Dom ProduktyAnalizator zdrowia

85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra

Orzecznictwo
dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż
dobra jakość 3D NLS Health Analyzer na sprzedaż
Opinie klientów
Na czas dostawy, dobrej kontroli jakości, jesteś naprawdę dobrym dostawcą, którego szukałem. Chcę zamówić o wiele większy. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

—— Gary Strauss-USA

Mój klient powiedział mi, że maszyna do analizy ciała jest tak łatwa w użyciu i jest bardzo dokładna. Sprzedaję ją teraz bardzo dobrze. Mam szczęście, że znalazłem Cię jako dostawcę.

—— Richard

Im Online Czat teraz

85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra

Chiny 85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra dostawca
85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra dostawca 85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra dostawca 85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra dostawca

Duży Obraz :  85% dokładności 8D Nls Body Health Analyzer Zaawansowana kwantowo-magnetyczna aura Chakra

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SSCH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GY - 518D

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudło 5 sztuk / duże pudełko
Czas dostawy: 3-7working dni
Zasady płatności: Western Union, T/T, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 1000 jednostek miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor nls: Srebro Obsługa systemu operacyjnego: Windows XP, Windows Vista, Window7, Win8 (32 i 64-bitowy)
nls Type: System analizy biochemicznej Usługi: pełne filmów szkoleniowych / OEM
kategorii: Rodzaj badania klinicznego Pakiet: Aluminium
8d nls Wersja językowa: Angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski Precyzja:: 85%
Wersja językowa:: Wielojęzyczny Opcjonalny Aplikacji:: Szpital, klinika, użytek domowy
Słowa kluczowe:: maszyna czakry aury

Professional 8D Nls Body Health Analyzer Advanced Quantum Magnetic Aura Chakra Machine

8D-NLS jest rodzajem patomorfologii, mikrobiologii, biochemii, immunologii, phamacologii, preparatów narządowych, Nutraceutyków i systemu analizy klinicznej bazy medycznej.

WhatsApp: +86 15112536023

Skype: lucy202014

Główne funkcje urządzenia NLS:

1. funkcja wykrywania pojazdu,
Wykrywalny układowy 12 duży system, Setki organów, gruczołów, komórki ..., Tysiące chorób składają się na raport prognostyczny, na całym ciele 120000 list zapewnia dokładne wykrycie. Klient może zobaczyć ich organy obecne i przeszłe, a także w przyszłości od 3 do 5 lat trend żywotności komórek w zdrowiu i organizacji.

2. Funkcja analizy towarów (towarów),
Czy analiza żywności, produktów zdrowotnych ... Artykuł taki jak czyny narządów ludzkich mają skutek lub uszkodzenie, aby przeprowadzić mediację równowagi stanu życia.

3. funkcja leczenia włosów,
Z funkcją przywracania i naprawy widma energii, do wczesnych stadiów choroby lub nie uformowano jej etapu, szczególnie w przypadku naprawy miejsc z bólem ma bardzo dobry pomocniczy efekt leczniczy.

Jak działa urządzenie NLS?


Zasady Quantum Entropy Logic-NLS opracowane przez współczesnych rosyjskich naukowców ujawniają, że struktury biologiczne mają pole bioenergetyczne, które obejmuje magnetyczne oscylacje wirowe zarejestrowane na matrycy. Patologiczne procesy biologiczne wiązały się z niestabilnymi magnetycznymi stanami wirowymi (stanami meta). Ci sami rosyjscy naukowcy opracowali technologię izolowania i rejestrowania niestabilnych magnetycznych stanów wirowych związanych z odpowiednimi procesami biologicznymi. Urządzenie NLS jest najbardziej zaawansowaną analizą spektroskopii rezonansowej, analizą rezonansu kwantowego, analizą rezonansu akustycznego, dostępnym obecnie skanowaniem tomograficznym. Ludzie wykorzystali tę wiedzę od tysięcy lat w starożytnych dyscyplinach tradycji jogi i czakr, tradycji medycyny chińskiej i innych .

