, przepływającej limfy. Ale kształt i struktura mikranium wszystkie odpowiednio mają cechy charakterystyczne w różnych narządach wewnętrznych, takich jak kosmki jelitowe, pęcherzyki płucne, wątroba, układ mikranium szpiku kostnego, kształt i struktura - wszystko to samo nie mniej niż. Nawet identyczne narządy wewnętrzne różniące się od plamki, takie jak węzeł chłonny, narządy wewnętrzne, kształt mikroukładu ciałka rdzeniowego w każdej z cech.

3. Mikrokrążenie to nie tylko obwód cyrkulacji w funkcji, ale także miejsce wymiany materiału. mikrangium to obwód krążenia, krew krążąca w całym ciele, poza tym częściowo przepływa za tętnicą, zwarcia żył, prawie całkowicie przepływa po mikrangium, rozlewa się do organizacji, komórki. Płyn tkankowy-6 - istnieje dla organizacji, szczelina między komórkami, przepływa między mikroukładem krwi, komórką, kapilarami limfy, kapilara limfy jest jednym z komórek, ważnymi kanałami wyjściowymi organizacji. Dlatego mikrokrążenie jest miejscem, komórka, organizacja i krew, limfa prowadzą wymianę materiału

4. Krążenie jest regulowane zarówno przez nerw całego ciała, płyn ustrojowy, jak i głównie poprzez częściową regulację

5. Mikrokrążenie ma również wspólną naturę naczynia krwionośnego, naczynia limfatycznego, metabolizmu itp. Luka organizacyjna, wykazuje również pewne cechy metabolizmu miąższu w narządach wewnętrznych.

Po przeprowadzeniu obserwacji kształtu i stanu płynów, ale także kontynuacji obserwacji do warunków peryferyjnych:

1. Wydostaje się: oznacza, że ​​w naczyniu krwionośnym pojawia się zjawisko nadmiernej przepuszczalności ścianki rurki krwi w osoczu krwi, a gromadzenie się na obrzeżach naczyń włosowatych jest jedną ze wspólnych zmian mikrokrążenia. Charakterystyka: szczelina naczyń obwodowych ansa rozszerza się i jest jasna; Obraz naczynia krwionośnego ansa jest rozmyty, jego długość się zmniejsza.

2. Krwotok: zjawisko, w którym czerwone krwinki opuszczają naczynie krwionośne na zewnątrz.

Należy rozróżnić krwotok, który powoduje rana na ciele lub inny czynnik niepatogenny, jeśli krwotok przeciekowy jest głównym powodem uszkodzenia ściany naczyń włosowatych krwi, powoduje nadczynność przepuszczalności i zmienia się przepływ krwi i tak dalej.

Parametry techniczne:

Powiększenie mikroskopu ≥600 razy
Wbudowane piksele aparatu 380000 pikseli
Źródło światła DOPROWADZIŁO
Jasność źródła światła ≥ 600 cd / m2
Etap Dwuskładnikowy stolik mechaniczny XY
monitor mikroskopu mikrokrążenia z zakładaniem paznokci monitor LCD Colar 10 cali (4: 3)
Wejście wyjście Wejście prądu przemiennego 100 ~ 240 V 50/60 Hz Wyjście prądu stałego DC 12 V, 2 A.
Pakiet mikroskopu Aluminiowe pudełko (Rozmiar 34 * 29 * 20 cm)

Cechy:

1. w 5 sekund można zaobserwować w krążeniu mikronaczyniowym, prosta operacja i szybki;
2. obraz mikroskopowy jest stabilny, wyraźny, nie wstrząsa;
3. 500-krotność mikrokrążenia dedykowanej soczewki mikroskopu o wysokiej rozdzielczości;
4. ultralekka ręczna konstrukcja, dzięki czemu obserwacja większej mobilności;
5. z pokrętłem mikro-ostrości, swobodnie regulować długość ostrości, korzystanie z większej wygody
6. wbudowane soczewki źródło zimnego światła LED, dokładne oświetlenie projekcji na obiekcie;
7. w nieinwazyjny sposób obserwować mikrokrążenie ludzkiego ciała w czasie;
8. obserwowanie mikrokrążenia dla dowolnej części ludzkiego ciała.

Podanie:

1. obserwacja mikrokrążenia dystalnego ściany paznokcia
2. skórna obserwacja dystalnej mikrokrążenia
3. obserwacja mikrokrążenia języka
4. obserwacja mikrokrążenia dystalnego małżowiny usznej
5. obserwacja mikrokrążenia warg
6. inne zaobserwowane części mikrokrążenia
7. zaobserwowano gruczoły potowe
8. zaobserwowano mieszki włosowe
9. badanie wydajności mikrokrążenia towaru z węgla drzewnego bambusowego
10. badanie wydajności mikrokrążenia towaru na podczerwień
11. mikrokrążenie germanowo-tytanowe wykrywania działania towarów
12. więcej detekcji wydajności mikroprocesorów towarowych.

Rozproszony wzór na fałd krwi kapilarnej paznokci

Obserwacja mikrokrążenia fałdu paznokciowego wynika głównie z trzech aspektów, w tym kształtu, stanu płynu i obwodu naczynia krwionośnego.

Stan normalny: zgięcie gwoździ włożone w naczynia krwionośne równomierne, nawet ich rozmieszczenie, ansa naczyń krwionośnych jest wyraźnie widoczna.

