Dom ProduktyMetatron NLS

Diagnostyczny skaner biorezonansu Metatron 4025 Hunter NLS z hiszpańskim / niemieckim / angielskim / polskim oprogramowaniem

Orzecznictwo
dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż
dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż
Opinie klientów
Na czas dostawy, dobrej kontroli jakości, jesteś naprawdę dobrym dostawcą, którego szukałem. Chcę zamówić o wiele większy. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

—— Gary Strauss-USA

Mój klient powiedział mi, że maszyna do analizy ciała jest tak łatwa w użyciu i jest bardzo dokładna. Sprzedaję ją teraz bardzo dobrze. Mam szczęście, że znalazłem Cię jako dostawcę.

—— Richard

Im Online Czat teraz

Diagnostyczny skaner biorezonansu Metatron 4025 Hunter NLS z hiszpańskim / niemieckim / angielskim / polskim oprogramowaniem

Chiny Diagnostyczny skaner biorezonansu Metatron 4025 Hunter NLS z hiszpańskim / niemieckim / angielskim / polskim oprogramowaniem dostawca
Diagnostyczny skaner biorezonansu Metatron 4025 Hunter NLS z hiszpańskim / niemieckim / angielskim / polskim oprogramowaniem dostawca Diagnostyczny skaner biorezonansu Metatron 4025 Hunter NLS z hiszpańskim / niemieckim / angielskim / polskim oprogramowaniem dostawca

Duży Obraz :  Diagnostyczny skaner biorezonansu Metatron 4025 Hunter NLS z hiszpańskim / niemieckim / angielskim / polskim oprogramowaniem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY-4025

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / opakowanie 5 sztuk / karton
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, PAYPAL
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Obsługa systemu operacyjnego: Window Xp, okno Vista, window7, win8 (32 i 64bit) Wersja językowa: Angielski, niemiecki, rosyjski
Pakiet: Eksportuj Standardowe Silne Drewniane Pudełko Lub Karton, Aluminium Usługi: Pełna filmów szkoleniowych / OEM
Kolor: Srebro warrenty: rok
Systems NLS: Wersja Metatron 4025 Hunter Firma transportowa: DHL UPS TNT FedEx lub agent wysyłkowy.
Waga: 5 kg

Professional Hunter 4025 Metatron NLS Full Body Analyzer dla Diabetes Detector

Skype: lucy202014

Telefon komórkowy 0086-15112536023

Czym jest Metatron 4025 Hunter?

Vedio Demonstracja działania Metatrona 4025 Hunter:

Mówiąc najprościej, jest to zaawansowane, nieinwazyjne urządzenie diagnostyczne do fizycznego badania i analizy, wykorzystujące rezonans fali świetlnej do skanowania i wykrywania stanu funkcjonalnego ludzkiego ciała lub do śledzenia stopniowo tworzonych nieprawidłowych warunków w tkance, komórce, chromosomie , Helisa DNA, cząsteczka lub cały organ, a następnie zapewnia leczenie.

Obszary zastosowań Metatron 4025 Hunter:
Przewlekłe choroby zwyrodnieniowe wszelkiego rodzaju, choroby autoimmunologiczne, terapia wspomagająca nowotwory.
. Słaby układ odpornościowy, przewlekłe infekcje.
Ostry i przewlekły ból i stany zapalne.


. Zmęczenie, wyczerpanie, zaburzenia snu, depresje, migrena, choroby psychosomatyczne, alergie, egzema, neurodermit.
. Zaburzenia hormonalne, trudności menopauzalne, PMS
. Choroby w podeszłym wieku.
.Pediatria: problemy ze wzrostem, trudności w zachowaniu.


.Szczególne objawy: bóle pleców, bóle stawów, napięcia, zapalenie stawów.
. Urazy, złamania kości
. Medycyna sportowa, przygotowanie do zawodów.


Metatron 4025 Hunter rozpoznaje i traktuje:


. Układ kostno-szkieletowy (kości, stawy, mięśnie itp.)
. Układ limfatyczny, indywidualne węzły chłonne
. Układ naczyniowy (naczynia wieńcowe, tętnice, żyły, naczynia włosowate).
. Układ nerwowy (mózg, rdzeń kręgowy, podwzgórze, przysadka)
. Układ krwiotwórczy (nerka, pęcherz moczowy, jajniki, macica, prostata)


. Układ oddechowy (płuca, tchawica, oskrzela itp.)
. Układ trawienny (żołądek, jelita, przełyk, wątroba itp.)
. Układ hormonalny (tarczyca, nadnercza itp.)
.Bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty.


. Składniki krwi, hormony i enzymy.
.Alergeny i toksyny środowiskowe.
.Food, berbs, homeopatia, farmaceutyki itp.


