Ręczne, niskopoziomowe laserowe urządzenie do leczenia bólu 808nm 650nm dla ciała
1
MOQ
negotiable
Cena £
Handheld Low Level Laser Healing Device Pain Relief 808nm 650nm For Body
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-L789
High Light:

laserowa terapia bólu

,

sprzęt do terapii laserowej

Zapłata
Szczegóły pakowania: Opakowanie zewnętrzne: 38,3 * 28,6 * 20,5 cm, 4,6 kg / szt
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk na miesiąc
specyfikacje
Głównie laser: 810nm (1 szt.)
Temperatura otoczenia: 5 stopni Celsjusza - 40 stopni Celsjusza
Wilgotność względna: ≤ 80%
Długość fali świetlnej wskaźnika sondy: 650nm (6 sztuk)
Terminal laserowy: 500mW
Zasilanie elektryczne: 110–220 V, 50/60 Hz
Waga netto: 5 kg
Gwarancja: rok
opis produktu

2019 Ręczny niski poziom lasera Urządzenie do łagodzenia bólu Zimna terapia laserowa 808 nm i 650 nm na ból ciała

Specyfikacja

Pozycja Opis
Numer modelu SSCH-L789
Medium laserowe Półprzewodnik GaAlAs
Moc wyjściowa lasera końcowego 500mW
Długość fali wyjściowej lasera 810 nm (1 szt.)
Długość fali świetlnej wskaźnika sondy 650nm (6 sztuk)
Temperatura otoczenia 5ºC – 40ºC
Wilgotność względna ≤ 80%.
Zasilanie elektryczne 110–220 V, 50/60 Hz
Waga netto 5 kg

Leczenie ma następujące cechy:

1. Naturalne i wolne od narkotyków

2. Nieinwazyjny
3. Wysoce skuteczny
4. Skutki uboczne.

Aplikacje:

1. Klinika bólu, taka jak uszkodzenie tkanek miękkich, ból pięty, ostre zwichnięcie mięśni lędźwiowych, łopatki stawowe, sztywność karku, łokieć tenisisty, spondyloza szyjna, choroba stawów kolanowych osób starszych, reumatoidalne zapalenie stawów, ból neuropatyczny, gojenie się ran, miejscowe infekcja, przewlekłe zapalenie gardła itp.

2. Problemy kobiet, takie jak zapalenie miednicy, zapalenie aneksu, bolesne miesiączkowanie, zapalenie świądu pochwy, zapalenie sutka, gojenie się ran itp. (Uwaga: laserowe przyrządy laserowe stosowane w szpitalach są wygodniejsze w miejscu prywatnym).

3. Choroby skóry, takie jak alergiczne zapalenie skóry, zapalenie zakrzepowo-naczyniowe obliteransowe, 15 neurodermit, półpasiec i po bólu półpaśca, róża, odleżyna, egzema, świąd skóry itp.

4. Dermatologia, taka jak obrzęk, zranienie, oparzenie, trądzik, łysienie plackowate, łysienie, przeszczep skóry itp.

Wybieramy moc na podstawie poniższych punktów:
Wybierz laser dużej mocy (300 ~ 500 mW), taki jak napięcie mięśni, uraz sportowy, spondyloza szyjki macicy, wysunięcie krążka międzykręgowego lędźwiowego (dotyczy tylko stadium początkowego), łokieć tenisisty, łopatki okołostawowe, reumatoidalny ból stawów, uszkodzenie tkanek miękkich, ból
Wybierz średni moc lasera (200-400 mW), taki jak prosopalgia, zapalenie miednicy, zapalenie gruczołu krokowego (najczęściej stosowany instrument szpitalny, również instrument domowy)
Wybierz laser niskiego poziomu (100-250 mW) Choroby skóry, niektóre wrażliwe miejsca, takie jak twarz, szyja.

Do typowych urazów tkanek miękkich należą: Zapalenie kaletki - zapalenie kaletki (torebki otaczające stawy) z powodu nadmiernego lub powtarzającego się stresu. Stłuczenie - siniak mięśni, który powstaje w wyniku bezpośredniego uderzenia. Skręcenia mięśni - uszkodzenie więzadła lub torebki stawowej w wyniku nadmiernego rozciągnięcia.