Stan nienormalny: zaburzenia aranżacyjne, niewyraźne naczynia krwionośne, jest możliwe z powodu deficytu tlenu, utrudnionego przepływu krwi, zdrowia Azji i innych przyczyn.

Kształt naczynia krwionośnego ansa:

(1) Normalny kształt lubi spinkę do włosów, wyjątkowo w przypadku nakładania się i nienormalności, nakładająca się liczba proporcji nie powinna przekraczać 30%, nienormalność nie powinna przekraczać 10%.

(2) nieprawidłowe naczynie krwionośne:

Wyjaśniono: po pierwsze, naczynia krwionośne chorób serca i mózgu, cukrzyca, desmoza i tak dalej, z chorobą zakaźną całego ciała lub częściową infekcją grzybiczą i raną miąższu oraz innymi chorobami organizacyjnymi łatwo jest stwierdzić, że naczynie krwionośne jest nieprawidłowe

Po drugie, gdy miażdżyca tętnic, cukrzyca z poważnymi nieprawidłowościami, a odsetek nadmiernie wysoki.

Po trzecie, choroba kolagenowa, choroba Reynoldsa, nerwica, zwiększa się zmienność naczyń krwionośnych.

 

Peryferia naczyń krwionośnych ansy

Po przeprowadzeniu obserwacji kształtu i stanu płynów, ale także kontynuacji obserwacji do warunków peryferyjnych:

1. Wycieka: odnosi się do, w naczyniu krwionośnym, zjawiska, w którym składnik osocza krwi nadmiernie przepuszcza ścianę rurki krwionośnej, a gromadzenie się na obrzeżach naczyń włosowatych jest jedną ze wspólnych zmian mikrokrążenia. Charakterystyka: szczelina naczyń obwodowych ansa rozszerza się i jest jasna; Obraz naczynia krwionośnego ansa jest rozmyty, jego długość się zmniejsza.

2. Krwotok: zjawisko, w którym czerwone krwinki opuszczają naczynie krwionośne na zewnątrz.

Należy rozróżnić krwotok, który powoduje rana na ciele lub inny czynnik niepatogenny, jeśli krwotok przeciekowy jest głównym powodem uszkodzenia ściany naczyń włosowatych krwi, powoduje nadczynność przepuszczalności i zmienia się przepływ krwi i tak dalej.

Warunki testowe:

1) Sprawdź temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Temperatura i wilgotność w pomieszczeniu

powinny być utrzymywane względnie stałe. temperatura pokojowa powinna być utrzymywana w 22-24 stopniach, wilgotność względna około 70%

2) pacjent ogólnie zajmuje miejsca, utrzymując wysokość dłoni taką samą z sercem

3) Przygotowanie oleju parafinowego lub oleju cedrowego. 2 krople kropli w skórze paznokci. (Cel okazuje się lekki

transmisja i zmniejszenie rozproszenia skóry)

4) Testy zwykle odbywają się rano lub po południu, a przegląd powinien odbywać się o tej samej porze każdego dnia.

5) pacjent powinien

a. Unikanie intensywnej aktywności lub pracy fizycznej w ciągu godziny przed badaniem

b. Odpocznij około 15-30 minut przed testem

c. Nie wolno przyjmować żadnych leków, które wpłyną na naczynia krwionośne przed badaniem

re. Nie pali, nie myje rąk ani nie je w ciągu godziny przed badaniem

e. Zwróć uwagę na wpływ kobiecej miesiączki


Pakowanie i wysyłka

  1. 1 szt./kart. Dostarcz z Shenzhen, Guangdong.

  2. FedEx / DHL / UPS / TNT dla próbek, od drzwi do drzwi;

  3. Drogą lotniczą lub morską w przypadku towarów partii, w przypadku FCL; Odbiór z lotniska / portu;

  4. Klienci określający spedytorów lub metody wysyłki do negocjacji!

  5. Czas dostawy: 2-5 dni dla próbek; 5-7 dni na zamówienie zbiorcze.
    Zwykle pakowane w karton, można dostosować w zależności od ilości zamówienia.

Serwis i gwarancja

A. Okres gwarancji
Nasza gwarancja obejmuje konserwację wad materiałowych i technologii produkcji w ciągu 13 miesięcy od daty zakupu naszej maszyny.

B. Ograniczenia
Jeśli urządzenie nie jest opatrzone datą, nie będziemy w stanie zapewnić Ci usługi. Nie będziemy ponosić żadnej odpowiedzialności, jeśli jakiekolwiek szkody spowodowane przez: Uszkodzenie spowodowane przez pożar, trzęsienie ziemi, zamieszki lub działanie siły wyższej. poprzez wymianę, instalację i serwis innych maszyn lub roszczenia klientów.

C. Problem z wysyłką
Jeśli podczas otwierania opakowania okaże się, że coś jest nie tak, skontaktuj się z firmą przewozową za pierwszym razem, aby rozwiązać problem, oboje musimy porozmawiać z odpowiednią firmą przewozową. Jednocześnie udzielimy ci względnej pomocy.

Wyślij szczegóły zapytania poniżej, kliknij „Wyślij” teraz!

Oferowana usługa OEM, oferowana usługa projektowania, oferowana etykieta kupującego.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)