Badania wykazały, że nowy Metatron 4025 Hunter jest naprawdę ogromnym krokiem naprzód w rozwoju systemów NLS. W ciągu kilku sekund „Metatron 4025 Hunter” sam odkrywa pochodzenie guzów i chorób dziedzicznych. Tak więc Metatron 4025 Hunter jest ponad wszystkim, co można sobie wyobrazić w przeszłości.


Te przytłaczające wyniki zostały zrealizowane w całkowicie nowej 3-D spiralnej metodzie skanowania. Metatron 4025 Hunter został powiększony o setki nowych wirtualnych zdjęć.


Metatron 4025 Hunter sam znajduje fragmenty DNA z największą utratą informacji. Jeśli te odchylenia na poziomie fragmentów DNA są zrównoważone, wiele symptomów w całym ciele może zniknąć.


Metatron 4025 Hunter do opisu wszechogarniającego nie jest możliwy, powinieneś sam doświadczyć!

Wraz z ulepszeniem sprzętu Metatron 4025 Hunter, oprogramowanie jest również ulepszane. Metatron 4025 Hunter to nowy, rewolucyjny krok w tworzeniu oprogramowania. Setki wirtualnych modeli, poczynając od chromosomów, DNA i komórek, aż po modele organów i stawów, dodano do Metatrona 4025 Hunter.


Odnowiono również algorytm oprogramowania, dzięki czemu zwiększono skuteczność i niezawodność badań. Najważniejszym dodatkiem do Metatrona 4025 Hunter - jest moduł o nazwie Metatron 4025 Hunter, który umożliwia ujawnienie onkologii na wczesnych etapach. Nowy interfejs użytkownika oprogramowania jest intuicyjnie oczywisty; wszystkie symbole są wizualne i łatwe do zapamiętania.


Metatron 4025 Hunter wraz z nowymi modelami Metatron 4025 Hunter są uważani za lidera w dziedzinie nieliniowej diagnostyki, a zaświadczenie lekarskie pozwala na korzystanie z systemu wszędzie.


Główną cechą oprogramowania Metatron 4025 Hunter jest funkcja „Skanowanie trójwymiarowe”, która pozwala na automatyczne zlokalizowanie nidusa, w którym pojawił się guz, dziedzicznych chorób itp. Oraz znalezienie przyczyny pojawienia się na poziomie genomu, przechodząc jeden po drugim cięciu histologicznym , cięcia cytologiczne, zestawy chromosomów, oddzielne chromosomy i przechodzą głębiej do fragmentów helisy DNA.


Podczas badania ujawniają się duże zmiany w tkankach pokazane na cięciach makro, a następnie badanie nacięć histologicznych wybranych tkanek jest przeprowadzane w miejscu poważnych zmian patologicznych. Następnie, po przeprowadzeniu badań cięcia histologicznego, przeprowadza się poszukiwanie znaczących zmian komórek w celu znalezienia zmian w strukturach komórkowych. Ten algorytm przechodzi następnie do poziomu zestawu chromosomów, szuka zmian w oddzielnych chromosomach, po czym rozpoczyna badanie helisy DNA. Również użytkownik może przeprowadzić badania wielowymiarowego obrazu topologicznego i choroby przerzutowej. Umożliwia dodatkowe poszukiwanie przerzutów w innych narządach. Badania prowadzone są w trybie automatycznym, a użytkownik może je przerwać w dowolnym momencie.

Główna funkcja dla Metatrona 4025 Hunter:

Główną cechą oprogramowania Metapathia GR Hunter jest funkcja „Skanowanie trójwymiarowe”, która pozwala na automatyczne zlokalizowanie nidusa, w którym pojawił się guz, dziedzicznych chorób itp. Oraz znalezienie przyczyny pojawienia się na poziomie genomu,

przechodząc po kolejnych cięciach histologicznych, cięciach cytologicznych, zestawach chromosomów, oddzielnych chromosomach i zagłębiając się w fragmenty helisy DNA.

Pakiet

Eksportuj standardowe mocne drewniane pudełko lub karton

Zasady płatności

T / T West Union paypal

Czas dostawy

W ciągu 3-5 dni po otrzymaniu płatności

Firma transportowa

DHL UPS TNT FedEx lub agent spedycyjny ..

OS

WinXp, vista, win7, Win8.1

Główna maszyna

1 PC

Czujnik słuchawkowy

1 PC

Niebieski kabel USB

1 PC

Wysokiej jakości Czarny kabel połączeniowy

2 PC

Puchar testowy

1 PC

USB doogle dla oprogramowania

1 PC

Oprogramowanie DVD

1 PC

Aluminiowe pudełko

1 PC

Zalety naszego nowego systemu Metatron 4025 Hunter:


- adaptacja zupełnie nowego systemu ciągłego skanowania opracowanego dla wysokowydajnych wielowymiarowych skanerów nieliniowych (metatronów) serii Z, dzięki czemu znacznie wzrosła niezawodność badań.
- Szybkość badań jest zwiększana ponad 5 razy.


