Analizator magnetyczny rezonansu kwantowego zwierząt Darmowe oprogramowanie do pobrania GY-D10
1
MOQ
Negotiated
Cena £
Animal Quantum Resonance Magnetic Analyzer Free Download Software GY-D10
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-D10
High Light:

kwantowa maszyna do badania stanu zdrowia

,

rezonans kwantowy magnetyczny analizator zdrowia ciała

Zapłata
Szczegóły pakowania: 1szt / 1kg/pole
Czas dostawy: 2-3 dni robocze po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, paypal
Możliwość Supply: 1000
specyfikacje
Raport: 13
Waga: 1,5 kg
Kolor: Złoto
Aplikacji:: Pet Hosipital
Numer modelu:: GY-D10
Język oprogramowania: Angielski
Czas na test:: 1 minuta
opis produktu

Darmowe oprogramowanie do pobrania 2019 analizator kwantowy rezonansu zwierząt

Ciało zwierzęce jest agregatem dużej liczby komórek, które są w ciągłym wzroście, rozwoju, różnicowaniu, regeneracji i apoptozie, a komórki stale odnawiają się poprzez swój własny podział.

W procesie podziału i wzrostu komórek naładowane ciała jąder atomowych tworzące atomy jako podstawowa jednostka komórki, a elektrony poza jądrem są w ciągłym ruchu o dużej prędkości i zmieniają się, emitując w ten sposób fale elektromagnetyczne.

Sygnały fali elektromagnetycznej emitowane przez ciało zwierzęcia reprezentują specyficzny stan ciała zwierzęcia, a emitowane sygnały fali elektromagnetycznej są różne w różnych warunkach organizmu ludzkiego, takich jak zdrowie, stan zdrowia, choroba itp.

Jeśli potrafimy określić te specyficzne sygnały fali elektromagnetycznej, możemy określić stan życia organizmu.

Medycyna kwantowa uważa, że ​​najbardziej podstawową przyczyną zachorowania jest to, że spin elektronów poza jądrem atomowym i zmiana orbity powodują w ten sposób zmianę atomów stanowiących materiał, zmianę małych biomolekuł, zmianę dużych biomolekuł, zmianę wszystkich komórek i wreszcie zmiana narządów.

Ponieważ elektron jest ciałem naładowanym, gdy spin elektronów poza jądrem atomowym i orbita ulegną zmianie, fala elektromagnetyczna emitowana przez atomy ulegnie zmianie.

Energia zmian fal elektromagnetycznych spowodowanych zmianami chorób organizmu zwierzęcego i zmianami fizycznymi stanu odżywienia jest wyjątkowo słaba i zwykle jest to tylko nanozabu do mikrogaussa.

Częstotliwość i energia słabego pola magnetycznego włosów określone bezpośrednio lub za pomocą czujnika porównują z widmami rezonansowymi standardowej liczby chorób i wskaźników odżywiania ustawionych w instrumencie po tym, jak częstotliwość i energia zostaną wzmocnione przez instrument i przetworzone przez komputer , a następnie wyprowadzana jest odpowiednia wartość kwantowa od ujemnej do dodatniej.

Wielkość wartości kwantowej wskazuje na charakter i zakres choroby oraz poziomy odżywiania. Wreszcie, wyniki badań są rozstrzygane przez klinicystów.

Jest to podobne do zasady słuchania audycji radiowych. W powietrzu jest wiele fal radiowych. Jeśli chcesz słuchać określonej transmisji, możesz przenieść radio na odpowiednią częstotliwość, w tym momencie pojawia się rezonans, abyś mógł słuchać tej transmisji. Rezonans kwantowy wykorzystuje tę zasadę do testowania.

Co to jest skaner dla zwierząt domowych?

[Pet Scanner] obejmuje zaawansowane technologicznie projekty innowacyjne w dziedzinie medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych nauk. Wykorzystując medycynę kwantową jako podstawę teoretyczną, wykorzystuje zaawansowany sprzęt elektroniczny do gromadzenia słabego pola magnetycznego komórek zwierzęcych do analizy naukowej, analizując w ten sposób i określając stan zdrowia badanego zwierzęcia oraz główne problemy oraz przedstawiając standardowe zalecenia dotyczące zapobiegania. [Skaner dla zwierząt] to zindywidualizowany przewodnik po konsultacjach dotyczących opieki zdrowotnej dla całego ciała zwierzęcego i przyszłych nauk o zdrowiu, i ma zalety kompletności, nieinwazyjności, praktyczności, prostoty, szybkości, ekonomii, łatwej popularyzacji itp. Z głębokością i rozwojem badania naukowe przyczynią się w większym stopniu do przyczyn zdrowia zwierząt, mając szerokie perspektywy rozwoju i zastosowania.

Ważna uwaga:

Nie wkładaj blokady szyfrowania oprogramowania do gniazda USB komputera przed instalacją i nie wkładaj blokady szyfrowania oprogramowania do gniazda USB komputera, dopóki instalacja się nie zakończy;
1. Jeśli jest zainstalowany w systemie operacyjnym Windows 98 / Me, Microsoft Office powinien być również zainstalowany na komputerze, aby system mógł działać normalnie; jeśli jest zainstalowany w systemie operacyjnym Windows 2000 / XP, system może normalnie działać bez obsługi innych systemów;
2. Jeśli światło blokady szyfrowania oprogramowania jest zawsze włączone, system działa normalnie; jeśli światło migocze, instalacja nie powiedzie się, możesz skontaktować się z agencją.
Procedury testowe:
1. Gdy zasilanie komputera nie jest włączone, sprawdź, czy komputer, czujnik, drukarka i inne urządzenia są dobrze podłączone; sonda testera musi być szczelnie podłączona;
2. Zbadaj i zapisz podstawowe warunki (imię, płeć, datę urodzenia itp.) Badanego zwierzęcia;
3. Uruchom komputer i sprawdź, czy komputer, czujnik, drukarka i inne urządzenia działają prawidłowo;
4. Zamknij wszystkie inne aplikacje i otwórz [Pet scanner] do testowania.
5. Podczas badania skóry badanego zwierzęcia nie należy dotykać.
6. Po zakończeniu testu instrument należy wyczyścić, aby był w dobrym stanie gotowości.
FAQ

P1: Jaka jest gwarancja na ten produkt?
A1: Analizator magnetyczny rezonansu kwantowego z roczną gwarancją.

P2: Co zrobić, jeśli wystąpi problem z jakością w okresie gwarancji?
A2: Możemy zapewnić wsparcie techniczne po zapoznaniu się z Twoim problemem, jeśli jakieś akcesoria wymagają wymiany, wyślemy Ci je za darmo lub wyślemy wraz z następnym zamówieniem.

P3: Czy możemy wydrukować moje logo na produkcie? Ile kosztują?
A3: Tak. możemy OEM w oparciu o 100 sztuk. Koszt zależy od twojego projektu.

Nasze Usługi

Wysyłka :

1. FedEx / DHL / UPS / TNT dla próbek, od drzwi do drzwi.

2. Drogą lotniczą lub morską w przypadku towarów partii.

3. Klienci określający spedytorów lub metody wysyłki do negocjacji.

Warunki handlowe:

1. płatność: T / T, Western Union, Moneygram, Paypal.

2. Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych dla próbki, zamówienie zbiorcze zależy od ilości szczegółów.

3.MOQ: 1 szt.

4. Warunki cenowe: EXW lub FOB Shenzhen do wyboru.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Lucy
Tel : +86 18124104131
Faks : 86-755-29500529
Pozostało znaków(20/3000)