Ocena ciała wynika z rezonansowej amplifikacji magnetycznych stanów wirowych. Każdy organ ma określony zakres częstotliwości magnetycznych stanów wirowych, które są wyświetlane w formie wykresu. Każdy proces biologiczny, czy to zdrowy, czy patologiczny, ma bardzo specyficzne oscylacje wiru magnetycznego. Są one przechowywane w pamięci komputera i biorą pod uwagę ciężkość, wiek, płeć i inne cechy przedmiotów.

Technologia urządzeń NLS jest klasyfikowana jako technologia biofeedback. Dane są zbierane przez rezonansową amplifikację magnetycznych stanów wirowych całej matrycy biopola za pomocą czujników wyzwalających. Dzięki zastosowaniu instrumentu komputerowego w bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny i skuteczny sposób, informacje o całej macierzy biopola są wyświetlane aż do poziomu biopola chromosomu.

Pacjent siedzi przed monitorem komputera i nosi słuchawki przez 15-30 minut. W tym czasie istnieje zbiór informacji o stanie jego biopola. Następnie wykonywane są różne analizy i wyświetlane są podsumowania odzwierciedlające stan energetyczny pacjenta. Ikony kolorów pokazują różne stopnie niestabilnych magnetycznych stanów wirowych wyświetlane na wirtualnym modelu ekranu komputera.

Holistyczna profesjonalistka porównuje wyświetlacze komputerowe z podobieństwem referencyjnych procesów biopola (zdrowa biopola, zmieniona biopola tkankowa, biopole czynnika zakaźnego) i identyfikuje najbliżej pojawiający się proces lub tendencję biopola.

jesteśmy oddani pomaganiu ludziom w przywróceniu ich zdrowia i zapobieganiu niepotrzebnej degeneracji za pośrednictwem najbardziej zaawansowanych technologii. Z wykazem ponad 1000 części anatomicznych biopola, szczegółowymi opisami każdego patologicznego procesu biopola, biopierwiastkami wirusa i bakterii, sugerowanymi biofieldami ziołowymi, narzędziem do przygotowywania leków, meta-terapią i wieloma innymi częściami, NLS jest po prostu niesamowity pod względem dokładności i szczegółowości .

Ostatecznym celem będzie zwiększenie rozluźnienia, złagodzenie bólu, poprawa zdrowia komórek i stworzenie zdrowszych, bardziej komfortowych wzorców życia przy jednoczesnym ulepszeniu matrycy biopola. Zmiany i możliwości będą zależeć od ciebie i twojego lekarza.

Szybkie Szczegóły:


1. Hardware cpu Częstotliwość: 5.3 GHz
2. Rdzenie: zaawansowane procesory rdzeniowe
3. Szybkość wykrywania jest bardzo szybka.
4. Średni czas skanowania: 2-3 sekundy.
5. Bardziej zaawansowany, ma dużą bazę danych
6. Bardziej szczegółowo definiuje diagnozy.
7. Najlepsze przedkliniczne urządzenie diagnostyczne
8. Najbardziej praktyczny model dla wersji klinicznej
9. Potrafi wykryć wszystkie strefy problemowe w organizmie pacjenta za pomocą metod nieinwazyjnych.

11 pozycji Wspólna baza danych standardowych kontrastów:

A # NUTRACEUTICALS I PARAPHARNACEUTICALS
B # ORGANO PREPARATIONS
C-BIOCHEMICZNA HOMEOSTAZA
D # PATHOMORFOLOGIA I NOSOLOGICZNIE
E # MIKROORGANIZMY I HELMINTHY
F # ALLOPATIA
G # HOMEOPATIA
H # PHYTOTHERAPY
I # LITOTERAPIA
J # FOOD
K # ​​ALLERGENS

Zasięg:


8D LRIS NLS może być używany przez każdego, kto jest zainteresowany szybkim i skutecznym badaniem stanu zdrowia swoich pacjentów, klientów, przyjaciół, rodziny lub pracowników. Dokładna analiza jest motorem napędowym naszej firmy i bez względu na to, kim jesteś i co robisz, będziesz dobrze poinformowany o informacjach, które zbierzesz z urządzenia 8D LRIS NLS, i tak samo wszyscy, z którymi pracujesz.

Pamiętaj, że informacje są gromadzone na poziomie komórkowym, a piękno tej metody diagnozy polega na tym, że zanim coś się zamanifestuje, zostaje znalezione.
Osoby należące do którejkolwiek z poniższych kategorii są mile widziane, poinformowane i będą czerpać korzyści z używania i posiadania biuletynu zwrotnego 8D LRIS NLS.

(1) Lekarze rodzinni:

Urządzenie pozwala na wykrywanie i monitorowanie ekspresji chorób genetycznych u wszystkich członków rodziny

(2) Kliniki i jednostki medyczne

Znacznie zwiększa efektywność badania klinicznego i początkowego odbioru. Znacznie niższe koszty finansowania i czasu. Lekarze są zwolnieni z rutynowej i często formalnej pracy. Nie musisz wysyłać klientów do innych specjalistów, możesz im pomóc, badając wszystkie obawy, jakie mają i zapewniając leczenie oraz metody leczenia.

(3) Obiekty edukacyjne i szkoły

Staje się rzeczywistym ciągłym monitorowaniem stanu zdrowia wszystkich dzieci i personelu w odstępach nie mniejszych niż raz w miesiącu, umiejętności oceny adekwatności zdrowia ucznia.

(4) Ośrodki sportowe, rekreacyjne i obiekty fitness

Obiektywne monitorowanie medyczne jest wymagane w przypadku poważnych ćwiczeń. Ten sprzęt pozwala nam stworzyć indywidualny program, biorąc pod uwagę cechy organizmu.

(5) Rodzina i przyjaciele

8D LRIS NLS to świetne narzędzie do monitorowania zdrowia Twojej rodziny i przyjaciół. Zapewnia środki kontroli, leczenia i leczenia bez konieczności wydawania dużych kwot na usługi opieki zdrowotnej.

(6) Salony kosmetyczne i spa

Troska o zdrowie swoich klientów - bardzo mocna konkurencyjna karta atutowa. Obiektywna ocena klienta może wybrać indywidualny program kosmetyczny i osiągnąć imponujące wyniki.

Aplikacje:

Organizacje biznesowe

supermarket, duże centra handlowe, ekskluzywna agencja, sklepy sieciowe, sprzedaż na dużą skalę, gwiazdkowe hotele, restauracje, biura podróży, apteka.

Organizacje finansowe

Banki, zbywalne papiery wartościowe, fundusze, firmy ubezpieczeniowe, lombardy;

Organizacje non-profit: Telekomunikacja, poczta, szpital, szkoły;

Miejsca publiczne

metro, lotniska, dworce, stacje benzynowe, punkty poboru opłat, księgarnie, parki, sale wystawowe, stadiony, muzea, centra kongresowe, agencje biletowe, rynek HR, centra loteryjne; Nieruchomości: Apartamenty, wille, biura, budynki komercyjne, pokoje modelowe, pośrednicy w obrocie nieruchomościami;

Rozrywka

Kina, sale fitness, kluby wiejskie, kluby, gabinety masażu, bary, kawiarnie, bary internetowe, sklepy z kosmetykami, pole golfowe

Opis:

Kompleksowa analiza wszystkich narządów i układów organizmu człowieka:


1. Układ sercowo-naczyniowy
2. Przewód żołądkowo-jelitowy
3. Układ moczowo-płciowy
4. Układ mięśniowo-szkieletowy
5. Układ oskrzelowo-płucny


6. Układ hormonalny
7. Pomoce wzrokowe i słuchowe / narządy
8. Układ nerwowy
9. Analiza biochemiczna krwi bez zakłóceń
10. Zakażenie w narządach i układach - wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, infekcje robakami pasożytniczymi itp. (Gronkowce i paciorkowce, lamblioza, rzęsistkowica, chlamydie, osocze mocznikowe, i tak dalej)


11. Jakościowa ocena poziomu hormonów, nadnerczy, przysadki, trzustki, tarczycy, gonad
12. Poziom odporności
13. Diagnoza alergiczna (złożone testy do 500 alergenów)
14. Testy medyczne (indywidualna selekcja leków)
15. Diagnoza chromosomalna
16. Analiza laboratoryjna (morfologia krwi, parametry biochemiczne, hormony, pierwiastki śladowe)
17. Funkcja AURA: może pokazać słabość energii narządu
18. Leczenie procesów patologicznych zidentyfikowanych przez terapię biorezonansową (meta-terapia).
19. Metoda leczenia litoterapia (częstotliwości widmowe indywidualnie wybrane minerały) Strach, macierz emocji, macierz zależności itp.

Zaleta funkcji:


A. Support OS: Window XP, okno Vista, okno 7 Win8 win8.1 (32 i 64 bitów)
B. Wielojęzyczny: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, portugalski, koreański, japoński, czeski, francuski itp.
C. 8D-LRIS może być użyty do sprawdzenia czyjegoś wnętrza, np .: Strach, Emocjonalność, związek, i ma funkcję AURA, która może pokazać naszą słabość energii naszego narządu.
D. 8D LRIS NLS fal świetlnych, sonar, przez błonę bębenkową do człowieka, wykorzystanie technik rezonansu kwantowego do sondowania określonych narządów tkanki ciała atomowej energii wodoru, rezonansu fal elektromagnetycznych, a następnie sprzężenia zwrotnego z komputerem, w porównaniu dzięki świetnej, ogromnej bazie danych, dzięki czemu znajdują się obecne narządy wykrywające, przeszłe i następne 3-5 lat, baza danych o stanie zdrowia została ustanowiona przez słynnego naukowca z byłego Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych, który spędził 35 lat, wydając dziesiątki miliardów krajowe fundusze badawcze, zbiór różnych płci, różny wiek, różne rasy, różne choroby, różne dane kliniczne.

Specyfikacja:

Główna maszyna

1 szt

Czujnik słuchawek

1 szt

Niebieski kabel USB

1 szt

Wysokiej jakości czarny kabel łączący

2 szt

Testowanie Pucharu

1 szt

USB doogle dla oprogramowania

1 szt

Oprogramowanie USB

1 szt

Aluminiowe pudełko

1 szt

Przewaga konkurencyjna:


Dostarczane są usługi A.OEM i ODM, próbka jest dostępna, nasz czas gwarancji wynosi dwa lata, a czas gwarancji jest liczony od dnia otrzymania towaru.


B. Warunki terapii Bio rezonansem:


1. Alergie
2. Ostre choroby zakaźne
3. Astma oskrzelowa
4. Choroby autoimmunologiczne
5. Zwyrodnieniowe choroby organiczne
6. Choroby reumatyczne
7. Artropatia
8. Zaburzenia ginekologiczne
9. Niedobór odporności o różnym pochodzeniu
10. Powikłania poszczepienne
11. Odurzenie i stres toksyczny
12. Ból głowy i migrena
13. Zaburzenia grzybicze i pasożytnicze
14. Wszystkie rodzaje bólu
15. Neurodermit i egzema
16. Urazy sportowe
17. Choroby metaboliczne
18. Leczenie przed i po zabiegu
19. Wtórne zaburzenia wirusowe
20. Zaburzenia urologiczne
21. sprawdź osobę w środku: strach, emocje, związek itp.
22. Funkcja AURA: może pokazać słabość energii narządu
23. metody leczenia lito-terapii (częstotliwości widmowe wybranych indywidualnie minerałów) Strach, macierz emocji, macierz zależności itp.

Następujące funkcje są tylko w 8D-NLS:

1. Ustawienie grup standardów.
3. Ustalenie trzech wybranych programów badawczych.
4. Automatyczne określanie indeksu entropii.
5. Automatyczna terapia META
6. Możesz wybrać prędkość skanowania
7. Więcej wygodnego zarządzania klientami.
8. Więcej elastycznych edycji raportów diagnostycznych.
9. Więcej intuicyjny raport diagnostyczny.
10. Więcej schematu badań.
11. Więcej porównania bazy danych.
12. Szybsza prędkość skanowania.
13. Dokładne struktury anatomiczne.
14.User przyjazny.

Kto może korzystać z 8D-NLS?

1. Lekarze rodzinni
2. Kliniki i jednostki medyczne
3. Obiekty edukacyjne szkoły
4. Sanatoria
5. Obiekty sportowe, rekreacyjne
6. Centra uzdrowiskowe i kosmetyczne
7. Pracownicy bezpośrednio sprzedający żywność dla zdrowia

CHAKRA i AURA:

(Aura jest polem elektromagnetycznym, które otacza każdą żywą istotę i manifestuje się w polu fizycznym za pomocą naładowanych elektrycznie obiektów, które przedstawiają siebie jako różne barwy otaczające ciało.Te pole elektromagnetyczne może dostarczyć informacji dotyczących stanu emocjonalnego osoby, jakości świadomości i określi poziom zdrowia w odniesieniu do poszczególnych narządów i układów narządów.)

Pakowanie i wysyłka

  1. 1 szt./opak., GW 4kg. Dostarcz z Shenzhen, Guangdong.

  2. FedEx / DHL / UPS / TNT dla próbek, od drzwi do drzwi;

  3. Drogą powietrzną lub morską dla towarów wsadowych, dla FCL; Lotnisko / port otrzymujący;

  4. Klienci określający spedytorów lub metody wysyłki zbywalne!

  5. Czas dostawy: 2-5 dni na próbki; 5-7 dni w przypadku zamówienia zbiorczego.
    Normalny pakowany w karton, może być dostosowany do wielkości zamówienia.

Serwis i gwarancja

Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Bez względu na to, czy składasz zamówienie, szukasz wsparcia technicznego czy masz podstawowe pytanie, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i postaramy się zapewnić Ci najwyższy poziom wsparcia. Skontaktuj się z naszą firmą Service.

A. Okres gwarancji

Nasza gwarancja obejmuje konserwację wad materiałowych i technologicznych w ciągu trzynastu miesięcy od daty zakupu urządzenia.

B. Ograniczenie

Jeśli urządzenie nie jest opatrzone datą, nie będziemy w stanie zapewnić Ci usługi. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane przez następujące: Szkody spowodowane przez pożar, trzęsienie ziemi, zamieszki lub jakąkolwiek siłę wyższą. Szkody rzeczowe, takie jak przerwanie działalności i utrata korzyści biznesowych, w tym straty spowodowane używaniem maszyny, podniesione koszty przez wymianę, instalację i serwis innej maszyny lub roszczenia klientów.

C. Problem z wysyłką

Jeśli okaże się, że coś jest nie tak podczas otwierania opakowania, skontaktuj się najpierw z firmą spedycyjną, abyśmy mogli rozwiązać problem, musimy porozmawiać z odpowiednią firmą spedycyjną. W tym samym czasie wykonamy dla Ciebie względną pomoc.

Opakowanie

Jednostki sprzedaży:

Pojedynczy przedmiot

Rozmiar pojedynczego opakowania:

42X40X20 cm

Masa pojedyncza brutto:

4,0 KG

Typ przesyłki:

1 szt / pudełko, 5 pudełek / karton 4KG 42 * 40 * 20cm

Wyślij swoje dane do ankiety na dole, kliknij " Wyślij " teraz!

WhatsApp: +86 15112536023

Skype: lucy202014

Oferowana usługa OEM, oferowane usługi projektowe, oferowane etykiety kupujących .

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: lucy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)