- Główną osobliwością Metatrona 4025 Hunter jest „wielowymiarowe skanowanie wirtualne”, które pozwala automatycznie zlokalizować nidus nowotworów, chorób dziedzicznych i ujawnić powód jego pojawienia się na poziomie genomu, poprzez sekwencyjne przechodzenie przez skrawki histologiczne i cytologiczne, chromosomy i głębsze przejście do fragmenty DNA

Wprowadzony po raz pierwszy w oprogramowaniu „Metatron 4025 Hunter”:


- wszystkie typowe dla gatunków Homo Sapiens anatomiczne, histologiczne, cytologiczne struktury, w tym ultramikroskopowe.
- spektrum minerałów i klejnotów, pozwala dobrać według indywidualnej biokompatybilności klej do trwałego noszenia lub zastosować litoterapię - leczenie lecznicze organizmu przez spektrum promieniowania mineralnego.


- możliwość oceny nie tylko tkanek ludzkiego organizmu, ale także ultra struktury czynników mikrobiologicznych, wirusów, helmintów, riketsji, toksoplazm i śladów, na które części komórek bakteryjnych wpływają różne leki przeciwbakteryjne.
- Tryby „iridodiagnostics” i „auricolodiagnostics”.


- wybór leków homeopatycznych z uwzględnieniem mocy.
- wprowadzono funkcję „Smart-filter” do wygodnego i szybkiego automatycznego wyboru procesów spektralnych i leków z uwzględnieniem topologii procesu.


- Znacznie poszerzona baza danych produktów medycznych, suplementów diety i leków homeopatycznych.

ZABIEG Z METATRONEM 4025 Hunter:
Metatron 4025 Hunter pokazuje, w którym etapie rozwoju występuje zaburzenie i czy proces jest ostry czy przewlekły. Ponadto dzięki nowej dodanej funkcji można określić, w jaki sposób zaburzenie będzie się rozwijać w przyszłości. Pozwala to odkryć, czy terapia jest odpowiednia lub czy organizm sam może rozwiązać problem.


Metatron 4025 Hunter określa nie tylko rodzaj zaburzenia, ale także identyfikuje nasilenie zaburzeń. Po pomiarze Metatron 4025 Hunter może leczyć klienta za pomocą funkcji META Therapy, Fitoterapia, Stone Therapy, Acupuncture Therapy i Iris Therapy.

Zabieg przeprowadzany jest na ośmiu poziomach: pierwszy na cząsteczce, a następnie ultrastruktura, helisa DNA, chromosom, jądro, komórka, tkanka, aż do całego narządu, dzięki czemu jest bardzo skuteczny i skuteczny. Użytkownik może obserwować skuteczność bezpośrednio na ekranie. Analiza porównawcza pokazuje zmiany, które mają miejsce przed i po leczeniu.


Zgodnie z tymi samymi zasadami Metatron 4025 Hunter jest w stanie mierzyć oscylacje środków zaradczych, takich jak suplementy diety, leki homeopatyczne itp. Dzięki tej funkcji może znaleźć najbardziej skuteczne rozwiązanie dla pacjenta. Metatron 4025 Hunter może określić, który środek terapeutyczny działa najlepiej i jakie obciążenia są obecne.

FUNKCJE:
Częstotliwość generatora wewnętrznego - 4,9 GHz
Średni czas skanowania - 2 sek
Dokładność badań:
Struktura anatomiczna 85-98%
Modele histologiczne 85-90%
Modele genetyczne i chromosomowe 80–90%


Liczba modeli grafiki komputerowej narządów i tkanek - 1432
Liczba zdigitalizowanych etalonów spektralnych preparatów i procesów - 13933


90 Testowanie etalonów spektralnych:
A # ORGANOPREPARATIONS
B # BIOCHEMICZNA HOMEOSTASA
C # PATHOMORPHOLOGY
D # MIKROORGANIZMY I POMOCY


E # ALLOPATHY
F # HOMEOPATHY
G # FITOTERAPIA
LITOTERAPIA H #
I # ALERGENY
J # FOOD
K # ​​NUTRICEUTICALS I PARAPHARMACEUTICALS
L # MIKROELEMENTY
M # TERAPEUTYCZNA KOSMETOLOGIA


Wszystkie toksyny


Akupunktura
Amino Ac. Stół
Tabela Anti-Age
Stół Bio-ME
Stół organiczny
Tabela specyficzna biologicznie
Choroby kości
Mózg anatomiczny
Tabela zaburzeń mózgu
Proces mózgu
Stół do strojenia mózgu
Komórka


