810 nm Red Light Health Analyzer Machine Fotodynamiczna maszyna do terapii choroby Parkinsona
1
MOQ
negotiable
Cena £
810nm Red Light Health Analyzer Machine Photodynamic Therapy Machine For Parkinson
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE FDA
Numer modelu: GY-PDT1
High Light:

analizator zdrowia ciała

,

maszyna zdrowia ciała

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudełko
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Możliwość Supply: 1000
specyfikacje
Kanał: 2
Funkcja:: Choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, udar mózgu
Długość fali:: 810 nm
Moc dla każdego światła: 60 mW
Moc:: 24 mW / cm2
Moc (kask całkowity): 15 W.
Ilość LED:: 256szt
Nazwa produktu:: Hełm do fotobiomodulacji mózgu
EMF: 30чT
opis produktu

2019 Aparat na podczerwień Terapeutyczny aparat do terapii fotodynamicznej 810 nm Czerwone światło na chorobę Parkinsona

Mechanizmy fotobiomodulacji mózgu
Fotobiomodulacja mózgu (PBM) wykorzystuje fotony czerwone do bliskiej podczerwieni (NIR) do stymulacji enzymu oksydazy cytochromu c (chromofor / kompleks IV) mitochondrialnego łańcucha oddechowego, ponieważ enzym ten jest podatny na energię światła. Wynikiem tego jest wzrost syntezy ATP, co prowadzi do generowania więcej energii komórkowej. Dodatkowo absorpcja fotonów przez kanały jonowe powoduje uwolnienie Ca2 +, co prowadzi do aktywacji czynników transkrypcyjnych i ekspresji genów.

Istnieje kilka mechanizmów związanych z promowaniem zmian fizjologicznych poprzez terapię fotobiomodulacyjną (PBMT). Długości fal stosowane głównie z PBM mieszczą się w zakresie bliskiej podczerwieni widma elektromagnetycznego o wystarczającej gęstości mocy. Gdy komórki niedotlenione / upośledzone są naświetlane fotonami NIR o niskim poziomie, w mitochondriach wzrasta mitochondrialne wytwarzanie trifosforanu adenozyny (ATP). Kolejną zmianą jest uwalnianie tlenku azotu z komórek niedotlenionych / upośledzonych. Neurony to komórki zawierające mitochondria i tlenek azotu.
W niedotlenionych komórkach neuronalnych oksydaza cytochromu-C (CCO), białko związane z błoną, które służy jako punkt końcowy akceptora elektronów w łańcuchu transportu elektronów w oddychaniu komórkowym, zostaje zahamowane przez niekowalencyjne wiązanie tlenku azotu. Po wystawieniu na działanie fotonów NIR, CCO uwalnia tlenek azotu, który następnie dyfunduje z komórki, zwiększając miejscowy przepływ krwi i rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Po początkowej ekspozycji na fotony NIR dochodzi do krótkiego wybuchu reaktywnych form tlenu (ROS) w komórce neuronu, co aktywuje szereg ścieżek sygnalizacyjnych. ROS prowadzi do aktywacji genów wrażliwych na redoks i powiązanych czynników transkrypcyjnych, w tym NF-κβ. PBMT stymuluje ekspresję genów do proliferacji komórkowej, migracji oraz produkcji cytokin przeciwzapalnych i czynników wzrostu.

Bioenergetyka mózgu
Neurony to komórki zawierające mitochondria.
Dostarczając fotony do wrażliwego na światło enzymu (oksydaza cytochromu c) znajdującego się w mitochondriach, wyzwala to kaskadę korzystnych i energetyzujących zdarzeń komórkowych.
Niektóre potencjalne skutki to: lepsze poznanie, efekty neuroprotekcyjne, mechanizmy samonaprawcze

Co to jest fotobiomodulacja?

Fotobiomodulacja (PBM) opisuje zastosowanie światła czerwonego lub bliskiej podczerwieni do stymulacji, gojenia, regeneracji i ochrony tkanek, które zostały uszkodzone, ulegają degeneracji lub grozi im śmierć. Jednym z układów narządów ludzkiego ciała, który jest najbardziej niezbędny do życia i którego optymalne funkcjonowanie najbardziej martwi ludzkość, to mózg. Mózg cierpi na wiele różnych zaburzeń, które można podzielić na trzy szerokie grupy: zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i niedokrwienie globalne), choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona) oraz zaburzenia psychiczne (depresja, lęk, pourazowe zespół stresu). Istnieją pewne dowody na to, że na te wszystkie pozornie zróżnicowane warunki można korzystnie wpłynąć poprzez zastosowanie światła na głowę. Istnieje nawet możliwość zastosowania PBM do poprawy funkcji poznawczych u zdrowych osób. W tym przezczaszkowym zastosowaniu PBM (tPBM) światło czsto podczerwone (NIR) jest często przykładane do czoła ze względu na lepszą penetrację (brak włosów, dłuższa długość fali).

Dane techniczne

Nazwa Maszyna do fotobiomodulacji mózgu
Model GY-PDT1
Długość fali LED 810 nm
Ilość Led 256
Moc (kask całkowity) 15 W.
Moc (jedna dioda LED) 60 mW
Moc 24 mW / cm2
Certyfikat CE
OEM Wsparcie
Kolor Biało-czarny
MOQ 1 szt

Główna funkcja

  • Światło NIR może przenikać do głowy i docierać do mózgu.
  • NIR jest absorbowany przez oksydazę cytochromu c w mitochondriach.
  • Ważną rolę odgrywają również kanały jonowe bramkowane cieplnie.
  • Zwiększony przepływ krwi, energia, neuroprotekcja, mniej stanów zapalnych, naprawa mózgu.
  • Może leczyć choroby pourazowe (udar mózgu, TBI), neurodegeneracyjne i psychiczne.

Wskazania

1. Zdarzenia traumatyczne (udar, urazowe uszkodzenie mózgu i globalne niedokrwienie).

2. Choroby zwyrodnieniowe (demencja, choroba Alzheimera i Parkinsona).

3. Zaburzenia psychiczne (depresja, lęk, zespół stresu pourazowego).

Co to jest uraz mózgu?

Uraz mózgu to „liczne niepełnosprawności wynikające z uszkodzenia mózgu nabytego po urodzeniu. Powoduje pogorszenie funkcjonowania poznawczego, fizycznego, emocjonalnego lub niezależnego. Może być wynikiem wypadków, udaru mózgu, guzów mózgu, infekcji, zatrucia, braku tlenu, zwyrodnieniowych chorób neurologicznych itp. ”
Słownik danych o usługach społecznych dla społeczności (Australian Institute of Health and Welfare, Canberra, 2012)

Najczęstsze przyczyny obrażeń mózgu

Wypadki / urazy

Urazowe uszkodzenie mózgu występuje w wyniku przyłożenia do mózgu pewnej siły zewnętrznej.
Uderzenie
Udar zwykle występuje w wyniku krwotoku lub niedrożności naczyń krwionośnych, które dostarczają krew do różnych obszarów mózgu.
Guz
Guzy powodują uszkodzenie otaczającej tkanki i struktur mózgu w miarę ich wzrostu w mózgu.
Infekcja
Zakażenia bakteryjne lub wirusowe mogą prowadzić do zapalenia pokrywającego mózg (zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych) lub samej tkanki mózgowej (zapalenie mózgu).
Zatrucie / Toksyny
Alkohol działa jak toksyna, a długotrwałe niewłaściwe spożywanie alkoholu może spowodować uszkodzenie tkanki mózgowej.
Niedotlenienie / niedotlenienie
Niedotlenienie / niedotlenienie odnosi się do zmniejszonego lub całkowitego zatrzymania przepływu tlenu do mózgu, co prowadzi do uszkodzenia tkanki mózgowej. Może być spowodowany przedawkowaniem, nieudanym zawieszeniem lub bliskim utonięciem.

Zwyrodnieniowe choroby neurologiczne
Stany, w tym choroba Huntingtona, choroba Parkinsona i choroba Alzheimera, są spowodowane nieprawidłowymi zmianami w komórkach mózgu w poszczególnych obszarach mózgu.

O uszkodzeniu mózgu

Niepełnosprawność zwana uszkodzeniem mózgu - czasami nazywana nabytym uszkodzeniem mózgu, lub „ABI” - odnosi się do każdego uszkodzenia mózgu, które występuje po urodzeniu. Uszkodzenie to może być spowodowane wypadkiem lub urazem, udarem, infekcją mózgu, nadużywaniem alkoholu lub innych narkotyków lub chorobami mózgu, takimi jak choroba Parkinsona.

Uraz mózgu jest powszechny. Według australijskiego biura statystycznego ponad 700 000 Australijczyków ma uraz mózgu, z codziennymi „ograniczeniami aktywności” i „ograniczeniami uczestnictwa”. Trzy na cztery z tych osób mają 65 lat lub mniej. Aż dwa na trzy osoby doznały urazu mózgu przed 25. rokiem życia. Trzy czwarte osób z urazem mózgu to mężczyźni.

Co to jest mózg?

Mózg jest kontrolerem ruchów ciała i podstawowych funkcji, takich jak oddychanie i ciśnienie krwi, a także naszych uczuć, myśli i przekonań.
Mózg składa się z miliardów komórek nerwowych, które przekazują informacje za pomocą kombinacji aktywności elektrycznej i chemicznej.
Jej miękka galaretowata masa jest wyściełana wewnątrz czaszki płynem mózgowo-rdzeniowym. Płyn ten krąży wokół mózgu i przez szereg jam w mózgu zwanych komorami.
Mózg jest podzielony na kilka części, które współpracują ze sobą. Im bardziej te części są skoordynowane i dopasowane, tym lepsze ogólne funkcjonowanie mózgu.
Kora mózgowa jest największą częścią mózgu i jest podzielona na dwie półkule, lewą i prawą.

Półkule mózgu

Lewa półkula kontroluje głównie mowę i język (mówienie, rozumienie, czytanie i pisanie).
Prawa półkula kontroluje głównie percepcję wzrokową i interpretację informacji niewerbalnych, takich jak rozumienie mimiki i zachowania.

Płatki mózgu

Mózg jest podzielony na kilka części lub „płatów”, które współpracują ze sobą. Kiedy płaty mózgu są skoordynowane i „dopasowane” do siebie, mózg działa lepiej.

Płat czołowy

Płat czołowy bierze udział w rozwiązywaniu problemów, planowaniu, osądzaniu, abstrakcyjnym myśleniu i regulowaniu sposobu, w jaki ludzie reagują na swoje emocje i impulsy.

Obszar z tyłu płata czołowego, zwany paskiem motorycznym, pomaga kontrolować ruch. Na lewej półkuli pasek silnika kontroluje ruch prawej strony ciała; na prawej półkuli kontroluje ruch lewej strony ciała.

Płat skroniowy

Płat skroniowy bierze udział w odbiorze i przetwarzaniu informacji słuchowych, takich jak muzyka i mowa. Pomaga także kontrolować rozumienie języka, percepcję wzrokową, pamięć i uczenie się. Płat skroniowy zawiera obszary, które kontrolują osobowość, emocje i zachowania seksualne.

Płat ciemieniowy

Płat ciemieniowy kontroluje czucie i pozycję ciała, a także pozwala nam rozumieć czas, rozpoznawać przedmioty i oceniać położenie przedmiotów wokół nas.

Płata potylicznego

Płat potyliczny odbiera i interpretuje wizualne informacje o kolorze, rozmiarze, kształcie i odległości.

Przeciwwskazanie

1. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami, brzuchem kobiet w ciąży, czerniakiem, brązowymi plamami.

2. Pacjenci tabu z nowotworami złośliwymi we wczesnym i środkowym stadium.

3. Przeciwwskazania dla pacjentów z ostrymi zaburzeniami krzepnięcia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Bardziej profesjonalne wprowadzenie dla lepszego odniesienia!

Wyślij szczegóły zapytania poniżej, kliknij „Wyślij” teraz!

Odpowiemy Ci i opóźnimy Twoje rozważanie w ciągu 24 godzin!

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86-13631598551
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)