Co to są urazy tkanek miękkich?

Urazy tkanek miękkich obejmują mięśnie, ścięgna lub więzadła różnych obszarów ciała. Typowe obrażenia tkanek miękkich obejmują:

 • Zapalenie kaletki - zapalenie kaletki (worków otaczających stawy) z powodu nadmiernego lub powtarzającego się stresu
 • Stłuczenie - siniak mięśni, który powstaje w wyniku bezpośredniego uderzenia
 • Skręcenia mięśni - uszkodzenie więzadła lub torebki stawowej w wyniku nadmiernego rozciągnięcia
 • Napięcia mięśniowe - traumatyczne rozciąganie lub łzawienie do mięśnia, ścięgna lub połączonej grupy mięśni i ścięgien
 • Zapalenie ścięgna - zapalenie lub podrażnienie ścięgna (lub osłony go osłaniającej) z powodu nadmiernego użycia lub powtarzającego się stresu

Czynniki ryzyka zwichnięć i szczepów

 • Guzek lub węzeł w miejscu urazu
 • Niezdolność do zniesienia wagi
 • Niestabilność stawów
 • Ograniczony zakres ruchu
 • Kurcze mięśni lub skurcze
 • Słabe mięśnie
 • Ból
 • Obrzęk
 • Widoczne siniaki

Jak zapobiegać skręceniom, odkształceniom i urazom tkanek miękkich

Mimo, że urazy tkanek miękkich mogą być bardzo bolesne i zakłócać harmonogram sportowca, wielu urazom tkanek miękkich można na szczęście zapobiec. Przestrzeganie poniższych strategii pomoże utrzymać ciało na szczycie gry:

 • Równoważenie treningu siłowego, ćwiczeń sercowo-naczyniowych i ćwiczeń elastyczności
 • Trening przekrojowy z różnorodnymi działaniami
 • Planowanie okresów odpoczynku i wolnego od aktywności fizycznej
 • Pozostaje uwodniony
 • Poświęć czas na odpowiednie rozgrzanie się przed ćwiczeniami i późniejsze ochłodzenie
 • Korzystanie z odpowiedniego sprzętu z odpowiednim dopasowaniem (Laser Pain Relief Machine)

Urazy tkanek miękkich mogą wynikać zarówno z przyczyn ostrych, jak i przewlekłych. Ostre urazy są spowodowane nagłym urazem, takim jak upadek, poślizgnięcie, skręcenie lub odniesienie ciosu. Siniaki, skręcenia i nadwyrężenia są uważane za ostre urazy tkanek miękkich.

Przewlekłe urazy są wynikiem wielokrotnego używania stawu lub mięśnia bez odpowiedniego odpoczynku pomiędzy okresami użytkowania. Zapalenie kaletki i zapalenie ścięgien są przewlekłymi urazami tkanek miękkich. Tego rodzaju urazy mogą być wyniszczające przez długi okres czasu.

Typowe objawy urazów tkanek miękkich

Każdy sportowiec powinien być w stanie rozpoznać objawy uszkodzenia tkanki miękkiej. Takie postępowanie pozwoli ci szukać leczenia, zanim kontuzja się pogorszy i zmusi cię do spędzenia czasu poza sportem. Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów, ponieważ mogą one wskazywać na uszkodzenie tkanki miękkiej:

Laserowe efekty fizykoterapii:
● Zwiększenie produkcji ATP (trifosforan adenozyny).
● Zwiększenie metabolizmu komórkowego.
● Zwiększenie produkcji kolagenu.
● Zwiększenie produkcji enzymów.
● Zwiększenie syntezy e
● Lepszy przepływ krwi.
● Lepszy przepływ limfy i drenaż.
● Wyeliminuj stany zapalne.

Laserowa maszyna przeciwbólowa składa się z komputera głównego, sondy, linii zasilania i gogli. Sonda, pokrywa, przyciski, drut sondy, złącza zewnętrzne i tak dalej są wykonane z gumy izolacji medycznej, nietoksycznej i bez skutków ubocznych z tworzywa ABS. Ochronna mata sondy i bandaż kontaktują się bezpośrednio z ludzkim ciałem, mniej niż 30 minut. Jest to rodzaj krótkotrwałego kontaktu. Ochronna mata na sondę i bandaż przeszły test zgodności biologicznej, dzięki czemu są nieszkodliwe dla ludzkiego ciała. Okulary ochronne są dostarczone, aby uniknąć naświetlania laserem oczu, zmniejszając ryzyko uszkodzenia oczu.

Laserowe urządzenie przeciwbólowe:
Naturalne i wolne od narkotyków
Nieinwazyjny
Wysoce efektywny
Bez skutków ubocznych.
Laserowe działanie przeciwbólowe:
Zwiększ produkcję ATP (adenozynotrifosforanu).
Zwiększ komórkową
Zwiększyć kolagen
Zwiększ enzym
Zwiększyć essyntezę
Lepsza krew
Lepszy przepływ limfy i
Wyeliminuj zapalenie.

Wskazania użytkowania:

Emitowana energia zapewnia tymczasowy wzrost mikrokrążenia, tymczasowe złagodzenie lokalnych bólów mięśni i stawów, bólów i sztywności, rozluźnienie mięśni; Na skurcze mięśni, niewielki ból i sztywność związane z zapaleniem stawów. Ta maszyna laserowego urządzenia przeciwbólowego oparta jest na fizycznej terapii laserowej, jest stosowana jako terapia wspomagająca ostrych i przewlekłych chorób, bólu i dysfunkcji neuropatycznej, ostrych i przewlekłych urazów sportowych, reumatyzmu / reumatii, zakaźnych i niezakaźnych stanów zapalnych i chorób skóry itp.


Przeciwwskazania:
Instrumentu tego nie należy stosować u pacjentów cierpiących na nowotwór złośliwy, nie należy go stosować do części oka i tarczycy na ciele ludzkim i nie należy go stosować w pozycji brzusznej i lędźwiowo-krzyżowej kobiet w ciąży.
Laserowy środek przeciwbólowy to rewolucyjna opcja leczenia, która łączy światło laserowe 810 nm i 650 nm, aby zapewnić nie tylko szybką ulgę w bólu od wszelkiego rodzaju chorób bólowych pleców, ramion, kostek, nadgarstków, szyi, łokci lub kolan, ale także trwałą ulgę w bólu od długotrwałe dolegliwości często odpowiedzialne za lata cierpienia. Co więcej, jest łatwy i wygodny w użyciu.

Serwis pogwarancyjny

Serwis i gwarancja

Shenzhen guangyang zhongkang Co., Ltd jest zaangażowana w dostarczanie innowacyjnych produktów wysokiej jakości i doskonałą obsługę klienta. Niezależnie od tego, czy składasz zamówienie, szukasz pomocy technicznej, czy po prostu masz podstawowe pytanie, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom wsparcia. Skontaktuj się z naszym serwisem firmy

 

A. Okres gwarancji

Nasza gwarancja obejmuje konserwację wad materiałowych i technologicznych w ciągu jednego roku od daty zakupu naszej maszyny.

 

B. Ograniczenia

Jeśli maszyna nie jest opatrzona datą, nie będziemy w stanie zapewnić Ci usługi. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności, jeśli jakiekolwiek szkody spowodowane przez następujące czynności:

Uszkodzenia spowodowane przez pożar, trzęsienie ziemi, zamieszki lub inne siły wyższe.

Przypadkowe szkody, takie jak przerwanie działalności i utrata korzyści biznesowych, w tym strata spowodowana użytkowaniem maszyny, koszty poniesione w związku z umiejscowieniem innych maszyn, instalacją i serwisem lub roszczenia klientów.

 

C. Problem z wysyłką

  Jeśli podczas otwierania opakowania okaże się, że coś jest nie tak, skontaktuj się z firmą przewozową za pierwszym razem, aby rozwiązać problem, oboje musimy porozmawiać z odpowiednią firmą przewozową. Jednocześnie udzielimy ci względnej pomocy.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)