Chromosomy
Matryca konfliktów
Konflikty P-38
Choroby dentystyczne
Materiały dentystyczne

Dermatomy
Choroby trawienne
Układ trawienny
Anatomia ucha
Choroby ucha
Matryca emocji
Dodatkowe objawy
FrexFreq
Kamienie szlachetne
Tabela genów


Stres geopatyczny
Heart & Cond. Sys.
Choroby serca
Homeopatyczny
Hormony, Kobieta
Hormony, mężczyzna
Uraz i uraz
Wewnętrzny proces własny
Tabela Iridology L
Tabela Iridology R


Choroby limfatyczne
Limfa
Meridian Table
Stół Miasma
Stół mineralny


Choroby mięśniowe
mięśnie
Mistyczny proces
Profil NEP
Nerwowość
Choroby układu nerwowego
Inne toksyny
Toksyny osobiste
Prawdopodobieństwo zawodu
Macierz relacji
Proces relaksacji


Choroby układu oddechowego
Oddechowy
Rife Table
Tabela Sarcode


Wskazówka do samooceny
Zatoki
Choroby SinusThroat
Proces rozwiązania

Warunki kręgosłupa
Stół kręgowy
SpinalAnatomy
Hormony sportowe
Wskaźnik podatności
Lista zębów


Punkty TMJ
Tabela witamin
Równowaga kwasowo-zasadowa
Spektrogramy zdrowych narządów
Obciążenie toksyczne
Zanieczyszczenia
Suplementy
Energia obciążona
Środki objawowe - szerokopasmowe


Główne funkcje:
Badania bakteryjne
Ultrastruktura
Identyfikacja granic nidus
Test Vegeto
Inteligentny filtr
Analiza entropii
Analiza NLS
Analiza porównawcza


Alternatywna diagnostyka:


Ocena BAP w rękach i nogach
Auriculodiagnostics
Iridologia

Działania korygujące:


Meta-terapia
Litoterapia
Fitoterapia
Przygotowywanie

JAK TO DZIAŁA?


Wszystkie informacje o stanie twojego ciała są dostarczane do mózgu. Używamy specjalnych czujników spustowych, które mają kształt słuchawek, aby się z nimi połączyć. Ponadto korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania, aby uzyskać te dane, zdekodować je i stworzyć ekranowy wyświetlacz w postaci trójwymiarowych modeli organów, tkanek i komórek.


ZASADA METODY


Biorezonans lub diagnostyka NLS mają na celu uzyskanie informacji o stanie twojego zdrowia za pomocą programów komputerowych i specjalnych. Dane dotyczące obiektywnego stanu tkanek ciała, komórek, chromosomów, a nawet hormonów są przekazywane w rzeczywistym powiązaniu i natychmiast dekodowane w postaci konkretnych diagnoz i zaleceń.


TECHNOLOGIA BIORESONANCE Y

Biorezonans jest w zasadzie interakcją między organizmami i ich wzorcami częstotliwości, które otaczają lub odbijają się w wyniku ruchu organizmów. Technologia biorezonansowa współpracuje z urządzeniami biofeedbacku Metatron 4025 Hunter, znanymi jako „maszyny mózgowe” lub wzmacniacze psychofizyczne.


ZASIĘG
Osoby, które należą do jednej z poniższych kategorii, są mile widziane, doradzają i znajdą korzyści w korzystaniu z urządzenia Metatron 4025 Hunter i korzystaniu z niego: Lekarze, Naturopaci, Osteopaci, Kręgarze, Dietetycy, Licencjonowani Dietetycy, Pielęgniarki, Zarejestrowane Pielęgniarki, Asystenci Lekarzy, Integratorzy Dyrektorzy programów medycznych / CAM, praktykujący tradycyjną medycynę chińską (TCM) i medycynę uzupełniającą, homeopaty, masażyści, SPAS medyczne, centra odnowy biologicznej i fitness, salony kosmetyczne, farmaceuci, studenci medycyny i wydziały, licencjonowani zielarze, Anti-aging i inne alternatywy Lekarze medycyny.


Bez wątpienia Metatron 4025 Hunter będzie Twoim nowym modelem biznesowym w najbliższej przyszłości. Przekazuje pozytywne efekty i głębokie wrażenie na Twoich klientach, przyciąga ich uwagę i sprawia, że ​​wracają ciągle do Twojego kręgu biznesowego. Tworzy wiele korzyści i zarabia dużo pieniędzy z następujących sposobów na rozszerzanie rynków w dziedzinie profilaktyki medycznej, kontroli medycznej i jej produktów uzupełniających lub towarów peryferyjnych przez długi okres.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: lucy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty